PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندی موری از تورنمنت شانگهای انصراف داد

milad28235
10-08-2009, 03:48 PM
سلام

موری انصراف خودش رو بعلت مصدومیت مچ اعلام کرد.
این تورنمنت از هفته ی آینده دوشنبه برگزار خواهد شد

No. 3 Andy Murray (http://www.atpworldtour.com/Tennis/Players/MC10.aspx) announced his withdrawal from the 56-player field Wednesday. The 22 year old has been sidelined since aggravating a wrist injury during Great Britain's Davis Cup tie against Poland last month.

koury
10-08-2009, 03:56 PM
آره طبق اعلام سایت ATP هم رافا، نواک جوکوویچ و خوان مارتین دل پوترو سید های اول تا سوم هستن! موری هم 1000 امتیاز رو روز 19 اکتبر از دست میده و اختلافش با رافا خیلی زیاد تر میشه...

Saeedzr
10-08-2009, 03:58 PM
آره طبق اعلام سایت ATP هم رافا، نواک جوکوویچ و خوان مارتین دل پوترو سید های اول تا سوم هستن! موری هم 1000 امتیاز رو روز 19 اکتبر از دست میده و اختلافش با رافا خیلی زیاد تر میشه...
کوروش معلومه که خیلی دغدغه رنکینگ رو داری:379:

milad28235
10-08-2009, 04:04 PM
پس با این وضعیت نوواک شانس داره که دوباره بیاد 3

milad28235
10-08-2009, 04:05 PM

به قول راجر:

آدم نامبر وان بود، بود
والا شماره 2 با 3 یا 4 یا 10 یا 25 زیاد فرقی نداره
فقط نامبر وانه که ویژه ست

rafa.com
10-08-2009, 05:40 PM
حسین وسهیل نبودن که سرشانگهای تعارف راه انداخته بودن!؟چی بچه ها:379:

راجرفدرر
10-08-2009, 09:12 PM
حیف شد اندی نیومد
اشکال نداره کار نادال آسون میشه به احتمال زیاد فینال شانگهای نادال با نوواک باشه
ولی خوش به حال همه شد که راجر نیومد

Saeedzr
10-08-2009, 10:44 PM
حیف شد اندی نیومد
اشکال نداره کار نادال آسون میشه به احتمال زیاد فینال شانگهای نادال با نوواک باشه
ولی خوش به حال همه شد که راجر نیومد
ایمان جون،دوست گلم،بردار عزیزم
امیدوارم که از این پست من ناراحت نشی
ولی من هر وقت میام توی فروم،و میزنم روی آخرین ارسالها،اگه شما قبل از من تشریف آورده باشی اینجا،بالغ بر 80% آخرین پستها مربوط به شماست.
البته تا اینجاش چیز بدی نیست
بدی کار اینه که وقتی من پستهای شما رو میخونم،هیچ اثری از فایده درشون نمیبینم.
البته نه همشون،ولی اکثرشون.
شما سعی میکنید که هر طور شده،به هر موضوعی و بحثی پاسخ بدید.
چند روز صبر کردم شاید بهتر بشه،قبلا هم به شما گوشزد شده بود،ولی نشد:243:

خواهش میکنم در نحوه فعالیتتون تجدید نظر کنید
درسته که اینجا جلسه فوق تخصصی تنیس نیست،
ولی این پستهای چیپ شما،کلاس کار فروم رو هم پایین میاره.

به قول یکی از دوستان در سایت تی تی:
پست زدن بلد نیستی،پست نزدن که بلدی!
(البته این نقل قول فقط خطاب به شما نبود)

در ضمن این پستی که از شما الان نقل قول کردم،زیاد شامل حرفام نمیشه،من کلی گفتم.

بازم امیدوارم که این پست من رو به عنوان یک توصیه دوستانه نگاه کنی و ناراحت نشی.
ممنون:583:

راجرفدرر
10-08-2009, 10:57 PM
ایمان جون،دوست گلم،بردار عزیزم
امیدوارم که از این پست من ناراحت نشی
ولی من هر وقت میام توی فروم،و میزنم روی آخرین ارسالها،اگه شما قبل از من تشریف آورده باشی اینجا،بالغ بر 80% آخرین پستها مربوط به شماست.
البته تا اینجاش چیز بدی نیست
بدی کار اینه که وقتی من پستهای شما رو میخونم،هیچ اثری از فایده درشون نمیبینم.
البته نه همشون،ولی اکثرشون.
شما سعی میکنید که هر طور شده،به هر موضوعی و بحثی پاسخ بدید.
چند روز صبر کردم شاید بهتر بشه،قبلا هم به شما گوشزد شده بود،ولی نشد:243:

خواهش میکنم در نحوه فعالیتتون تجدید نظر کنید
درسته که اینجا جلسه فوق تخصصی تنیس نیست،
ولی این پستهای چیپ شما،کلاس کار فروم رو هم پایین میاره.

به قول یکی از دوستان در سایت تی تی:
پست زدن بلد نیستی،پست نزدن که بلدی!
(البته این نقل قول فقط خطاب به شما نبود)

در ضمن این پستی که از شما الان نقل قول کردم،زیاد شامل حرفام نمیشه،من کلی گفتم.

بازم امیدوارم که این پست من رو به عنوان یک توصیه دوستانه نگاه کنی و ناراحت نشی.
ممنون:583:

ممنونم از راهنماییت دوست گرامی
فقط شما طریقه پست دادنه صحیح رو به من یاد بدید

Saeedzr
10-08-2009, 11:09 PM
ممنونم از راهنماییت دوست گرامی
فقط شما طریقه پست دادنه صحیح رو به من یاد بدید
ممنون که قبول کردی
والا پست دادن که قانون خاصی نداره
اگه بدونی اسپم چیه،دیگه هر چی بر خلاف اون میشه غیر اسپم:443:

از نظر من اگه شما سعی کنید این اولای عضویتتون کمتر پست بدید و بیشتر خواننده باشید،قشنگ جو اینجا دستتون میاد،بعدش دیگه این مشکل پیش نخواهد آمد.
فقط در مواردی که احساس میکنید که چیزی که برای گفتن دارید ممکنه برای کسی مثمر ثمر باشه پست بدید.

راجرفدرر
10-08-2009, 11:10 PM
ببخشید کلاس کارتو آوردم پایین ولی فکر کنم اینجا یه سایته آزاده هر که دوست داشته باشه میتونه نظرشو بده
من هر جا که خودم صلاح بدونم پیست میدم آقا معلم
این حرفامم بر اساس این نذار که ناراحت شدم فقط خواستم بدونی که من یه فرده آزادم اینجا هم یه سایته آزاده واسه همه نه فقط برا من

راجرفدرر
10-08-2009, 11:12 PM
شما هم میتونی فینالو حدس بزنی کسی بهت نمیگه چرا فینالو اینجوری حدس زدی

Saeedzr
10-08-2009, 11:18 PM
:251:من ساده رو بگو که خیال کردم قبول کردی:160:
خوب نوشتم که منظورم این پستی که ازت توی این تاپیک نقل قول کردم نیست!
معلومه که خوندن پست هم بلد نیستی

از جانب من این بحث مختومه اعلام میشه:D
چون این هم از اون مواردی هست که به جایی نمیرسه
از بقیه دوستان هم عذر خواهی میکنم

راجرفدرر
10-08-2009, 11:24 PM
:251:من ساده رو بگو که خیال کردم قبول کردی:160:
خوب نوشتم که منظورم این پستی که ازت توی این تاپیک نقل قول کردم نیست!
معلومه که خوندن پست هم بلد نیستی

از جانب من این بحث مختومه اعلام میشه:D
چون این هم از اون مواردی هست که به جایی نمیرسه
از بقیه دوستان هم عذر خواهی میکنم

آخی عجب پسر خوبی این سایت باید به داشتنه تو افتخار کنه
واقعا حیفی حقتو خوردن تو باید ادمین بشی

راجرفدرر
10-08-2009, 11:26 PM
تو داری موضوع این تاپیکو به انحراف میکشونی واقعا متاسفم

milad28235
10-09-2009, 02:05 AM
من کاملا با سعید موافقم
ایمان جان
متاسفانه پستهای شما بیشتر نشان دهنده ی احوال درونی شماست و هیچ چیزی جدیدی به خواننده اضافه نمی کنه
پست زیاد می زنید، ولی تقریبا 99 درصدشون ارزش اون کلیک ماوس رو که براش خرج شده رو ندارن

Mohammad
10-09-2009, 08:52 AM
ببخشید کلاس کارتو آوردم پایین ولی فکر کنم اینجا یه سایته آزاده هر که دوست داشته باشه میتونه نظرشو بده
من هر جا که خودم صلاح بدونم پیست میدم آقا معلم
این حرفامم بر اساس این نذار که ناراحت شدم فقط خواستم بدونی که من یه فرده آزادم اینجا هم یه سایته آزاده واسه همه نه فقط برا من
ایمان جان دوست گلم ناراحت نشو عزیزم، خودت دیدی که ما اینجا هم با هم رفیقیم و برای اینکه محیط بهتری داشته باشیم با هم بحث و تبادل نظر میکنیم، همین چند وقت پیش دیدی که من و میلاد سر یه موضوعی با هم اختلاف نظر داشتیم و کلی جرو بحث کردیدم تا به یه نتیجه ای برسیم.
سعیدم که بد شما رو نمیخواد ایمان جان صلاح شما را می خواد اینجا همه با هم رفقیم و دوستانه به هم تذکر میدیدم سعید به من، من به یکی دیگه و ..... هدف اینه که فضامون روز به روز ایده آل تر بشه.
حالا خودت بیشتر که با بچه ها آشنا بشی و به رفاقت بین بچه ها پی ببری خودت کامل همه چی دستت میاد، مثلا همین پست زدن یه چند تا قانون نانوشته هست که حالا من برای شما بازگو میکنم.
وقتی اخرین پست یه تاپیک مربوط به 3 4 ماه پیشه معمولا یه پست از اول اون تاپیک نقل قول نمیکنن و به قول معروف تاپیک رو از زیر خاک در نمیارن، چون دیگه اون بحث ها برای اون موقع بوده و رفته پی کارش. مگه اون تاپیک یه تاپیک علمی و مقاله ای چیزی باشه. یا معمولا کسی 3 4 تا پست پشت سر هم نمیزنه برای این کار یه ابزاری داریم به نام Multi تو گوشه پائین سمت چپ هر پست میتونی ببینیش وقتی میخوای پستهای زیادی رو نقل قول کنی با اون ابزار میتونی همه رو در یک پست داشته باشی و لازم نیست دیگه برای هر نقل قول یه پست جدا بزنی.
در اخر هم همه این پستها توصیه برادرانه ست به شما، شما اگه دوست داشتی انجام بده اگه نه هم که هیچ.
ایمان جان لطفا برای اینکه جریان این تاپیک بیشتر از موضوع خارج نشه اگه سوالی و حرف داشتی به من پی ام بده یا در تایپک مقتضیش مطرح کن.
سپاسگزار

Rafa
10-09-2009, 12:41 PM
این دوستمون فکر کنم میانگین پستش برای هر روز 10 تاست!:443::434:

راجرفدرر
10-09-2009, 09:43 PM
ایمان جان دوست گلم ناراحت نشو عزیزم، خودت دیدی که ما اینجا هم با هم رفیقیم و برای اینکه محیط بهتری داشته باشیم با هم بحث و تبادل نظر میکنیم، همین چند وقت پیش دیدی که من و میلاد سر یه موضوعی با هم اختلاف نظر داشتیم و کلی جرو بحث کردیدم تا به یه نتیجه ای برسیم.
سعیدم که بد شما رو نمیخواد ایمان جان صلاح شما را می خواد اینجا همه با هم رفقیم و دوستانه به هم تذکر میدیدم سعید به من، من به یکی دیگه و ..... هدف اینه که فضامون روز به روز ایده آل تر بشه.
حالا خودت بیشتر که با بچه ها آشنا بشی و به رفاقت بین بچه ها پی ببری خودت کامل همه چی دستت میاد، مثلا همین پست زدن یه چند تا قانون نانوشته هست که حالا من برای شما بازگو میکنم.
وقتی اخرین پست یه تاپیک مربوط به 3 4 ماه پیشه معمولا یه پست از اول اون تاپیک نقل قول نمیکنن و به قول معروف تاپیک رو از زیر خاک در نمیارن، چون دیگه اون بحث ها برای اون موقع بوده و رفته پی کارش. مگه اون تاپیک یه تاپیک علمی و مقاله ای چیزی باشه. یا معمولا کسی 3 4 تا پست پشت سر هم نمیزنه برای این کار یه ابزاری داریم به نام Multi تو گوشه پائین سمت چپ هر پست میتونی ببینیش وقتی میخوای پستهای زیادی رو نقل قول کنی با اون ابزار میتونی همه رو در یک پست داشته باشی و لازم نیست دیگه برای هر نقل قول یه پست جدا بزنی.
در اخر هم همه این پستها توصیه برادرانه ست به شما، شما اگه دوست داشتی انجام بده اگه نه هم که هیچ.
ایمان جان لطفا برای اینکه جریان این تاپیک بیشتر از موضوع خارج نشه اگه سوالی و حرف داشتی به من پی ام بده یا در تایپک مقتضیش مطرح کن.
سپاسگزار
ممد جون مرسی همینجوری که تو گفتی پست میدم از اینجا هم از همه بچه های سایت بخصوص سعید معذرت میخوام دیگه ناراحتتون نمیکنم بچه ها بازم منو ببخشید

javi
10-14-2009, 07:21 AM
با سلام.می خواستم بدونم فدرر امسال در کدوم تورنمنت بر میگرده ؟

Rio
10-14-2009, 08:18 AM
با سلام.می خواستم بدونم فدرر امسال در کدوم تورنمنت بر میگرده ؟
با سلام
راجر احتمالا تو مسابقات بازل که دوم نوامبر برگزار میشه
شرکت میکنه.:655:

Hossein Murray
10-14-2009, 10:28 AM
حسین وسهیل نبودن که سرشانگهای تعارف راه انداخته بودن!؟چی بچه ها:379:

:182: خوب اندی که نیومد ! من از کجا می دونستم مچش دوباره می خواد قاطی کنه !
منتظر باش طیبه و البته از این که نیومد استفاده کن و سعی کن رافا رو تشویق کنی تا قهرمان بشه !

Rio
10-14-2009, 10:48 AM
منتظر باش طیبه و البته از این که نیومد استفاده کن و سعی کن رافا رو تشویق کنی تا قهرمان بشه !

حسین جون اگه هم میومد تا الان یکی دخلش رو آورده بود!!
شرمنده ولی اندی فعلا رو فرم نیست! :shame::243:

Hossein Murray
10-14-2009, 11:09 AM
حسین جون اگه هم میومد تا الان یکی دخلش رو آورده بود!!
شرمنده ولی اندی فعلا رو فرم نیست! :shame::243:

دشمنت شرمنده
اگه رو فرم بود که میومد ! کسی غیر راجر نمی تونه دخل اندی رو بیاره . مطمئن باش ! این جوجه موجه ها رو سطح شانگهای عددی نبودن . اما اندی اهل ریسک کردن نیست که نیست دیگه !

rafa.com
10-14-2009, 11:29 AM
اینم تشویق حسین
vamos rafa
tu eres el mejor
تو هستی بهترین
tu puedes
تو میتوانی
:441::441::441::655:

Rio
10-14-2009, 11:53 AM
دشمنت شرمنده
اگه رو فرم بود که میومد ! کسی غیر راجر نمی تونه دخل اندی رو بیاره . مطمئن باش ! این جوجه موجه ها رو سطح شانگهای عددی نبودن . اما اندی اهل ریسک کردن نیست که نیست دیگه !

درستش هم همینه که وقتی آماده نیست نیاد.