PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو پيرامون مسابقات آزاد پکن - مردان

milad28235
10-03-2009, 08:16 PM
چه قرعه ای خورده به نادال
راحت تا فینال میاد به نظرم

Rio
10-03-2009, 08:17 PM
چه قرعه ای خورده به نادال
راحت تا فینال میاد به نظرم

رافا امسال شانس قرعه اش کلا خوب بوده! :443:

ROGER FEDERER
10-03-2009, 10:35 PM
نادال فقط با شانسه كه بالا مياد.

Rio
10-03-2009, 10:42 PM

تو این مدت که مصدومه بله اینطور بوده
ولی وقتی سالم باشه میزنه همه رو درب و داغون میکنه
و بالا میاد! :443::441::441:

koury
10-03-2009, 11:23 PM

این پست بیشتر شبیه یک جوک میمونه تا یک جمله!! :350:

rafa.com
10-03-2009, 11:31 PM
واقعا!!:350:

Rio
10-03-2009, 11:32 PM

بعضی از دوستان بعد از مدتها میان و یه کبریت
میزنن و میرن.
من سعی میکنم اینجور وقتها یه سطل آب خالی
کنم و خیال خودم و همه را راحت کنم! :443::655::shame:

Mohammad
10-03-2009, 11:37 PM
نشناختي كوروش كي بود؟ نه؟ :443:

koury
10-03-2009, 11:44 PM
محمد جون نه والا تو تنیس تاک به تمام زبان های دنیا اسامی کاربری راجر فدرر داریم آدم حافظش یاری نمی کنه!!

سهیل جون شما همواره منطقی نظر دادی ولی بعضی از دوستان که اصلا تنیس رو یا دنبال نمی کنن یا برای کلاسش نگاه می کنن نظرات خنده داری میدن :254: من دوست ندارم این بحث رو کشش بدم پس از شما تشکر می کنم که همیشه دنبال ماست مالی کردن کار های دوستان هستی :443:

milad28235
10-04-2009, 12:07 AM

وقتی یه نفر انقدر وقیحه که بگه نابغه ی همه ی اعصار، فقط با شانس جامها رو می بره و خیلی وقته که تموم شده، گفتن این جمله ها اصلا عجیب نیست برادر من. :390:

koury
10-04-2009, 12:13 AM
برادر من کی همچین حرفهائی زده؟؟! اصلا حرفهای عقلانی ای نیستن :379:

Rio
10-04-2009, 12:16 AM
وقتی یه نفر انقدر وقیحه که بگه نابغه ی همه ی اعصار، فقط با شانس جامها رو می بره و خیلی وقته که تموم شده، گفتن این جمله ها اصلا عجیب نیست برادر من. :390:

حرفهایی که تو کل کل ها زده میشه رو بحساب عقیده
جدی و ثابت اشخاص نذارین!:379:

milad28235
10-04-2009, 12:22 AM

رئیس گفته بود :393:

Mohammad
10-04-2009, 12:45 AM
محمد جون نه والا تو تنیس تاک به تمام زبان های دنیا اسامی کاربری راجر فدرر داریم آدم حافظش یاری نمی کنه!!

سهیل جون شما همواره منطقی نظر دادی ولی بعضی از دوستان که اصلا تنیس رو یا دنبال نمی کنن یا برای کلاسش نگاه می کنن نظرات خنده داری میدن :254: من دوست ندارم این بحث رو کشش بدم پس از شما تشکر می کنم که همیشه دنبال ماست مالی کردن کار های دوستان هستی :443:
دكتر سعيد آناستازيا!!!

حرف مفت نزن گفتم اين رولند گروس و ويمبلدون رو خوش شانس بود برد كي گفتم همه؟! هان؟

milad28235
10-04-2009, 12:52 AM
حتی اگه یدونه رو هم بگی با شانس برده، مزخرف گفتی
بعدش هم گفتی خیلی وقته که تموم شده
این جمله رو چطور توجیه می کنی؟
وقیح :477:

koury
10-04-2009, 12:55 AM
دكتر سعيد آناستازيا!!!

حرف مفت نزن گفتم اين رولند گروس و ويمبلدون رو خوش شانس بود برد كي گفتم همه؟! هان؟

من از سعید که آدم با سواد و تحصیلکرده ای هست اصلا توقع ندارم همچین حرف خنده داری بزنه!!! والا تا جائی که یادم میاد تو آیتی ست سعید همواره احترام رافا رو داشته نمیدونم واقعا چی شده که یهوئی نظرش 360 درجه برگشته و از این حرفهای غیر منطقی می زنه؟! :379::3t1:

ROGER FEDERER
10-04-2009, 12:58 AM
حالا واسه من كلاس ميذارين و اداي كارشناساي تنيس رو در ميارين.هان؟؟
آخه.جوجه فكلي ها.وقتي كه من تنيس ميديدم شما داشتين غوره رو جاي كيشميش ميخوردين.!!
كوروش تو هم حالا ديگه ادعات ميشه!!
از شوخي گذشته.
خيلي مخلصيم.
اگر كم سر ميزنم چون گرفتارم.
هنوز هم رو حرفم هستم.
فدرر والاترين و برترين بازيكن تاريخه.
ديگران در مقابل فدرر كبير به حساب نميان.

koury
10-04-2009, 01:04 AM
سعید جان گردن ما از مو نازک تره داداش :182:
بنظر من نمیشه گفت دیگران مقابل فدرر بحساب نمیان ولی در اینکه فدرر برترین تنیسور حال تاریخ هست شکی نیست!!

davidbeckham
10-04-2009, 11:00 AM
حالا که فکر میکنم به این نتیجه میرسم که خوب شد دلپوترو زد فدررو داغون کرد:254:
دمش گرم:441:
http://a.imagehost.org/0602/90750773.jpg

babak59
10-04-2009, 10:58 PM
شما ها همه درست می گید
نادال با فدرد 20 بار بازی کردند
13 بار نادل برده
viva nadal

راجرفدرر
10-04-2009, 11:16 PM
شما ها همه درست می گید
نادال با فدرد 20 بار بازی کردند
13 بار نادل برده
viva nadal

سلام کوچولو رسبدن به خیر:160:

Afshin
10-05-2009, 12:27 AM
حالا که فکر میکنم به این نتیجه میرسم که خوب شد دلپوترو زد فدررو داغون کرد:254:
دمش گرم:441:
http://a.imagehost.org/0602/90750773.jpg
من میمیرم واسه این نوع پستای خشی که خاص خودشه :655:

راجرفدرر
10-05-2009, 09:12 PM

نه بابا اینطورم نیست اون وقتی بزنه به سرش میاد بالا شانس مانس سرش نمیشه

راجرفدرر
10-05-2009, 09:15 PM
وااااااااااا
یعنی سایت Tennis-image هم واسه شما فیلطره؟
این سایت که واسه ممده که
بهش می گم یه رسیدگی بکنه

میلادجون چرا اینجا فیلترو با ط نوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:379::379::379::379:

Mohammad
10-05-2009, 10:04 PM
اين مصاحبه رافا جالبه

Q: It’s been a tough year in terms of injury which meant you took time away from the game. Do you feel any fresher?

A: It’s been a more difficult year for me because I had an injury of the knee and then the stomach, abdominal injury in the US Open. Results are good. I'm happy being number two and very happy to have 3 master series and one grand slam. Important for me to finish the year as good as possible and try to be ready for the Davis Cup final for my country-have time to practice to be ready for next year.

Q: You obviously took time off after the U.S. Open after abdominal injury, how do you feel now? Are you fit and ready to go?

A: I hope so, I hope I'm ready now, it'll be good. But after one year like this, you are always a little bit scared.

Q: Follow up question: some people say your style of tennis makes you more prone to injury- so aggressive- is that something you've thought about changing?

A: A lot of people have a lot of opinions. There's a lot of talk, but you know what, I started being professional tennis player at 16 years old. So that's probably not the best time to start when your body is not completely done. I have had seven years under my belt already- I think that's a very long career already, no? Lots of players start at 21 and finish at 29. I've played the last five years without going out of number one or number two, except one week this year, so if you're not fit and your body is not in good conditions its impossible to be five years in the top two. Everybody said that in 2005, and we are in 2009 and I'm still at the same number. I always work hard to be okay, and that's what I'm going to do all my career, and yeah, I have aggressive style of game, but I think no one can choose what style to play. I do all in my hands to play my best tennis, sure I would love to serve like Karlovic and volley like Federer, but my game is another. I'm happy with my game. With my game I have a very good career right now. If I play 3 more years 3 more years…1 more year, 1 more year…10 more years, 10 more years…but it’s impossible to say right now that I’m going to change the style of the game.

Q: You actively campaigned for Madrid, to get the 2016 games, are you over the disappointment?

A: Yeah, it was tough for us, being in the finals. We pushed hard for 2012 and then 2016. I think Madrid did a very good job. It's tough for Spain, for Madrid, for lot of people that worked very hard for a long time, but you know, I think that London and Madrid are too close, that's my feeling. They had to change the continent, that's what I think….they didn't say that was going to affect us before we were candidates for the 2016 Olympics. We are disappointed but at the same time we were in the final. I don't know if 2020 if we are going to be candidates to be the organization of the Olympics 2020, but my feeling is we are close. If we continue to push hard, I don't want to say, but my feeling is that Madrid is going to finish organizing the games, that's my feeling, I hope so.

جواب دندون شكني به اونايي گفته كه ميگن سبكش باعث مصدوميتشه.
گفته دوست داره بتونه مثل كارلوويج سرو بزنه و مثل راجر والي كنه :160: ولي به هر حال اين سبك بازيشه و دست خودش نيست.

Saeedzr
10-05-2009, 10:16 PM
اين مصاحبه رافا جالبه
[LEFT] 

گفته دوست داره بتونه مثل كارلوويج سرو بزنه و مثل راجر والي كنه :160: ولي به هر حال اين سبك بازيشه و دست خودش نيست.
کجا گفته دست خودش نیست؟
گفته بازی من فرق داره،و دوسش دارم

راستی این گزارش که اصلش انگلیسی نبوده که؟:379:
احتمال فراوان از اسپانیایی ترجمه شده،آخه رافا نمیتونه اینجوری انگلیسی حرف بزنه

Mohammad
10-05-2009, 11:53 PM
پس اين چيه؟ تازه اينجا گفته هيچكي استايلشو خودش انتخاب نميكنه.
but I think no one can choose what style to play.

Mohammad
10-05-2009, 11:58 PM
Vamos Rafa

milad28235
10-06-2009, 12:10 AM
اين مصاحبه رافا جالبه
[LEFT] 

آخ آخ دندونم شکست :240:
گفته چرا پس تاحالا مصدوم نشدی
خوب پسر خوب انقدر فشار آوردی که اینجوریش کردی دیگه
حالا از این به بعد دیگه مصدیومیتهات شروع می شه. خواهیم دید
این زانو دیگه واسه تو زانو نمی شه

یه جک هم نادال تو صحبتهاش گفته
گفته من اگرسیو بازی می کنم، آره خیلی :254:

milad28235
10-06-2009, 12:12 AM
پس اين چيه؟ تازه اينجا گفته هيچكي استايلشو خودش انتخاب نميكنه.

چرا
از وقتی یه تنیسور بچه س می تونه استایلش رو انتخاب کنه و بر طبق اون بره جلو
ولی وقتی استایل شکل گرفت دیگه تغییر دادنش کار ساده ای نیست

البته خوب بعضی ها مثلا اصلا نمی تونن خوب سرویس بزنن
من تو این هیچ بحثی ندارم
ولی همه می تونن هجومی بازی کنن
نادال هم می تونه
به جال اینکه منتظر حریف باشه، خودش همون توپ اول که دستش اومد رو بزنه گوشه های زمین. چرا نمی تونه؟

Mohammad
10-06-2009, 12:20 AM
آخ آخ دندونم شکست :240:
گفته چرا پس تاحالا مصدوم نشدی
خوب پسر خوب انقدر فشار آوردی که اینجوریش کردی دیگه
حالا از این به بعد دیگه مصدیومیتهات شروع می شه. خواهیم دید
این زانو دیگه واسه تو زانو نمی شه

یه جک هم نادال تو صحبتهاش گفته
گفته من اگرسیو بازی می کنم، آره خیلی :254:

برادر اون اگرسيو به معني بازي تهاجمي نيست منظور بازي پر جنب و جوشه :443: هر گردي كه گردو نيست.

Afshin
10-06-2009, 12:44 AM
یه پست من تو این تاپیک حذف شده ! دیروز به میلاد و سهیل گفتم برنامه رو قرار بدن و بعدش میلاد برنامه رو تو عکس داد ولی دو تا پست نیستش :379:

milad28235
10-06-2009, 12:46 AM
این تاپیک واسه بحث و کل کله
اون تاپیک مربوط به معرفیه
برو توی تالار می بینی
http://www.tennistalk.ir/showthread.php?t=2286

koury
10-06-2009, 03:10 PM
خوب رافا بازی اولش رو با سختی برد ولی چون هم زمین سریع هست هم حریفش بازیکن بدی نبود بنظر من برد راضی کننده ای بود... در سه ست تونست 6-4 3-6 6-4 مارکوس باقداتیس رو ببره! بازی بعدیش هم با جیمز بلیک هست که در هد تو هد 3-2 از رافا پیش هست جالبه هر سه برد بلیک به 3 سال پیش بر میگرده!!! بلیک هم با سختی 2-1 از پس فلورین مایر آلمانی بر اومد :3t1:

milad28235
10-06-2009, 03:34 PM
رادیک هم چقدر راحت باخته!!
مدافع عنوان قهرمانی رو ببین

M∂hdi
10-06-2009, 06:39 PM
یکی از دوستان رسیور strong 4622xii داره و کد کانال یورو اسپورت رو لازم داره اگه دوستان در این مورد اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن مرسی http://static.cloob.com//public/images/smiles/1.gif

------------------------------------------------------------------------------

کاملا میدونم به موضوع بحث ربطی نداره ولی بحث ازاد یا بحثی مربوط به این موضوع رو ندیدم سوری :shame::434:

milad28235
10-06-2009, 06:44 PM
بهش بگو دوران کد و .... خیلی وقته که به پایان رسیده
در حال حاضر فقط کانالهای مسیر ترکست که موقع فوتبال کد می شن و کانالهای سکسی جهت سیریوس و کانالهای رای روی هاتبرد با کد دستی باز می شن.
اگه باقی کانالهای کد شده رو بخوای باز کنی باید خرج کنی

M∂hdi
10-06-2009, 06:48 PM
مرسی میلاد جان

بحث گفتگوی ازاد رو الان دیدم :160::434:

این دو پست رو هم پاک میکنم .

milad28235
10-06-2009, 07:04 PM
نمی خواد بابا
حالا دو تا پست که ایرادی نداره
راحت باش

milad28235
10-06-2009, 09:28 PM
خوب رافا بازی اولش رو با سختی برد ولی چون هم زمین سریع هست هم حریفش بازیکن بدی نبود بنظر من برد راضی کننده ای بود...

آره واقعا حریفش که کولاک بود
امسال عالی نتیجه گرفته بود :251:

koury
10-06-2009, 09:54 PM
تو هیچوقت نمیتونی باقداتیس رو دست کم بگیری... تو استرالیای امسال اگه کمی شانس داشت میتونست حتی نواک رو هم ببره ولی همیشه برای تاپ تن بازیکن سختی بوده!! بخصوص زمین هاردکورت هم که از نوع سریعش زمین مورد علاقشه و تو این نوع زمین ها بخصوص خوب نتیجه گرفته :shame:

milad28235
10-06-2009, 09:58 PM
تو هیچوقت نمیتونی باقداتیس رو دست کم بگیری... تو استرالیای امسال اگه کمی شانس داشت میتونست حتی نواک رو هم ببره ولی همیشه برای تاپ تن بازیکن سختی بوده!! بخصوص زمین هاردکورت هم که از نوع سریعش زمین مورد علاقشه و تو این نوع زمین ها بخصوص خوب نتیجه گرفته :shame:

حالا اون یه بازی یه کم نوواک رو اذیت کرد، دیگه شد بازیکن خوب؟
بازیکن خوب اونه که تاپ تن رو ببره، تایتل ببره
چون نادال یه ست باخته، خواستی توجیه کنی و بگی که حریفش خوب بوده
در حالی که نیازی نیست
به هر حال حریف هم تلاش می کنه و ست دادن ایرادی نداره
همه ست می دن

Mohammad
10-06-2009, 10:09 PM
مصاحبه بعد از بازی رافا:

Q: You had a tough match today, and we are concerned about your body. How does your body feel? How is the injury?

A: My body today is okay. I hope it be okay today and tomorrow and after tomorrow.

Q: Since 2005, you are winning more and more fans in China. Have you noticed that they were waiting for you outside the hotel and cheered for you on the court?

A: Sure the fans show emotions here. It’s always good for every sport and for me, especially here back in Beijing. I know some people are waiting for me at the hotel. Just wanted to say thank you very much to all the people here in China because they make me feel very well. My third time here in Beijing, so every time was very good.

Q: Just tell us a little bit about the match, and how you felt during it. Did you feel anything at all? Were you pleased with the result?

A: I think I didn’t play my best tennis. That’s true. But I improved in the third a lot. Especially in the last four games I played much better. For the rest of the match, I think I played very well on the second set. The first set was close, but I had a few mistakes at 5-4. For the rest, it was tough to have the break. It was very important moment for me in the first set with 2-1, I think, love-30. It was a very important comeback for me. After that I feel much better and calm. The victory is important because for me, he’s a very good opponent, and this tournament every opponent is very tough. We are playing here the top 45 of the world, so every match is going to be very difficult.

Q: Marcos has dropped in the rankings, but everyone knows how talented he is and what he’s capable of. What was your reaction when you saw that you were going to play him the first round?

A: Tough match. Anyway if he was outside the competition for a few time, he is very good. Very good player. He’s a very dangerous player. I am happy to see him back here, to see Marcos here because he’s a very good player and he’s a nice person and a very important person for our sport. He has always very good tactic on court. Each one of these players, I’m very happy for him to see him back here.

Q: I actually wanted to follow up on the question about when you were serving 1-2, down love-30 and you hit a volley into the open court. How much energy did that give you? Did it give you more energy, more confidence? Because you both looked pretty tired before that.

A: No, no. The volley was an easy volley. The volley wasn’t a very important shot. The way how I played this point, having a very good first serve and playing very aggressive with the forehand and going to the net. Having the decision to play more aggressive than I did in the past was good for me, and if I want to be in the top positions next year, I have to play aggressive. I have to play hard with my forehand, improve a little more my serve. The only way to be in the top is to play aggressive .

koury
10-06-2009, 10:12 PM
خب تا بازیکن خوبی نباشی که از رافا ست نمیبری!! ضمنا باقداتیس که 3 ماه نفر 8 جهان بود و فینالیست استرالیا بوده و نیمه نهائی ویمبلدون هم رسیده نیازی به توجیه نداره :350: همون یه بازی نواکو اذیت کرد؟؟ این همه بازیکن تاپ تن رو اذیت کرده؟؟ یه مدتی مصدوم بود و ضعیف شد ولی حالا داره خوب بازی می کنه :441:

حالا مگه رافا باخته که من بخوام توجیه کنم؟؟ :3t1:

Q: Marcos has dropped in the rankings, but everyone knows how talented he is and what he’s capable of. What was your reaction when you saw that you were going to play him the first round?

A: Tough match. Anyway if he was outside the competition for a few time, he is very good. Very good player. He’s a very dangerous player. I am happy to see him back here, to see Marcos here because he’s a very good player and he’s a nice person and a very important person for our sport. He has always very good tactic on court. Each one of these players, I’m very happy for him to see him back here.

milad28235
10-06-2009, 10:22 PM
نه
ست دادنش رو توجیه می کنی
توجیه کار همیشگی توست

چیزی که واضحه اینه که باقداتیس فرم خوبی نداره
این مهم نیست که در گذشته چه کرده
سفین و هیوئیت هم گذشته ی درخشانی دارن، ولی حالا چی؟

در حال حاضر باقداتیس بازیکن خوبی محسوب نمی شه
ربطی هم به یه ست گرفتن از رافا نداره

milad28235
10-06-2009, 10:23 PM
ممد جان
اگرسیو در اینجا به چه معنیه؟
لطفا بهم بگو اینجا گردو هست یا نیست؟

f I want to be in the top positions next year, I have to play aggressive. I have to play hard with my forehand, improve a little more my serve. The only way to be in the top is to play aggressive

koury
10-06-2009, 10:25 PM
برو قسمتی که تو ویرایش از مصاحبه ی رافا تو پست قبلیم گذاشتم رو بخون بعد این حرفهای صد من یه غاز رو بزن!! فقط میخوای کوچکترین برد رافا رو لوث کنی در صورتی که فقط تو هستی که فکر می کنی بردن باقداتیس خیلی راحته :3t1: تو فروم های خارجی هر وقت یکی از تاپ تن با باقداتیس بازی داره همه هیاهو برشون میداره که چجوری میخواد جلوشون بازی کنه که نشون میده چقدر مردم روی مارکوس حساب می کنن حتی تو بدترین شرایطش :441:

آخ اصلا یادم نبود که تو بهتر از رافا شرایط بازی رو درک می کنی پس وقتی تو میگی بردن باقداتیس عین آب خوردنه و رافا یه ست میده این یعنی رافا به درد تاپ تن هم نمیخوره دیگه :3t1::350:

milad28235
10-06-2009, 10:34 PM
بردن بگدتیس در این سال بسیار راحته
نشون به اون نشون که هر چی تورنمنت شرکت کرده رو راحت باخته
من کار ندارم که قبلا چه کرده و در آینده چه خواهد کرد. در حال حاضر افتضاحه.
مردم ممکنه خیلی حرفهارو بزنن، ولی چیزی که واضحه اینه که بگدتیس امسال زنگ تفریح بوده :390:

من نمی خوام برد رافا رو لوث کنم
برد برده، حالا مقابل هر کس و با هر نتیجه ای
دیدم نظرت مزخرف بود، خواستم مقابله کنم

Mohammad
10-06-2009, 10:35 PM
ممد جان
اگرسیو در اینجا به چه معنیه؟
لطفا بهم بگو اینجا گردو هست یا نیست؟

مشکلش چیه؟ نگفته الان اگرسیو بازی میکنم، تا حالا کسی دیدید اینقدر واضح از ضعفاش حرف بزنه؟! داره میگه میخوام تهاجمی تر بازی کنم مگه شما اینو نمیخواید؟!

koury
10-06-2009, 10:38 PM
الان قول میدم رافا فدرر رو هم ببره تو میگی شاهکار نکرده چون دلپوترو فدرر رو برده و فدرر اصلا روحیه نداره :254: کاملا مشخصه کی توجیه می کنه و میخواد برد های تنیسور مورد علاقه ی ما رو لوث کنه مثل ویمبلدون که میگفتی فدرر اصلا روحیه نداشت!! موندم چطور رافا 36 قهرمانی آورده و تونسته 41 هفته نامبر وان باشه؟؟! :251:

milad28235
10-06-2009, 10:39 PM
مشکلش چیه؟ نگفته الان اگرسیو بازی میکنم، تا حالا کسی دیدید اینقدر واضح از ضعفاش حرف بزنه؟! داره میگه میخوام تهاجمی تر بازی کنم مگه شما اینو نمیخواید؟!

نه ممد جان
منظور خاصی نداشتم
فقط پرسیدم تا تو روشنم کنی
پس اینجا منظورش بازی هجومیه.

ببینیم هجومی بازی خواهد کرد یا نه :390:

milad28235
10-06-2009, 10:43 PM
الان قول میدم رافا فدرر رو هم ببره تو میگی شاهکار نکرده چون دلپوترو فدرر رو برده و فدرر اصلا روحیه نداره :254: کاملا مشخصه کی توجیه می کنه و میخواد برد های تنیسور مورد علاقه ی ما رو لوث کنه مثل ویمبلدون که میگفتی فدرر اصلا روحیه نداشت!! موندم چطور رافا 36 قهرمانی آورده و تونسته 41 هفته نامبر وان باشه؟؟! :251:

چه ربطی داره آخه؟
تو می خوای روز رو شب جلوه بدی
من دم خروس رو دیدم، تو می خوای با قسم حضرت عباس، حقیقت رو ازم پنهان کنی

بگدتیس امسال ضعیفه. این واضحه
اصلا هم به حرف رافا ربطی نداره، رافا انوشا شاهقلی هم جلوش باشه از حریف تعریف می کنه

در مورد فینال ویمبلدون

هرگز نمی خوام برد رافا رو لوث کنم
او با شایستگی قهرمان شد
به اون چه ربطی داره که حریفش چه وضعیتی داره؟
مهم اینه که او در مجموع بهتر کار کرد و برد.
هر کس هم جاش بود به نظرم مقابل فدرر وقتی 2-0 رو 2-2 داد، 3-2 می باخت. ولی رافا نا امید نشد

من اصلا کاری به رافا ندارم
اون بازی رو می گم فدرر، فدرر نبود.

من اگه می خواستم بردهای رافا رو لوث کنم، برای بقیه ی باختها یه بهونه ای میاوردم.
ولی نه، رافا با شایستگی برنده شد
این که حریفش چه شرایطی داشت، به رافا مربوط نمی شه

milad28235
10-06-2009, 10:46 PM
الان قول میدم رافا فدرر رو هم ببره تو میگی شاهکار نکرده چون دلپوترو فدرر رو برده و فدرر اصلا روحیه نداره :254:

هر کسی در هر شرایطی فدرر رو ببره، شاهکار کرده

koury
10-06-2009, 10:50 PM
ببین تا تو شرایط بازی قرار نگیری حرف منو نمی فهمی!! تعریف های رافا هم الکی نیست درسته خیلی شکسته نفسه ولی بالاخره الکی از همه تعریف نمی کنه!

تو زمین هر کسی حرفهای زیادی برای گفتن داره بخصوص جلوی تاپ تن هم بازی کنه که دیگه شرایط و مرایط حالش اصلا اهمیتی نداره :3t1: باقداتیس مگه وقتی استرالیای 2006 اومد رادیک رو برد شرایط خوبی داشت؟؟ نه رنکینگ بالائی داشت نه حتی کسی تو خوابم نمی دید بیاد برای رادیک و بعد نلبندیان و لیوبیچیچ و ... شاخ بشه!! تنیس ورزشی نیست که کسی رو از پیش برنده بدونیم :350: باقداتیس اصلا امسال 1000 تا باخت داره دلیل نمیشه بگیم کار راحتیه بردنش :3t1:

اینو قبول دارم که رافا و فدرر خیلی شانس بردن حریفاشون بیشتره ولی این که بردن باقداتیس راحته رو یک ذره قبول ندارم... تو هم فقط برای این که بگی رافا کار سختی نداشته این رو میگی در صورتی که قرعه کشیش خیلی سخته :379: هیچ کسی دوست نداره تو بازی اولش به امثال باقداتیس برخورد کنه :443:

milad28235
10-06-2009, 11:07 PM
تو هر چی بگی بازم فایده نداره
امسال بگدتیس فرم خوبی نداره

شاید قبلا درخشیده باشه
ولی امسال در همه ی تورنمنتها گند زده
شاید در آینده بازم بدرخشه
ولی ما در زمان حال زندگی می کنیم

رافا هم الکی تعریف می کنه از همه
تنیسورها چون بعدا چشمشون تو چشم هم میفته، سعی می کنن رعایت کنن

قرعه ی رافا راحته. تا فینال باید راحت برسه
کسی جلوش نیست که
مگر اینکه یهو داویدنکو بیاد بدرخشه که بعید می دونم

منم نمی گم کسی از پیش برنده س. ولی رافا روی کاغذ اینارو باید راحت بزنه
تنیسورهای قوی تر هم از بگدتیس بودن که رافا دور اول بیاد بهشون بخوره
بگدتیس امسال مرخص بود.

koury
10-06-2009, 11:14 PM
من که اصلا قبول ندارم و همچنان روی موضع خودم ایستادم... ( مگه روجر واسلین حریفی بود که اومد خوان رو تو توکیو برد؟؟ خیلی نتایج درخشانی گرفته تو عمرش؟؟)

در مورد تعریف هم بیشتر اوقات رافا و کم و بیش فدرر هستن که از همه تعریف می کنن... بقیه که خودشون رو خیلی دست بالا میگیرن :3t1:

milad28235
10-06-2009, 11:23 PM
نه، راجر وسلین هم روی کاغذ بازنده بود ، ولی اومد و برد

همه تلاش می کنن، کسی برای باخت که نمیاد
ولی حرف من اینه، اگه خوان می برد نباید زیاد حال می کرد، بایدم اینارو ببره.
و از این پس راجر وسلین شایسته ی مقداری احترامه

بگدتیس اگه رافا رو می برد شایسته ی کردیت بود
ولی الان اصلا نیست
چه کرده تو این فصل مگه که بهش بخوایم کردیت بدیم؟ و بگیم بازیکن خوبیه
کجاش خوبه؟

یه مثال می زنم

مثلا رئال مادرید بیاد تیمی مثل آلاوس که الان در دسته های پایین تر حضور داره رو ببره
بعد کلی به به و چه چه کنن که آره حریف قوی بود. بالاخره قبلا تو فینال جام یوفا بوده و خیلی قدر بوده

این چه معنا داره؟
الان وضعیت آلاوس چگونه س؟

چه اهمیتی داره که بگدتیس قبلا تو فینال استرالیا بوده؟
مهم اینه که امسال همه ی بازیهاش رو از دم باخته

koury
10-06-2009, 11:36 PM
اصلا مقایسه ی فوتبال و تنیس قیاس مع فارقه!! فوتبال یه ورزش تیمیه تنیس انفرادی... تنیس ورزش فرصت هاس!! فوتبال وقت معینی برای گل زدن و گل نخوردن داره اصلا مقایست ربطی نداشت!!

تنیس هر روز هر کسی میتونه شاخ بشه، هر کسی شانس داره! رافا خودش همیشه میگه من تو اوجم هم میتونم ببرم هم ببازم!! اصلا شرایط حال مهم نیست مهم اینه که بقول خودت کسی نمیاد ببازه!! پس همه میان بهترین بازیشون رو می کنن بخصوص مقابل یه نامبر وان یا 2!!

من از تو یه سوال می پرسم مگه روزی که باقداتیس رادیک رو برد اصلا روی کاغذ و دیوار و زمین و زمان شانسی داشت؟؟! اصلا کی بود باقداتیس که اومد رادیک رو برد؟! یا نتیجه ی درخشانش تا قبل از اون روز چی بود؟؟!

milad28235
10-06-2009, 11:51 PM
اصلا قیاس مع الفارق نیست
فوتبال هم ورزش فرصتهاس. مگه غیر اینه؟
توی فوتبال هم بعضی تیمها که اصلا هیچ بختی ندارن، میان شاخ می شن
کی فکر می کرد زوریخ بیاد میلان رو توی سن سیرو بزنه

حرف من اینه
میلان باید زوریخ رو بزنه. وظیفه اش هست که بزنه. اگه زد کار خاصی نکرده. نباید هوادارهاش ذوق کنن.
ولی حالا که زوریخ برده، شایسته ی کردیت هست و همه ازش تعریف می کنن و همه میلان رو تحقیر می کنن
رئال هم اگه آلاوس رو برد، کار خاصی نکرده. باید ببره

رافا هم باید بگدتیس رو ببره. بردن بگدتیس در امسال که دیگه ذوق کردن نداره. هوادارهاش هم دلیلی نداره حریف رو بزرگ کنن و ازش تعریف کنن.

جواب سوالت:

نه
شانس نداشت
اومد و برد
ولی اگه رادیک می برد کار خاصی نکرده بود. باید می برد.

تنیسورهای مطرح به برد محکومن. وظیفه شون هست که تنیسورهای ضعیف رو ببرن
اگه ببازن، حریفشون شایسته ی احترامه

من حرفم اینه
رافا این تنیسورها رو باید هم بزنه. کار خاصی نکرده که انقدر تو ذوق مرگ شدی :254:

milad28235
10-06-2009, 11:53 PM
تنیسورهای بزرگ محکوم به برد هستن در مقابل حریفهای ضعیف
همون طور که تیمهای فوتبال قوی باید تیمهای ضعیف رو ببرن

اگه ببرن، اتفاق خاصی نیفتاده
ولی اگه ببازن، واویلاست
این قانون ورزشه

koury
10-06-2009, 11:56 PM
من کجا ذوق مرگ شدم؟! تعریف کردن از باقداتیس ذوق کردن نیست من بهش علاقه دارم چون هر لحظه ممکنه یه کار بزرگی بکنه مثل ویمبلدون چند سال پیش و مثل استرالیا!!! :655: هنوزم معتقدم رافا بازیکن خوبی رو برده چه شرایط حالش در حد عالی باشه چه نباشه :441:

milad28235
10-06-2009, 11:58 PM
بازیها که صبح می افتن، به نظرم می سوزن
یعنی دیگه مثل بازیهای شب داغ نمی شه
خیلیها خوابن، خیلی ها سر کار
به من که اصلا حال نمی ده بازیهای صبح

شبها تنیس دیدن حال میده

koury
10-07-2009, 12:20 AM
من که از نظر پارازیت و ... راحتم اینطوری ولی بنظرم همون شب بهتره!! البته اونا به تایم خود چین و ژاپن و ... تنظیم می کنن و نه ما :434:

milad28235
10-07-2009, 12:27 AM
ما از ساعت 9 صبح پارازیت داریم، تا 2 نصفه شب
هیچ کانال ایرانی روی هاتبرد و اینتلست نمیگیره
خیلی کانالهای نایلست و آستار هم گند زده شده توش

می گن دارن این دستگاهها رو تست می کنن
اگه جواب داد می زارن روی برج میلاد تا کل تهران رو پوشش بده

Saeid
10-07-2009, 12:40 AM
خیلی جاها تو تهران چند روزه پارازیت

شدیده

می گن احتمال سرطان خون و عقیم شدن رو شدیدا بالا میبره

Mohammad_Joulaei
10-07-2009, 08:37 AM
دوستان اطلاع دارن که دیوید نلبندیان کی برمیگرده؟

milad28235
10-07-2009, 11:52 AM
فصل بعد واسه استرالیا

davidbeckham
10-07-2009, 01:26 PM
بهترین زمان واسه دیدن تنیس 12 شب تا 5 صبح هستش:866:

Afshin
10-07-2009, 02:27 PM
بهترین زمان واسه دیدن تنیس 12 شب تا 5 صبح هستش:866:
آره ... مثه یو اس اوپن ! :655:

davidbeckham
10-07-2009, 02:34 PM
ولی به نظر من استرالیا بهتره
من از لحاظ زمانی بیشتر با استرالیا حال میکنم

milad28235
10-07-2009, 02:51 PM
استرالیا که بازیهای مهمش می افته ظهر اصلا حال نمی ده
از همه بهتر همون یو اس اوپنه

Afshin
10-07-2009, 04:30 PM
من با استرالیا هم خیلی حال میکنم ... مخصوصا بازیهای اول صبح که اونجا هنوز ظهره:866:

Nadal
10-08-2009, 12:00 PM
رافا ست دوم رو 7-6 باخت. :182:

بازي رفت براي ست سوم.

Mohammad
10-08-2009, 12:20 PM
بچه ها رافا چه جوری داره بازی میکنه؟ سرویسش همونه وضعه یا بهتره شده؟ رو فرمه؟

Nadal
10-08-2009, 12:41 PM
سلطان بازي رو برد.

7-5؛ 6-7؛ 6-3 .

koury
10-08-2009, 12:44 PM
دم رافا گرم بالاخره حال این کچل بی خاصیت رو گرفت :434: همون ست دوم وقتی 5-2 جلو بود باید کار رو تموم میکرد ولی شل گرفت و تو سه ست برد! بالاخره هد تو هدش با این بلیک 3-3 شد تا یه هد تو هد باخته کمتر داشته باشه :443:

این عربای آشغالم که طبق معمول گیج می زنن یه ملت رو اون موقع صبح الاف کردن که مسابقه ی درپیت توکیو رو نشون بدن :3t1:

Nadal
10-08-2009, 12:55 PM
حضرت نادال برد.

milad28235
10-08-2009, 01:07 PM
بچه ها رافا چه جوری داره بازی میکنه؟ سرویسش همونه وضعه یا بهتره شده؟ رو فرمه؟

من اجازه هست نظر بدم؟ بازی دیدم.
سرویس معمولی. نه چندان افتضاح
بازیش زیاد خوب نبود
خیلی برک پوینت می داد.
اگه یه حریف چغر تر بود و اگه بهتر سرویس می زد کار رافا بیخ پیدا می کرد
البته بلیک در حد خودش خیلی خوب کار کرد و ست آخر رو هم بخت داشت ببره. یه گیم 40-0 جلو افتاد، 3 برک پوینت پشت سر هم داشت، نگرفت.
گیم بعدی 30-0 جلو افتاد نگرفت
گیم بعدی خودش برک شد

در مقابل نادال از فرصتها استفاده نکنی می بازی

رافا همون مدلیه که توی سینسیناتی و یو اس اوپن بود
روی فرم نیست، مرخص هم نیست

Afshin
10-08-2009, 01:19 PM
رافا اگه اینجوری تا آخر فصل بازی کنه به راحتی رنک دوم رو از دست میده ... کوروش اصلا شل نگرفت ... هر موقع بلیک خوب بازی میکرد رافا به مشکل بر میخورد
خیلی نا مطمئن بازی میکنه رافا
رافا ی اول فصل این بلیک رو به راحتی 2-0 شکست میداد ... من زیاد حال نمیکنم رافا اینقدر ضعیف بازی کنه

koury
10-08-2009, 03:25 PM
بازی بعدی رافا خورد به سافین... بازی قشنگی میشه با توجه به اینکه سافین طی دو بازی اخیرش نسبتا بی نقص کار کرده و حریفای خوبی هم برده :441: من که ناراحت نمیشم اگه رافا احیانا ببازه چون از سافین خوشم میاد و چون سال آخرش هست دوست دارم با نتایج خوب خداحافظی کنه... :655:

milad28235
10-08-2009, 03:35 PM
بازی بعدی رافا خورد به سافین... بازی قشنگی میشه با توجه به اینکه سافین طی دو بازی اخیرش نسبتا بی نقص کار کرده و حریفای خوبی هم برده :441: من که ناراحت نمیشم اگه رافا احیانا ببازه چون از سافین خوشم میاد و چون سال آخرش هست دوست دارم با نتایج خوب خداحافظی کنه... :655:
سفین تنیسور شاخ و با استعدادیه
اگه رو فرم باشه، راجر فدرر رو هم توی گرند اسلم می بره
واقعا اون همه استعداد ، حیف شد
سفین نماد ورزشکارهای بی جنبه هستش که به خاطر عشق و حال، گند می زنن به حرفه شون

Rafa
10-08-2009, 06:49 PM
درود،از رافا انتظار نداشتم این دو بازی رو تو 3 ست ببره.نوکرتم دور اول و دوم همچین تورنمنتی که چیزی نیست.البته رافا با این بلیک مشکل روحی داشته که الان نباید داشته باشه همون طوریکه جلوی بردیچ مشکلش حل شده.به هر حال ببینیم رافا در ادامه چیکار میکنه.فکر میکنم بازیه سختی با داویدنکوی آماده داشته باشه

milad28235
10-08-2009, 07:00 PM
خوب
در انتهای تورنمنت می شه این دو بازی رو تخمین زد که خوب بوده یا نه
به هر حال چیزی که مهمه اینه که برده و رفته بالا
دورهای ابتدایی هم معمولا برای عادت کردن به زمین و شرایط محیطی، مشکله و تنیسورها کم کم راه می افتن
من احتمال قوی می دم رافا تا فینال برسه

در ضمن لطفا این مدل پستهاتون رو در تاپیک بحث و گفتگو بنویسید

milad28235
10-08-2009, 07:41 PM
اون پستتون رو در تاپیک معرفی تورنمنت نوشته بودین
منتقلش کردم به تاپیک گفتگو پیرامون ....

Rafa
10-08-2009, 07:47 PM
اون پستتون رو در تاپیک معرفی تورنمنت نوشته بودین
منتقلش کردم به تاپیک گفتگو پیرامون ....

مر30 ! حواسم نبوده !حال چرا کتابی با من حرف میزنی؟!:shame:

milad28235
10-08-2009, 08:34 PM
آخه شما واسه من غریبه ای
ندیدی با ممد، خودمونی حرف زدم
سهیل چقدر شاکی شده بود؟

راجرفدرر
10-08-2009, 08:39 PM
بچه هاببخشید کدومتون مید:379:ونه که فینال پارسال چین اندی رادیک با کدوم تنیسور بوده؟؟؟؟؟؟؟

milad28235
10-08-2009, 08:45 PM
Dudi Sela of Israel 6-4, 6-7 (6) 6-3

Afshin
10-09-2009, 12:10 AM
یه چیزی میگم شاید به تاپیک ربطی نباشه ولی دوست داشتم اینجا بگم
درود بر تنیس تاک آزاد ترین فروم ایران :655:

Nadal
10-09-2009, 01:38 AM
یه چیزی میگم شاید به تاپیک ربطی نباشه ولی دوست داشتم اینجا بگم
درود بر تنیس تاک آزاد ترین فروم ایران :655:

من ميخوام كودتا كنم، محمد رو خلع كنم :866: بعد فضاي خفقان و رعب و وحشت و محمود و از اينجور چيزا تو سايت ايجاد كنم! :434:فقط يه هلو و باقلوا كم دارم كه كوروش و ميلاد ميتونن نقش اين دو رو بازي كنن! ديگه تقسيم وظايف با خودشون! من نميگم كدوم هلو بشه :434:

نادال جلوي سافين بازي سختي داره. يخمك (داويدنكو) هم داره خوب بازي مي كنه. تو فينال هم كه به نظرم به برنده ورداسكو - جوكر ميخوره. از اينجا به بعد كلاً بازي ها سخت هستند و آمادگي خوبي براي هفته ي بعد ايجاد مي كنه. البته رافا هم مسلماً نميخواد خيلي فشار بياره و شانگهاي رو فداي بيجينگ كنه و هفته ي بعد خسته بشه، چون هدفش از اين تورنمنت، كسب آمادگي براي شانگهاي و قرار گرفتن در محيط بوده.

Afshin
10-09-2009, 01:48 AM
من ميخوام كودتا كنم، محمد رو خلع كنم :866: بعد فضاي خفقان و رعب و وحشت و محمود و از اينجور چيزا تو سايت ايجاد كنم! :434:فقط يه هلو و باقلوا كم دارم كه كوروش و ميلاد ميتونن نقش اين دو رو بازي كنن! ديگه تقسيم وظايف با خودشون! من نميگم كدوم هلو بشه :434:

نادال جلوي سافين بازي سختي داره. يخمك (داويدنكو) هم داره خوب بازي مي كنه. تو فينال هم كه به نظرم به برنده ورداسكو - جوكر ميخوره. از اينجا به بعد كلاً بازي ها سخت هستند و آمادگي خوبي براي هفته ي بعد ايجاد مي كنه. البته رافا هم مسلماً نميخواد خيلي فشار بياره و شانگهاي رو فداي بيجينگ كنه و هفته ي بعد خسته بشه، چون هدفش از اين تورنمنت، كسب آمادگي براي شانگهاي و قرار گرفتن در محيط بوده.
تو این پستت شدیدا خواستی بگی تو کار اسپم نیستی :434::251:

Nadal
10-09-2009, 09:56 AM
يخمك حذف شد و Cilic رسيد نيمه نهايي.

نواك هم ثانيه هايي پيش، در سه ست در مقابل ورداسكو به پيروزي رسيد.

تورنمنت قشنگي شده اين بيجينگ. اي كاش به جاي توكيو، اين رو FTA پخش مي كردند.

Afshin
10-09-2009, 03:34 PM
میلاد رفیقت داور بازی رافاست :434:

Rio
10-09-2009, 05:02 PM
سلام خدمت دوستان عزیز :

پیروزی رافا رو به هواداران خوبش تبریک میگم. :655::443::866::866:

koury
10-09-2009, 07:44 PM
سلام

منم برد رافا رو تبریک میگم هم هد تو هدش با سافین که احتمالا دیگه باهاش بازی نخواهد کرد رو بهبود بخشید هم بازی رو راحت برد... فردا هم تو نیمه نهائی با سیلیچ بازی می کنه که خیلی خطرناکه! از طرفی سیلیچ برای تاپ تن شاخ میشه و از طرف دیگه هم همونطور که علی گفت رافا نباید بخودش فشار بیاره باید ببینیم مقابل این حریف چغر کروات چیکار می کنه!؟

davidbeckham
10-10-2009, 01:58 PM
این ره که نادال میره به ترکستانه
دهنم سرویس شد این یشر سرویس زدن یاد نگرفت:3t1:
دم نوواک هم گرم که سودر لینگ رو ضایع کرد

milad28235
10-10-2009, 02:00 PM
دهنم سرویس شد این یشر سرویس زدن یاد نگرفت:3t1:

آخرین باری که این حرف رو زده بودی، توی دوحه بود وقتی به مانفیلس باخت
اونجا رفت و استرالیا رو گرفت
این بار هم شاید اومد و شانگهای رو برد. خدا رو چه دیدی؟ :434:

milad28235
10-10-2009, 02:06 PM
خشی احساست نسبت به سیلیچ چیه؟
از اونم متنفری؟ :434:

Rio
10-10-2009, 02:09 PM
این مسابقات واسه رافا تدارکاتی بود برای شانگهایی.
طبیعی بود که بیخودی به خودش فشار نیاره!

davidbeckham
10-10-2009, 02:12 PM
خشی احساست نسبت به سیلیچ چیه؟
از اونم متنفری؟ :434:

نه بدم نمیاد ازش
من از فرر-فررو-یوژنی-دلپوترو-داویدنکو-مونفیلس متنفرم
البته شدت تنفرم از دلپوترو کم شده
ربطی هم نداره به اینکه نادالو بردن
ضمنا از سانتورو و لیوبیجیچ هم بدم میاد

milad28235
10-10-2009, 02:24 PM
این مسابقات واسه رافا تدارکاتی بود برای شانگهایی.
طبیعی بود که بیخودی به خودش فشار نیاره!

والا چیزی که من به چشمم دیدم این بود که رافا خیلی در ست دوم به خودش فشار می آورد
گوله می کرد دنبال توپ.
امتیاز می گرفت واموس واموس می کرد.
یه بار برک کرد، یه برک پوینت رو هم از دست داد
شاید این استدلال شما واسه کسایی که بای رو ندیدن، جالب توجه بوده باشه، ولی نه برای من

البته من اصلا نمی گم رافا در شانگهای شانسی نداره، هر تورنمنت شرایط خاص خودش رو داره
ولی رافا تلاش زیادی کرد امروز. مخصوصا ست دوم

Mohammad
10-10-2009, 02:36 PM
درود

رافا باخت بدون هیچ عذر و بهانه!!
من میگم رافا بره با مسئولین ATP یه صحبتی بکنه بگه من اصلا تو هیچ بازی سرویس نمیزنم، به خدا بهتره دهن ما عوضش سرویس نمیشه :434:
ولی جدا از شوخی، رافا در دوران گذاره تو این چند مصاحبه اخیرش مدام از اینکه دیگه میخوام اگرسیو بازی کنم حرف زده قبل از بازی با چیلیچ هم گفته بود میخواد داخل زمین بازی کنه و نره پشت بیس لاین همین خودش امیدواره کنندست ولی خب چلیچ فراتر از انتظار بود و رافا رو ناخودآگاه عقب نشوند. جدا از سرویس که هیچ پیشرفتی توش نبود ولی رافا داره خیلی فلت تر فورهند میزنه که جای امیدواری داره، مسلما روزهای خوبی در آینده در انتظار رافاست.... من که امیدوارم.

milad28235
10-10-2009, 03:12 PM
تو همیشه امیدواری ممد و این خیلی خوبه
هیچوقت غصه نمی خوری :441:

http://marmolak.net/images/w3c7a0m3oqj00a5r8zc0.jpg

اوفففففففففففففففففففففففففف
چه کرد این چیلیچ
به معنای واقعی کلمه تحقیر کرد نادال رو

از ست اول شروع می کنیم
آمارها رو ببینید
در این ست نادال اول سرویس می زد.
سیلیچ 3 بار برک کرد
یه بار هم 40 -0 جلو افتاد و نتونست برک کنه
همه ی اینها رو بذارید در کنار کلی مچ پوینت
یعنی در واقع اگه سیلیچ سرویس خودش رو در انتهای بازی هولد می کرد، نتیجه تحقیر کننده تر می شد، یعنی 6-2
این آمارهای ست دوم به خودی خود خیره کننده س
حالا اینهارو بذارید کنار

چون در ست اول چیلیچ حتی فراتر از اینها بود
روی سرویس خودش فقط و فقط 2 امتیاز از دست داد. دو بار سرویس رافا رو برک کرد و سه سوت ست رو برد.
اواخر ست، گزارش گر می گفت رافا فقط داره واسه آبروش بازی می کنه تا بیگل نشه. که البته نشد.
از مجموع 33 امتیاز ست، سیلیچ 27 تا رو گرفته بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سرویس، بکهند، فورهند
دیگه کلافه کرده بود رافا رو :350:

Afshin
10-10-2009, 03:46 PM
امروز چیلیچ قوقا کرد ! :434:

msabet
10-10-2009, 03:58 PM

چه کرد این چیلیچ

از ست اول شروع می کنیم
آمارها رو ببینید
سیلیچ 3 بار برک کرد
یعنی در واقع اگه سیلیچ سرویس خودش رو در انتهای بازی هولد می کرد، نتیجه تحقیر کننده تر می شد، یعنی 6-2
حالا اینهارو بذارید کنار

روی سرویس خودش فقط و فقط 2 امتیاز از دست داد. دو بار سرویس رافا رو برک کرد و سه سوت ست رو برد.
اواخر ست، گزارش گر می گفت رافا فقط داره واسه آبروش بازی می کنه تا بیگل نشه. که البته نشد.

سرویس، بکهند، فورهند

سلام بچه ها

بیگل یعنی چی؟

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 04:10 PM
به اعتقاد من چليچ يا همون سيليچ بازيكن خيلي چغريه = چقريه.يه دلپتروي ديگست .و شاهد حضور اين بازيكن در 10 تاي اول باشيم.شايد قهرمان پكن شه!!!!

اين بازيكن كروات خيلي بالاتر از بازيكناني مث راديك تسونگا و ورداسكو و سيمون و ... به اعتقاد من آخر فصل 2010 بايد كمه كم رنك 6 رو از آن خود كنه.

نمايش هاي خوبي داشته.يك چهارم يو اس اپن و دور چهارم استراليا و رولند گاروس و ...

Mohammad
10-10-2009, 04:11 PM
یعنی یه ست رو 6 0 بردن. (Bagel) مث همونی که رافا در فینال رولندگروس 2008 در مقابل فدرر انجام داد.

Mohammad_Joulaei
10-10-2009, 04:16 PM
سیلیچ حتی در صورت باخت در فینال مکان 13 رنکینگ رو از آن خودش میکنه.بعید بدونم از نواک راحت ببازه و حتی شاید ببره.

خداکنه این تنیسور 21 ساله در لندن هم حضور داشته باشه!!!!

یه سوال :
اگه توی شانگهای جوری امتیاز بگیره که به 8 تنیسور برتر برسه میتونه به مسابقات مسترز کاپ لندن راه پیداکنه؟

Hossein Murray
10-10-2009, 04:57 PM
امروز چیلیچ قوقا کرد ! :434:
بله بله ....
:686:

Mohammad
10-10-2009, 04:58 PM
سیلیچ حتی در صورت باخت در فینال مکان 13 رنکینگ رو از آن خودش میکنه.بعید بدونم از نواک راحت ببازه و حتی شاید ببره.

خداکنه این تنیسور 21 ساله در لندن هم حضور داشته باشه!!!!

یه سوال :
اگه توی شانگهای جوری امتیاز بگیره که به 8 تنیسور برتر برسه میتونه به مسابقات مسترز کاپ لندن راه پیداکنه؟
محمد جان طبق اعلام رسمی سایت مسابقات لندن، الان 5 نفر اول یعنی راجر، رافا، موری، نواک و دل پوترو حضورشون در مسابقات آخر فصل تثبیت شده است ولی فک کنم حضور رادیک هم قطعی باشه، برای این دو یا سه جای باقیمونده چند نفر مثل ورداسکو سونگا و گونزالز و ... و چیلیچ شانس دارند به خصوص اگه فردا رو ببره شانسش بیشتر میشه.

rafa.com
10-10-2009, 05:05 PM
من که مدرسه بودم وقتی برگشتم دیدم رافا باخته:182::240:

milad28235
10-10-2009, 06:55 PM
بیگل یعنی چی؟

یعنی در یه ست 6-0 ببازه
رافا سابقه ی درخشانی در بیگل شدن داره در مقابل تنیسورهای رنگ و وارنگ داره
مقابل فدرر در ویمبلدون و هامبورگ
مقابل نعلبندیان درپاریس
مقابل موری در روتردام
و حتی مقابل یوژنی در شنای هند

ماشالا چقدرم زیادن :254:

راجرفدرر
10-10-2009, 09:10 PM
نه بدم نمیاد ازش
من از فرر-فررو-یوژنی-دلپوترو-داویدنکو-مونفیلس متنفرم
البته شدت تنفرم از دلپوترو کم شده
ربطی هم نداره به اینکه نادالو بردن
ضمنا از سانتورو و لیوبیجیچ هم بدم میاد

البته انوشا شاهقلی واشکان شکوفی هم یادت رفت که بهشون اضافه کنی خشایار جون

راجرفدرر
10-10-2009, 09:14 PM
من که مدرسه بودم وقتی برگشتم دیدم رافا باخته:182::240:

واقعا از ته دل به تمام اسپانیایی های ایران تسلیت میگم:243:
بخصوص طیبه که فکر کنم شکه شده
منم اصلا انتظار نداشتم رافا ببازه حداقل انتظار چنین نتیجه ضعیفی ازش رو در مقابله چیلیچ(سیلیچ) نداشتم :240:

koury
10-10-2009, 09:22 PM
والا چیزی که من به چشمم دیدم این بود که رافا خیلی در ست دوم به خودش فشار می آورد
گوله می کرد دنبال توپ.
امتیاز می گرفت واموس واموس می کرد.
یه بار برک کرد، یه برک پوینت رو هم از دست داد
شاید این استدلال شما واسه کسایی که بای رو ندیدن، جالب توجه بوده باشه، ولی نه برای من

البته من اصلا نمی گم رافا در شانگهای شانسی نداره، هر تورنمنت شرایط خاص خودش رو داره
ولی رافا تلاش زیادی کرد امروز. مخصوصا ست دوم

وقتی کسی میگه رافا نخواست فشار بیاره این بدین معنا نیست که رافا میاد و شل وا میسته و میبازه که تو مسابقه ی مهم تر بهتر کار کنه!! دویدن و گوله کردن و واموس گفتن هم دلیل نمیشه که رافا به حد مرگ بهترین بازیش رو انجام داده و از پس سیلیچ بر نیومده!!!

گوله کردن و کلا دویدن کیلومتر های بالا تو ذات رافاس! تو هر بازی به جرات میشه گفت بالای 10 کیلومتر میدوه حتی تو بازی های سادش چون توانائی بدنی بالائی داره و سبک بازیش هم نصف بیشتر عمر ورزشیش دفاعی بوده این کار تو خونشه و بخوبی هم از پس دویدن بر میاد بدون اینکه نفس کم بیاره :655::441: واموس هم برای بالا بردن روحیش میگه مثل بازی با سونگا تو استرالیای 2008 یا دل پوترو تو یو اس اوپن :443:

من میدونم دیگه تو همش میخوای رافا رو بقول خارجی ها Diss کنی و همش بگی بهترین بازیش رو کرد و باخت و از اینجور حرفای تکراری!! خودت هم خوب میدونی رافا اگه تو اوجش باشه عمرا به امثال سیلیچ به این راحتی نمیبازه نمیگم اصلا نمیبازه ولی وقتی ببازه هم با نتیجه ی نزدیک میبازه... :3t1:

koury
10-10-2009, 09:25 PM
واقعا از ته دل به تمام اسپانیایی های ایران تسلیت میگم:243:
بخصوص طیبه که فکر کنم شکه شده
منم اصلا انتظار نداشتم رافا ببازه حداقل انتظار چنین نتیجه ضعیفی ازش رو در مقابله چیلیچ(سیلیچ) نداشتم :240:

ایمان جان نیازی به تسلیت گوئی و این حرفا نیست باخت بهر حال پیش میاد برای همه، تو ورزش هم وقتی نزنی میخوری!!! رافا تا سرویس خوب نداشته باشه به هر ننه قمری ممکنه ببازه و اصلا هم باختش به سیلیچ دور از دسترس نبود من خودم پیش بینی کرده بودم میبازه!! :182:

مهم اینه که عیب کار رو بفهمه و روی نقطه ضعفش که همون سرویس لعنتی هست کار کنه تا سال و سالیان بعد بهتر نتیجه بگیره!!

Afshin
10-10-2009, 09:34 PM
وقتی کسی میگه رافا نخواست فشار بیاره این بدین معنا نیست که رافا میاد و شل وا میسته و میبازه که تو مسابقه ی مهم تر بهتر کار کنه!! دویدن و گوله کردن و واموس گفتن هم دلیل نمیشه که رافا به حد مرگ بهترین بازیش رو انجام داده و از پس سیلیچ بر نیومده!!!

گوله کردن و کلا دویدن کیلومتر های بالا تو ذات رافاس! تو هر بازی به جرات میشه گفت بالای 10 کیلومتر میدوه حتی تو بازی های سادش چون توانائی بدنی بالائی داره و سبک بازیش هم نصف بیشتر عمر ورزشیش دفاعی بوده این کار تو خونشه و بخوبی هم از پس دویدن بر میاد بدون اینکه نفس کم بیاره :655::441: واموس هم برای بالا بردن روحیش میگه مثل بازی با سونگا تو استرالیای 2008 یا دل پوترو تو یو اس اوپن :443:

من میدونم دیگه تو همش میخوای رافا رو بقول خارجی ها Diss کنی و همش بگی بهترین بازیش رو کرد و باخت و از اینجور حرفای تکراری!! خودت هم خوب میدونی رافا اگه تو اوجش باشه عمرا به امثال سیلیچ به این راحتی نمیبازه نمیگم اصلا نمیبازه ولی وقتی ببازه هم با نتیجه ی نزدیک میبازه... :3t1:
حرفت درسته ... رافا اگه تو اوجش باشه اینجوری نمیبازه ...ولی چیزی که هست اینه که رافا الان تو اوج نیست ... لاقل تو این وضعیت نگید خودش نخواست فشار بیار ه ... بگید توی دوران افتشه ! اینجوری خیلی قشنگ تره

Hossein Murray
10-10-2009, 09:36 PM
البته انوشا شاهقلی واشکان شکوفی هم یادت رفت که بهشون اضافه کنی خشایار جون
توهین به نوابغ ملی ؟؟!!!!
یه کم فارسی رو پاس بدار ... یه ذره فقط !

koury
10-10-2009, 09:38 PM
افشین جون دقت کن من کجا گفتم رافا فشار نیاورد؟؟ میگم وقتی میگن نخواست شانگهای رو قربانی بی جینگ کنه بدین معنا نیست که میاد و از قصدی میبازه! میاد بازیش رو می کنه برد برد نبرد هم مهم اینه که چند تا بازی رو برد و تورنمنت بعدی هم هست!!!

Afshin
10-10-2009, 09:44 PM
افشین جون دقت کن من کجا گفتم رافا فشار نیاورد؟؟ میگم وقتی میگن نخواست شانگهای رو قربانی بی جینگ کنه بدین معنا نیست که میاد و از قصدی میبازه! میاد بازیش رو می کنه برد برد نبرد هم مهم اینه که چند تا بازی رو برد و تورنمنت بعدی هم هست!!!
اگه منظورت واقعا اینه که منم باهات موافقم:443:
شک ندارم رافا از جون تو این بازی مایه نزاشت ... به جز لحظاتی از ست دوم که فکر کرد اگه بخواد شل بازی کنه نتیجه ی خیلی بدی رقم میخوره توی باقی دقایق بازی اصلا خوب بازی نکرد و فشار خیلی زیادی به خودش نیوورد و البته از حق نگذریم چیلیچ هم فوق العاده بود ... فورهند و بکهند و سرویس وحشتناکی داشت امروز

راجرفدرر
10-10-2009, 09:49 PM
توهین به نوابغ ملی ؟؟!!!!
یه کم فارسی رو پاس بدار ... یه ذره فقط !

حسین جون نوابغ کجا بود:3t1:
این تنیسورهای زپرتی ایرانی واقعا کدومشون لیاقت طرفداری دارن که اینو میگی:379:
مثلا همین شاهقلی رو ببین تیپو هیکلش بیشتر به جودو کارا مبخوره تا تنیسور:350:
استبل تنیسوری یعنی راجر-رافا-اندی-نوله- رادیک و.... بقیه که خودت دیگه استادی میدونی
به نظرتو چرا یه ایرانی مسابقات فیوچرزو که توی ایران برگزار میشه واز حق میزبانی برخورداره رو نمیتونه بگیره؟
خوب به خاطره همین مسائله دیگه
یکی مثه منو تو میذارشون سره کار بهشون میگه نابغه اونوقته که دست وپاشون شل میشه 1-128حذف میشن:160:
حالا از شوخی گذشته کلمه نابغه رو جدی گفتی:379::434::434::434:؟؟؟؟؟؟

Mohammad
10-10-2009, 10:00 PM
من که میگم چلیچ اونقدراهم خفن نیست، رافا با همین سرویس دهن سرویس کن هم رو فرم باشه راحت امثال چلیچ رو میبره مگه رافا کم تو هارد کورت قهرمانی داره؟! رافا داره مگسکشو رو ضربت دیپ تنظیم میکنه الان خیلی تو اوت میزنه، درست میشه، رافا کارش درسته عشق منه قیافش وقتی داره بین گیمها استارحت میکنه خیلی با حاله 5 هیچ عقب بود ولی باز خیلی باحال بود.

میلاد ست اول چیلیچ اول سرو زد و رافا رو دو بار بریک کرد نه سه باره حواستو جمع کن :379:

milad28235
10-10-2009, 10:05 PM

من کاملا قبول دارم که رافا روی فرم نیست که میاد و این جوری می بازه
اصلا و ابدا نگفتم که بهترین بازیش رو کرد. چرات حرف توی دهن من می ذاری؟

گفتم تلاشش رو کرد. خیلی دوید و این جوری نبود که به خودش فشار نیاره
در ضمن شما که اصلا بازی رو ندیدی، این شایستگی رو نداری که در موردش نظر بدی

milad28235
10-10-2009, 10:09 PM
میلاد ست اول چیلیچ اول سرو زد و رافا رو دو بار بریک کرد نه سه باره حواستو جمع کن :379:

شما حواست رو جمع کن
من عرض کردم اول از ست دوم شروع می کنیم. ست دوم 3 بار برد کرد. ست اول 2 بار
برو پستم رو دوباره بخون
دقت کن وقتی پستها رو داری می خونی عزیز دلم :866:

Mohammad
10-10-2009, 10:12 PM
از ست اول شروع می کنیم
آمارها رو ببینید
سیلیچ 3 بار برک کرد

مطمئنی برادر؟ :434:

Saeedzr
10-10-2009, 10:30 PM
من خودم پیش بینی کرده بودم میبازه!! :182:

تو که از بازی قبل هم گفتی اگه ببازه زیاد ناراحت نمیشی:254:
نشون میده که دیگه همیشه برای باخت رافا آمادگی داری:160:
خوبه بازم پیشرفت کردی

ولی محمد همیشه واقعا فکر میکنه رافا همه جا اول میشه
البته دست خودش نیست دیگه،عشق رافا عقل و هوش براش نذاشته:160:

koury
10-10-2009, 11:44 PM
من کاملا قبول دارم که رافا روی فرم نیست که میاد و این جوری می بازه
اصلا و ابدا نگفتم که بهترین بازیش رو کرد. چرات حرف توی دهن من می ذاری؟

گفتم تلاشش رو کرد. خیلی دوید و این جوری نبود که به خودش فشار نیاره
در ضمن شما که اصلا بازی رو ندیدی، این شایستگی رو نداری که در موردش نظر بدی

خب منم گفتم مگه قراره به خودش فشار نیاره؟؟ اصلا فشار نیاوردن چه معنی داره؟! :3t1:

koury
10-10-2009, 11:47 PM
تو که از بازی قبل هم گفتی اگه ببازه زیاد ناراحت نمیشی:254:
نشون میده که دیگه همیشه برای باخت رافا آمادگی داری:160:
خوبه بازم پیشرفت کردی

ولی محمد همیشه واقعا فکر میکنه رافا همه جا اول میشه
البته دست خودش نیست دیگه،عشق رافا عقل و هوش براش نذاشته:160:

من واقعیت رو میگم بله در حال حاضر و از بعد از رولند گروس امیدم نسبت به برد های متوالی رافا کمتر شده ولی وقتی تو اوج باشه مثل اوائل سال همواره به بردنش امیدوارم...

milad28235
10-10-2009, 11:59 PM

چه کرد این چیلیچ

از ست اول شروع می کنیم
آمارها رو ببینید
سیلیچ 3 بار برک کرد
حالا اینهارو بذارید کنار

سرویس، بکهند، فورهند

تو پست من رو کامل بخونی، می فهمی که اون اشتباه لپی بوده و ناشی از سرعت زیاد در تایپ
قسمتهایی که قرمز کردم رو نگاه کن:

در هر صورت پوزش می خوام ازت :shame:

milad28235
10-11-2009, 12:01 AM
خب منم گفتم مگه قراره به خودش فشار نیاره؟؟ اصلا فشار نیاوردن چه معنی داره؟! :3t1:

به هر حال خواستی باخت رافا رو کمرنگ جلوه بدی و بازم توجیهش کنی :3t1::3t1::3t1:

koury
10-11-2009, 12:06 AM
ای بابا هر چی من میگم تو یه چیز دیگه میگی که!! رافا باخت رفت پی کارش حالا کمرنگ و پررنگش اصلا تقاوتی داره؟؟ باخت باخته چه دابل بیگل چه سوپر تای بریک!!! نه با باخت تحقیر آمیز چیزی بجز همون امتیازات در صورت لزوم کم میشه نه اگه نزدیک ببازه امتیاز اضافی بهش میدن :240: من تازه دارم میگم اینکه میگن به خودش فشار نیاورد دلیل نمیشه بگیم میاد و میبازه :182:

Hossein Murray
10-11-2009, 12:46 PM
حسین جون نوابغ کجا بود:3t1:
این تنیسورهای زپرتی ایرانی واقعا کدومشون لیاقت طرفداری دارن که اینو میگی:379:
مثلا همین شاهقلی رو ببین تیپو هیکلش بیشتر به جودو کارا مبخوره تا تنیسور:350:
استبل تنیسوری یعنی راجر-رافا-اندی-نوله- رادیک و.... بقیه که خودت دیگه استادی میدونی
به نظرتو چرا یه ایرانی مسابقات فیوچرزو که توی ایران برگزار میشه واز حق میزبانی برخورداره رو نمیتونه بگیره؟
خوب به خاطره همین مسائله دیگه
یکی مثه منو تو میذارشون سره کار بهشون میگه نابغه اونوقته که دست وپاشون شل میشه 1-128حذف میشن:160:
حالا از شوخی گذشته کلمه نابغه رو جدی گفتی:379::434::434::434:؟؟؟؟؟؟
بابا خیلی جدی تر از این حرفایی به خدا :254::251:

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:24 PM
خب در يك رويداد ناباورانه سيليچ ست اولو 6-2 به نواك داد. اين بارون خيلي توي اين بازي تاثير داشت مخصوصا كه سيليچ تجربش كمتره!!!اگه بارون نبود سيليچ گرم بود و ست اولو ميبرد!!!!!!!بالاخره اما و اگرا فايده اي نداره.

در ست دوم نواك برك شده و 3-1 بازي رو به سيليچ داده.

به اميد موفقيت اين ستاره نو ظهور.

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 01:37 PM
سيليچ خب برك پوينت رو از دست داد.
اتفاقه ديگه!!!!!

اينم اتفاقه كه خوان مسترز نميبره يه دفه گرند اسلم ميبره!!!!!

milad28235
10-11-2009, 01:38 PM
لامصب جوکوویچ خوب دفاع می کنه
چیلیچ هم بی گدار به آب می زنه
بی احتیاطی می کنه

Mohammad
10-11-2009, 02:43 PM
چلیچ یه امتیاز منحصر به فرد داره، با قد بلندش میتونه فورهند و بکنهد فلت و و حشتناکشو با زاویه خیلی زیاد بزنه (کاری که رافا با فورهند تاپ اسپین انجام میده) که نتیجش بیرون رفتن حریف از کورت و باز کردن کورته، کاری که جلوی رافا خیلی خوب جواب میده به خصوص که رافا یه عادت مسخره داره که خیلی از توپ های سمت بکندشم میاره رو فورهند و دیگه کورت اساسی برای حریف باز میکنه امروزم اگه از اون همه بریک پوینت به خوبی استفاده می کرد حداقل ست سوم رو هم میدیدم.

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:51 PM
خب قسمت نبود اين جوان شايستگي هاشو بيشتر ثابت كنه.

بايد روي گيم هايي كه سرو ميكنه كار كنه. اينقد برك پوينت نده!!!!!
همونطور كه نادال بايد روي ارسالاش كار كنه.

Mohammad_Joulaei
10-11-2009, 02:54 PM
شانس نواك تو شانگهاي برا قهرماني كم شد اگه اينجا نميشد من شانس اول شانگهاي رو به نواك ميدادم.

تجربه نشون داده كه زياد متوالي نميشه قهرمان شد.

مث راجر تو سينسيناتي و نيويورك!!!!!

davidbeckham
10-11-2009, 05:04 PM
ایول نوواک:441:

milad28235
10-11-2009, 05:20 PM
ایول نوواک:441:

معمولا این وقتا اون عکسش رو که دهنش رو وا کرده می ذاری
چی شده. یادت رفته؟ :254:

davidbeckham
10-11-2009, 05:33 PM
معمولا این وقتا اون عکسش رو که دهنش رو وا کرده می ذاری
چی شده. یادت رفته؟ :254:

http://i.imagehost.org/0439/1a93152885373f25b70b00e27938798f-getty-tennis-aus-open-final-djokovic.jpg

راجرفدرر
10-11-2009, 09:15 PM
این عکس واسه اون امتیازیه که بعد از گرفتنش در مقابل راجر در فینال ملبورن 2008 بود درسته؟
خانواده نوله هم همه اومده بودن
یادش بخیر فینال قشنگی بود :655:
کسی فکرشم نمیکرد نوله بیاد فینال وحتی جامو ببره:441:

راجرفدرر
10-11-2009, 09:20 PM
با اجازه بقیه اینو تقدیم میکنم به طرفدارای نوواک عزیز:866:

koury
10-11-2009, 09:53 PM
ایمان جان فینال اون بازیها رو نواک با سونگا برگزار کرد و 3-1 برد، این عکس هم بله برای بازی با فدرره تو نیمه نهائی... اون زمان نواک خیلی مغرور شده بود و پدر مادر و برادراش خیلی فکر میکردن بچشون نابغس!!! یه مدت نسبتا طولانی افت و باخت های پی در پی بنظر من برای اینجور تنیسور ها ضروری هست :160:

راجرفدرر
10-11-2009, 10:12 PM
آره درست میگی کورش آخه بازیشون اینقدر هیجان داشت من فکر کردم فیناله
در کل بازی قشنگی بود ممنون از راهنماییت:866:

nole
10-11-2009, 10:54 PM
خب قسمت نبود اين جوان شايستگي هاشو بيشتر ثابت كنه.

بايد روي گيم هايي كه سرو ميكنه كار كنه. اينقد برك پوينت نده!!!!!
همونطور كه نادال بايد روي ارسالاش كار كنه.
محمد جون انگار این گزارشگر عربا روت تاثیر گذاشتن!!!:434::434::434:

Mohammad_Joulaei
10-12-2009, 04:11 AM

قهرماني نواك رو بهت تبريك ميگم.

نه ارسام جان من اين جوونو (سيليچ) از ديويس كاپي كه در مقابل آمريكا داشت رو تا حالا مد نظر داشتم.:434:
جدا خوب كار كرده ولي انتظار بردن نواك ازش زياد منطقي به نظر نمييومد.
ولي اگه بارون در كار نبود ست اولو اينجوري نميباخت و ...
نواك هم ضعف داشت مرتب به حريف برك پوينت ميداد و...

اگه نادال ارسال بلد بود الان وضعش اين نبود.چه ربطي به گزارشگراشون داره!!!

Mohammad
10-12-2009, 10:01 AM
قهرماني نواك رو بهت تبريك ميگم.

نه ارسام جان من اين جوونو (سيليچ) از ديويس كاپي كه در مقابل آمريكا داشت رو تا حالا مد نظر داشتم.:434:
جدا خوب كار كرده ولي انتظار بردن نواك ازش زياد منطقي به نظر نمييومد.
ولي اگه بارون در كار نبود ست اولو اينجوري نميباخت و ...
نواك هم ضعف داشت مرتب به حريف برك پوينت ميداد و...

اگه نادال ارسال بلد بود الان وضعش اين نبود.چه ربطي به گزارشگراشون داره!!!
اخه عربا به سرویس میگن الارسال، منظور اونه برادر من. مثلا میگه الارسال الاول الاسبانی رافاییل نادال :434:

rafa.com
10-12-2009, 11:16 AM
اخه عربا به سرویس میگن الارسال، منظور اونه برادر من. مثلا میگه الارسال الاول الاسبانی رافاییل نادال :434:
محمد عربیت هم خوبه ها!!:434:بچه ها اون قضیه ی سیدات اتفاقی بوده:160:

Rio
10-12-2009, 12:31 PM
دوستان من بعلت مشکل فنی (قطعی تلفن) با تاخیر پیروزی و
قهرمانی نواک رو به طرفداران گل این تنیسور بزرگ تبریک میگم.
آرسام جان نواک کولاک کرد! :443:

Hossein Murray
10-12-2009, 01:41 PM

الماتادور رافاییل نادال ... :3t1:
هر دفعه می گن اینو . با اون صدای نکره شون .... :3t1:
راستی یادم رفت به آرسام یکه تبریک بگم . نوش وجودت ...:441:

koury
10-12-2009, 02:51 PM
الماتادور رافاییل نادال ... :3t1:
هر دفعه می گن اینو . با اون صدای نکره شون .... :3t1:
راستی یادم رفت به آرسام یکه تبریک بگم . نوش وجودت ...:441:

من که خیلی وقته الجزیره رو با گزارش انگلیسیش گوش میدم چون گزارشگرای عربیش فقط هیجان الکی به بازی میدن و حتی وقتی بازیکن داره سرو میزنه هم حرف مفت میزنن!! :379:

تازه گزارشگرای انگلیسیش هم تیکه های طنز میپرونن هم گزارش می کنن جائی هم که باید دهنشون رو ببندن همین کار رو می کنن!!! :251: البته اینام حرف مفت میزنن ولی بیشتر به گزارش میپردازن تا کارشناسی :350:

Mohammad
10-12-2009, 03:06 PM
من که خیلی وقته الجزیره رو با گزارش انگلیسیش گوش میدم چون گزارشگرای عربیش فقط هیجان الکی به بازی میدن و حتی وقتی بازیکن داره سرو میزنه هم حرف مفت میزنن!! :379:

تازه گزارشگرای انگلیسیش هم تیکه های طنز میپرونن هم گزارش می کنن جائی هم که باید دهنشون رو ببندن همین کار رو می کنن!!! :251: البته اینام حرف مفت میزنن ولی بیشتر به گزارش میپردازن تا کارشناسی :350:
کوروش جان اگه انگلسی باشه که همه انگلسی گوش میکنن ولی اون ابوظبی مسخره حال آأمو بهم میزنه راست میگه حسین یه یارو هست توش صداش خیلی نکره ست تو بازی فدرر و دلپوترو هم بیشتر از دو هزار بار گفت مایسترو.

koury
10-12-2009, 03:25 PM
ابوظبی رو اصلا بیخیال شو ... دوبی اسپورتم دیگه الان شعورشو میرسه وقتی تنیس نشون میده گزارش انگلیسی داره ولی اینا مثل اینکه فقط برای گرند اسلم ها هر وقت بخوان گزارش انگلیسی میزارن :3t1: تنها مسابقه ای که من باخیال راحت نشستم و از ابوظبی اسپورت دیدم همه ی تورنمنت رو با گزارش انگلیسی همون استرالیا بود که دمشون گرم خیلی عالی پخش کردن :441: حتی ویمبلدون رو که نصفه و نیمه نشون دادن با گزارش عربی بود :243:

Mohammad_Joulaei
10-12-2009, 04:49 PM

ارسام جان پس از اون لحاظ .:251:

راجرفدرر
10-12-2009, 09:02 PM
خدا کنه فقط حرف زدنت مثه عربا بشه نه چیزه دیگت:350::434:

Rio
10-12-2009, 09:08 PM
خدا کنه فقط حرف زدنت مثه عربا بشه نه چیزه دیگت:350::434:

شما چرا نگرانی؟!! :shame:

راجرفدرر
10-12-2009, 09:11 PM
شما چرا نگرانی؟!! :shame:

من واسه خودم نگران نیستم واسه دوست دخترش نگرانم:160::434:

Rio
10-12-2009, 09:16 PM
من واسه خودم نگران نیستم واسه دوست دخترش نگرانم:160::434:

اون که داره با دمش گردو میشکنه از شنیدن این موضوع! :shame:

راجرفدرر
10-12-2009, 09:26 PM
مگه چندتا دوست دختر داره؟؟؟؟؟:379::shame:

Rio
10-12-2009, 09:40 PM
مگه چندتا دوست دختر داره؟؟؟؟؟:379::shame:
من که ضمیر مفرد بکار بردم! :443:

راجرفدرر
10-12-2009, 09:50 PM
من که ضمیر مفرد بکار بردم! :443:

مگه تو آمارشو داری؟؟:379:

Rio
10-12-2009, 10:07 PM
مگه تو آمارشو داری؟؟:379:

نه قربان ! بحث دوست دختر شد و نگرانی شما
من هم گفتم که شما رو از نگرانی در بیارم!:443:

milad28235
10-13-2009, 09:26 PM
کوروش جان اگه انگلسی باشه که همه انگلسی گوش میکنن ولی اون ابوظبی مسخره حال آأمو بهم میزنه راست میگه حسین یه یارو هست توش صداش خیلی نکره ست تو بازی فدرر و دلپوترو هم بیشتر از دو هزار بار گفت مایسترو.

:254::254::254:

بترکه چشم حسود

Hossein Murray
10-14-2009, 10:24 AM
ماشالا ایمان و سهیل ... نه باریکلا ...
محمد بیا ببین ! کجایی ؟

Rio
10-14-2009, 10:47 AM
ماشالا ایمان و سهیل ... نه باریکلا ...
محمد بیا ببین ! کجایی ؟

رئیس خودش اجازه داده بحث علمی بکنیم!
تو هم مثل این طیبه فورا رئیس رو صدا میکنی!! :3t1::3t1:

Hossein Murray
10-14-2009, 11:10 AM
رئیس خودش اجازه داده بحث علمی بکنیم!
تو هم مثل این طیبه فورا رئیس رو صدا میکنی!! :3t1::3t1:

بحث علمی :3t1::3t1:
من به خاط رئیس بودنش نگفتم ... بیچاره محمدو زیر و رو کردین تو پستاتون !

Rio
10-14-2009, 11:58 AM
بحث علمی :3t1::3t1:
من به خاط رئیس بودنش نگفتم ... بیچاره محمدو زیر و رو کردین تو پستاتون !

این موارد خودش یه علمه عزیز من.
کلی ملت میرن درس میخونن واسه همین چیزا! :443:

Hossein Murray
10-14-2009, 01:01 PM
این موارد خودش یه علمه عزیز من.
کلی ملت میرن درس میخونن واسه همین چیزا! :443:

بر منکرش لعنت !! :443:

Rio
10-14-2009, 01:08 PM
بر منکرش لعنت !! :443:

امروز ما شانس آوردیم تعطیل بوده شما آنلاین شدی!
حالا به ما گیر میدی؟!! :379::434:

Hossein Murray
10-14-2009, 01:25 PM
امروز ما شانس آوردیم تعطیل بوده شما آنلاین شدی!
حالا به ما گیر میدی؟!! :379::434:

بله دیگه از شر ما راحت شدین !!!! پشت سر اندی هرچی می خواین بگین می گین !
شوخی کردم ! من کی بهت گیر دادم ؟ :434:

Rio
10-14-2009, 01:49 PM
بله دیگه از شر ما راحت شدین !!!! پشت سر اندی هرچی می خواین بگین می گین !
شوخی کردم ! من کی بهت گیر دادم ؟ :434:

ما دوستت داریم حسین جون! :866::866: