PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنیس و اشرافیگری !؟!؟

Hossein Murray
09-21-2009, 09:17 PM
دوستان این تاپیک رو زدم چون بعضی واقعیت ها رو وقتی تو تنیس ایران می بینم دلم می گیره ! ببینید وقتی یه بچه میاد تو یه باشگاهی چند ماه توپ می زنه بعد یه راکت خوب می گیره دستش فکر می کنه کیه ! آدم واثعا از بعضی واقعیات چندشش می شه ! خیلی ها هنوز هم تنیس و گلف رو ورزش های اشراف می دونن و فکر می کنن تا یه راکت بگیرن دستشون کی می شن . یه زمانی دوست خوبمون powerVu تو امضاش یه حرف قشنگ زده بود : چرا تو ایران هرکی از ننش قهر می کنه میاد تنیسور می شه ؟ دیوانه کننده ست وقتی یه جوون که چند سال راکت گرفته دستش با اون انگلیسی حرف زدن موقع بازی و استیل گرفتن و قیافه و فحش و ادعا خودشو بعنوان عضوی از جامعه تنیس ایران می دونه . هنوز هم می شه تفاوت های کسایی که میان تنیس بازی می کنن رو با سایر ورزش ها دید . حالا من تو شهرستانم و شدت این اوضاع اینجا بسیار کمتر از شهر بزرگی مثل تهران یا مشهده . رفتار منزجر کننده برخی افراد که خودشونو تنیسور می دونن باعث می شه استعداد یه قشر متوسطی و کسی که تنیس رو تازه آغاز کرده کور بشه . این چیزا تو باشگاه ها فت و فراوونه . تنیس به لطف چینی ها کمی از اشرافیت راکت ها و کفش های آن چنانی در اومده و حالا همه می تونن با حداقل 100 تومن لوازمشونو برای دوره ی بیگینر شروع کنند و از ورزششون لذت ببرن . اما دیدن افرادی که مثل بختک به تنیس چسبیدن و نه تنها خودشون پیشرفت نمی کنن بلکه دیگران رو هم از تنیس متنفر می کنن واقعا رمقی برای آدم باقی نمی ذاره . یکی از همباشگاهی های سابق من که نمونه بارز این حرکات رو تو باشگاه با دوستانش انجام می داد به گفته مربی 8 سال بود که تنیس بازی می کرد و هنوز بلد نبود یه بک هند ساده بزنه ! با این حال ادعا و برای این و اون عیب و ایراد در آوردن رو ول نمی کرد . حتی وقتی بیس فورهند می زد و توپ میفتاد نزدیک تور زحمت نمی کشید بدوه و بیاد توپو بزنه . فقط برای تفریح و خوشگذرانی با دوستان میومد تنیس و خدارو شکر نسلش به لطف مربی و برخی دوستانم کنده شد !
حالا بحثو طولانی نکنم و تریبون رو بدم به سایر دوستان که نظرشونو بگن . به نظر من این موضوع خیلی مهمیه که مانع پیشرفت تنیس کشورمون می شه .

Rio
09-21-2009, 09:25 PM
این جای تاسفه که یه عده ای با تنیس سعی میکنن
واسه خودشون شخصیت دست و پا کنن.
متاسفانه با این فدراسیون و اقبال به تنیس تو کشور
ما نباید هم انتظاری بیش از این داشت.
من فکر نمیکنم تنیس تو ایران پیشرفت کنه.
تا دید مردم و مسئولین نسبت به این ورزش بسیار
زیبا اصلاح نشه همینه! :243:
خوشبختانه تو شهر کوچیک ما حتی یه زمین تنیس هم
نیست و ما از این تحفه ها نمی بینیم!! :443:

Hossein Murray
09-21-2009, 09:52 PM
سهیل همون بهتر که نبینی ... ولی این خیلی بده که زمین تنیس ندارین ! :182: پس کجا بازی می کنی ؟

Rio
09-21-2009, 10:31 PM
سهیل همون بهتر که نبینی ... ولی این خیلی بده که زمین تنیس ندارین ! :182: پس کجا بازی می کنی ؟
حسین جان من امکان بازی تنیس ندارم ! :240:

Tennis4progress
09-22-2009, 03:21 PM
بله درسته
فدراسیونی که یه مشت آدم عقده ای و بی سواد و ک..گشاد دارن توش کار می کنن و به جای کار فرهنگی و علمی در تنیس فکر چاپیدن خودشون هستن ؛ نتیجش میشه همین.

اون خروشی-رییس سابق- خیکی 2 تا پرادو داشت. با کدوم پول اونا خریده بود؟
اون کشاورز-دبیر فدراسیون-عین این مونگل ها میمونه...داری باهاش صحبت میکنی اصلا مغزش ارور میده.
اون انتظاری-پیر خرفت فدراسیون- مرتیکه صدای کلنگ قبرش به گوش میرسه بلند میشه توی تمام مراسم با اون سنش یه دوربین دستش میگیره عکاسی میکنه!!
اون فرشاد صفتی- معروف به فرشاد پپسی-شکمش 1 متر تو آفسایده- یکی از کسانی که اعتقاد به اشرافیگری در تنیس داره با این حال از حق نگذریم تمام حمالی های فدراسیون رو میدن به اون(برگزاری مسابقات و ...)
اون اکبر طاهری-عین ماست چکیده- هیچی از علم تنیس حالیش نیست گذاشتنش مسئول کمیته آموزش... واویلا

باز هم دارم بگم ولی فعلا نه...
حالا هی بگید چرا من قاتی می کنم و تند میرم.
افشین عزیز-خشایار عزیز-کوروش عزیز-طببه عزیز-سهیل عزیز-سعید عزیز- محمد عزیز...
من فقطی این صحنه ها رو می بینم و با تنیس اون ور مقایسه می کنم قاتی میکنم!

koury
09-22-2009, 04:37 PM
سلام

سعید جان با همه ی حرفات موافقم عزیز ... من هم اینقدر در این مورد تو فروم ها و جاهای مختلف حرف زدم که زبونم مو در آورده!!! خیلی استعداد های ناب تو تنیس داریم که اینا از زندگی سیرشون کردن از بس که فکر پارتی بازی و لابی کردنن!! :240: من که واقعا خوشحال میشم می بینم داریم در جا می زنیم و هیچ کدوم از این تنیسور ها - که حیف اسم تنیسور که بخوایم برا اینا بگیم - در هیچ تورنمنتی به جائی نمیرسن!! تا وقتی این انسان های بی سواد و خرفت تو فدراسیون هستن بنظر من اصلا و ابدا نمیشه به موفقیت در دراز مدت هم امیدوار بود :182:

Rio
09-22-2009, 07:28 PM
اصلا کل ورزش ما آفت زده هست ولی تنیس خیلی مظلومه! :240:

Hossein Murray
09-23-2009, 12:34 PM
اصلا کل ورزش ما آفت زده هست ولی تنیس خیلی مظلومه! :240:
دیروز به این فکر می کردم که سایر ورزش ها به این دلیل ورزشکارای بیشتری جذب می کنن و همگانی ترن چون مشکل مکان ندارن ! آقایان محترم میان یه سالن درست می کنن توش فوتسال و والیبال و ژیمناستیک و کشتی و کاراته و تکواندو و بسکتبال و هندبال و پینگ پنگ و شطرنج و تقریبا بیشتر ورزش ها رو آموزش می دن !!!! اما کسی غیر از سرپرست استان فکر این نباید باشه که چند هکتار زمین به سطح مخصوص خاک یا هارد تنیس اختصاص بده ! سرپرست ها هم که ماشالا 4 سال یه بار قرعه یسوری به اسم یکی میفته فدراسیون تا چهار سال بعد اصلا روی طرفم نمی بینه ! چه برسه به نظارت سالانه !
متاسفانه پول خرج کردن برای ساخت زمین تنیس خیلی خیلی دشواره (!) و ما چند سالی هست دلمونو به این طرفا خوش نکردیم و با سرمایه های خودمون زمین می سازیم و تمرین می کنیم ( البته فعلا به مرحله برداشت نرسیده )

Rio
09-23-2009, 01:12 PM
چون صداو سیما مسابقات رو پخش نمیکنه بنابراین
بیشتر مردم اصلا قوانین بازی رو نمیدونن و براشون 3-4
ساعت نشستن و تماشا کردن تنیس خسته کننده هست.
وقتی کسی تنیس رو نمیشناسه طبیعی هست که
دنبال بازی هم نمیره.
اگه علاقه ایجاد بشه واسش زمین هم جور میکنن.
کاری نداره بخدا!
اونجوری هم نیست که ما فکر میکنیم.
با من باشه حتی تو هر روستا حداقل یه زمین تنیس میسازم!

Hossein Murray
09-23-2009, 01:44 PM
چون صداو سیما مسابقات رو پخش نمیکنه بنابراین
بیشتر مردم اصلا قوانین بازی رو نمیدونن و براشون 3-4
ساعت نشستن و تماشا کردن تنیس خسته کننده هست.
وقتی کسی تنیس رو نمیشناسه طبیعی هست که
دنبال بازی هم نمیره.
اگه علاقه ایجاد بشه واسش زمین هم جور میکنن.
کاری نداره بخدا!
اونجوری هم نیست که ما فکر میکنیم.
با من باشه حتی تو هر روستا حداقل یه زمین تنیس میسازم!

نه سهیل جان با نظرت موافق نیستم .
یعنی شما می گی صدا سیما مسابقات تکواندو رو پخش می کنه ؟ هند بال چطور ؟ یا همین فوتسال ؟ اینجا مشکل اصلی ساخت و استفاده از " زمین تنیس " هست که چند بعدی نیست و متاسفانه یا خوشبختانه فقط مختض تنیسه . حالا این مسئولان پولاشونو جای دیگه خرج می کنن ربطی به نشون دادن صدا سیما نداره . بحثی که شما عرض کردی بحث معرفی و شناوندن تنیسه . که اون هم یه سرش وصل می شه به همین قضیه نبود باشگاه و همین تاپیک خودمون اشرافیگری و این بحثا . البته خداروشکر تو تهران از نظر زمین مشکل چندانی نداریم و لی تو شهرای کوچیکی مثل شهر ما این مشکلات خیلی زیاده .
یادم رفت بدمینتون رو بگم که الان تو هر سالنی بازی می کنن . ادارجات هم بعنوان ورزش پرسنلی اونو آموزش می دن و تو این چند سال اخیر پیشرفت خوبی داشته .
قضیه تنیس جداست ... تافته جدابافته ست این مظلوم دوست داشتنی !

Rio
09-23-2009, 02:11 PM
نه سهیل جان با نظرت موافق نیستم .
یعنی شما می گی صدا سیما مسابقات تکواندو رو پخش می کنه ؟ هند بال چطور ؟ یا همین فوتسال ؟ اینجا مشکل اصلی ساخت و استفاده از " زمین تنیس " هست که چند بعدی نیست و متاسفانه یا خوشبختانه فقط مختض تنیسه . حالا این مسئولان پولاشونو جای دیگه خرج می کنن ربطی به نشون دادن صدا سیما نداره . بحثی که شما عرض کردی بحث معرفی و شناوندن تنیسه . که اون هم یه سرش وصل می شه به همین قضیه نبود باشگاه و همین تاپیک خودمون اشرافیگری و این بحثا . البته خداروشکر تو تهران از نظر زمین مشکل چندانی نداریم و لی تو شهرای کوچیکی مثل شهر ما این مشکلات خیلی زیاده .
یادم رفت بدمینتون رو بگم که الان تو هر سالنی بازی می کنن . ادارجات هم بعنوان ورزش پرسنلی اونو آموزش می دن و تو این چند سال اخیر پیشرفت خوبی داشته .
قضیه تنیس جداست ... تافته جدابافته ست این مظلوم دوست داشتنی !
یعنی مسئولین با تنیس دشمن هستن؟!
فقط با تنیس؟!
مشکلات تنیس ما از جهل مسئولین نسبت به تنیس هست!
ورزش های دیگه بین مردم بیشتر جا افتادن.
وقتی مردم برن دنبال ورزشی مسئولین هم مجبورن بیشتر
به اون ورزش بها بدن.
بیچاره تنیس و علاقمندانش! :240:

Tennis
09-23-2009, 06:42 PM
به نظر من از مهمترین دلایل پیشرفت نکردن تنیس ، عدم پخش تلویزیونی این مسابقات هست . یادم میاد یک روز هم که خواستن مسابقه فینال استرالیا که بین فدرر و بغداتیس بود رو پخش کن ، اون هم ساعت 1 شب ، سر جمع مسابقه رو در نیم ساعت پخش کردن ، اگر کسی هم به تنیس آشنا نبود ، با دیدن این مسابقه هم چیزی دستگیرش نمی شد . چون به غیر از سانسور چیزی نمیدیدی .

به هر حال دلایل زیاد دیگری هم هست ، ولی تا وقتی که به این ورزش بها داده نشود و مسئولان ما این ورزش را واقعاً به چشم یک ورزش نبینند ، هیچکدام از مشکلات دیگر قابل حل شدن نیست .

Rio
09-23-2009, 07:18 PM
بله این بها رو کی میخوان بدن معلوم نیست!
فعلا که ما هر طور شده بازیهارو میبینیم
حالا میخوان پخش بکنن یا نکنن اصلا مهم نیست! :655:

Tennis4progress
09-23-2009, 10:05 PM
بله این بها رو کی میخوان بدن معلوم نیست!
فعلا که ما هر طور شده بازیهارو میبینیم
حالا میخوان پخش بکنن یا نکنن اصلا مهم نیست! :655:

فعلا که یک گروهی که نمی تونم اعضاشو بگم تونسته از طریق یک لابی در سازمان و کمیته المپیک، اون باند مافیایی فدراسیون قبلی رو متلاشی کنه ولی یه مشکلی پیش اومده و اون اینکه تیمی که الان موقت فدراسیون تنیس رو دست گرفته ناشناختست و قرار نبود این آقایون بیان. این ها هم کلا 6 ماه وقت دارن. اگر تونستن نظر این گروه بالا رو جلب کنن که به کارشون ادامه میدن و اگر نتونستن از طریق همون لابی اینا هم شوت میشن.!

به هر صورت مثل بقیه چیز های ایران، وضعیت آینده تنیس ایران هم نامشخصه!

BABAK
09-24-2009, 08:53 AM
چرا نمیتونی اسمشونو بگی ؟ :379:

koury
09-24-2009, 11:00 AM

احتمالا جریان حسن خطرناکه حسنه :254: :350:

Hossein Murray
09-24-2009, 03:15 PM
ای بابا از این ضایع تر ! باند مخرب فدراسیون : Damoon&Saeid :434:

Rio
09-24-2009, 07:01 PM
الان سعید میاد پوستت رو میکنه! :434:

Tennis4progress
09-25-2009, 12:44 AM

:379::379::379::379:

Rio
09-25-2009, 12:46 AM
:379::379::379::379:

سعید اومد! :443:

KiAnOuSH
09-25-2009, 05:44 PM
:441: :: IM ON WITH ALL OF YOU GUYS ::

راجرفدرر
09-25-2009, 10:38 PM
ببین ما دارن یه زمین تنیس توی شهرمون میزنن که خاکیه
به ما گفتن 20روز دیگه تمومه 1000 روز از اون 20 روز رفته هنوز درستش نکردن
بعد منه بیچاره چجور باید خودمو خالی کنم
یه مشت آدمه مسولیت ناپذیر اینجاست(خرم آباد)که اصلا زبون آدمی زاد حالیشون نیست

اگه زمین فوتبال بود 600 تا تو 3روز میزدن

اما چون زمین تنیسه ..... به خدا دیگه نمیدونم چی بگم

hadiunforgiven
10-01-2009, 09:15 AM
aghaye akbare taheri ke cherto pert gofti rajebesh yeki az maadud kasayi ke tu iran tenniso vaghean mishna3
na pesar khaleye mane na refigh
fek nakonam tennis tu omret bazi karde bashi ke farghe bilo ba rakete tennis beduni ke be harki ke delet khast cherto pert begi

Afshin
10-01-2009, 01:27 PM
aghaye akbare taheri ke cherto pert gofti rajebesh yeki az maadud kasayi ke tu iran tenniso vaghean mishna3
fek nakonam tennis tu omret bazi karde bashi ke farghe bilo ba rakete tennis beduni ke be harki ke delet khast cherto pert begi
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کن
اس ام اس که نمیدی ! اینجا فرومه

Rio
10-01-2009, 06:56 PM
دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کن
اس ام اس که نمیدی ! اینجا فرومه

افشین جان شما اس ام اس رو لاتین تایپ میکنی؟!
بیشتر از دو برابر گرونتر میوفته ها!! :443:

Hossein Murray
10-01-2009, 07:56 PM

دیری ری رین ...
طرح قهوه ای ایرانسل در خدمت جامعه شریف و فهمیده ی ایران :434:

Rio
10-01-2009, 08:04 PM
دیری ری رین ...
طرح قهوه ای ایرانسل در خدمت جامعه شریف و فهمیده ی ایران :434:

سلام حسین جان
از وقتی مدرسه ها باز شده کم میایی؟! :379:
شوخی کردم !
درس واجب تره! :443:

Tennis4progress
10-01-2009, 08:11 PM

اگر منظورت با ما بود:

یه لطفی کن اول اون کامپیوتر قراضتو درست کن برادر.

دوما یه خورده دیگه زیاده روی کنی و از اون عتیقه های فدراسیون قبلی حمایت کنی از طریق همون لابی بالا چنان زیرابتو تو اون باشگاه میزنیم که خودت نفهمی از کجا خوردی.!

Hossein Murray
10-01-2009, 08:16 PM
سلام حسین جان
از وقتی مدرسه ها باز شده کم میایی؟! :379:
شوخی کردم !
درس واجب تره! :443:

آره سهیل درس از یه طرف کمرمو خم کرده یه برنامه هایی هم جدیدا دارم که شدیدا وقتمو مشغول کرده ... اما لعنت به من اگه حتی یه روز به یاد رفقای تنیس تاکی نباشم ! در خدمتیم :655:

hadiunforgiven
10-01-2009, 08:40 PM
na baba?vay vay torokhoda inkaro nakon
yejuri esmamo migi engar tarsi daram
(az azaye tennis talk mazerat mikham pc man txt farsi nadare)
aghayi ke nemishnasameto aslanam tu jameeye tennis mohem nisti harkari delet mikhad bokon age mituni albate
montazere in karetun hastam khoshhal misham age molaghatetun konam

راجرفدرر
10-01-2009, 08:47 PM
حسین چه عکس خوشگلی زدی واسه آواتارت این کیه؟

hadiunforgiven
10-01-2009, 08:52 PM
motmaen bash ke bashgahe esteghlal morabbihaye khubesho ba harfe ino un kenar nemizare dar zemn man shoghlam morrabi gari nist ke az u bekham betarsam...bazam va3 en type kardanam sharmandam az azaye mohtaram

Tennis4progress
10-01-2009, 09:06 PM
na baba?vay vay torokhoda inkaro nakon
yejuri esmamo migi engar tarsi daram
(az azaye tennis talk mazerat mikham pc man txt farsi nadare)
aghayi ke nemishnasameto aslanam tu jameeye tennis mohem nisti harkari delet mikhad bokon age mituni albate
montazere in karetun hastam khoshhal misham age molaghatetun konam
ادامه نده-یه چیزی گفتی جوابشم شنیدی... خواستی ادامه بدی شخصا به من pm بزن. اینجا جاش نیست.

hadiunforgiven
10-01-2009, 09:08 PM
inkaram kardam omidvaram az moarefie khodet natarsi

milad28235
10-01-2009, 09:15 PM

من اصلا فارسی نمی تونم اس ام اس بزنم
انگلیسی ولی چشم بسته هم می زنم.
چرا فارسی ارزون تره؟

milad28235
10-01-2009, 09:18 PM
حسین چه عکس خوشگلی زدی واسه آواتارت این کیه؟

آنا ایوانوویچه دیگه

راجرفدرر
10-01-2009, 09:29 PM
آنا ایوانوویچه دیگه

جدی میگی !!!
اینقدر قیافش عوض شده نشناختمش ماشاالله

Rio
10-01-2009, 09:51 PM
من اصلا فارسی نمی تونم اس ام اس بزنم
انگلیسی ولی چشم بسته هم می زنم.
چرا فارسی ارزون تره؟

تعرفه مخابرات برای حمایت از زبان فارسی!!!!
طرح های احمقانه مثل همیشه! :443:

Rio
10-01-2009, 10:03 PM
آره سهیل درس از یه طرف کمرمو خم کرده یه برنامه هایی هم جدیدا دارم که شدیدا وقتمو مشغول کرده ... اما لعنت به من اگه حتی یه روز به یاد رفقای تنیس تاکی نباشم ! در خدمتیم :655:

:655::655::655::655:

:866: :866: :866: :866:

Hossein Murray
10-02-2009, 09:17 AM
جدی میگی !!!
زدی به تخته یا نه ؟؟؟؟؟؟ :434:

Rio
10-02-2009, 01:40 PM
جدی میگی !!!

اتفاقا این یکی از عکسهای قدیمی آنا هست.
آنا تو مدلینگ هم ید طولایی داره.
بیشتر هم به همون درد میخوره تا تنیس!:243:

Rio
10-02-2009, 01:42 PM

حسین جان ما هر وقت یکی از استعدادهای ناب
تنیس رو میبینیم میزنیم به تخته!! :443:

Hossein Murray
10-02-2009, 02:38 PM
اتفاقا این یکی از عکسهای قدیمی آنا هست.
آنا تو مدلینگ هم ید طولایی داره.
بیشتر هم به همون درد میخوره تا تنیس!:243:

آره این عکس کمی قدیمی برای تبلیغات ساعت رولکسه که برداشتمش ( همون ساعتی که آقا راجرم پشتیبانی می کنه ! )
سهیل اگه امثال آنا و ماریا نبودن باید می شستیم دخترای ترشیده ی روسی و دراکولاهای آمریکایی و اجنه های فرانسوی رو رصد می کردیم ! آنا شیرینیه تنیس بانوانه :434:

Afshin
10-02-2009, 05:57 PM

اولا که من اس ام اس رو فقط با خط ایرانسلم میفرستم ! اصلا ایرانسل یعنی اس ام اس
ولی با اون خطم هم که میفرستم بازم فارسی تایپ نمیکنم ! حالا 5 هزار تومن بیشتر پول بدم چی میشه ؟!:434:

Rio
10-02-2009, 06:09 PM
اولا که من اس ام اس رو فقط با خط ایرانسلم میفرستم ! اصلا ایرانسل یعنی اس ام اس
ولی با اون خطم هم که میفرستم بازم فارسی تایپ نمیکنم ! حالا 5 هزار تومن بیشتر پول بدم چی میشه ؟!:434:

ببخشید جناب پول دار!! :434::160:

راجرفدرر
10-02-2009, 09:48 PM

زدم بالای تخته
جات خالی حسین:251::251: