PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد راکت (k blade(98

pinkfloyd
09-03-2009, 07:34 PM
سلام دوستان من راکت قبلیم n flashبود و الان k blade 98 گرفتم بیشتر به خاطره کنترلی بودنش،حالا نمیدونم اینکه میگن سفارش اروپا و آسیا وجود داره از نظر کیفیت راکت با هم فرق دارن یا فقط موضوع بار کداشونه؟ و کمی احساس میکنم که راکته خشکی هست و ضربه که میزنم یکم از راکت قبلیم خشکتر به توپ ضربه میزنه این احساسم به خاطره راکته k blade یا به خاطره راکته قبلیمه که به نظر سرعتش و انعطاف پذیریش از این بیشتربود؟

koury
09-03-2009, 07:38 PM
سلام

دوست عزیز مطمئنا بخاطر راکت قبلی شماست... گمان نکنم در حد سری کی ویلسون باشه و k BLADE 98 هم از اون راکت هائی هست که بازی باهاش نیازمند کمی تمرین و وقت گذروندن با راکته! البته به زه و شدت بسته شدن اون هم ممکنه مربوط باشه که شاید برای نوع بازی شما زیاد مفید نباشه!؟

pinkfloyd
09-03-2009, 08:28 PM
نه دوست عزیز اتفاقا راکت از سری ک ویلسونه و از نظر بازی میتونم بگم بازی من کنترلی حمله ای هست و با بازیم جور در میاد فقط کمی فورهندمو عوض کرده ولی باعث پخته تر شدن بکهندام شده در کل راکت خیلی خوبی هست و گلگیم به خاطره فورهندم هست که یکم از قدرتش کم شده در صورتی که ما وقتی راکت کنترلی میگیریم و وقتی درفورهند با استفاده از کمک گرفتن پا و کمر به توپ ضربه میزنیم باید ضربه ما قویتر از ضربه ای باشه که با راکت سرعتی میزنیم و من تو این راکت نسبت به قبلی هر کاری میکنم احساس میکنم از فورهند اون بیشتر لذت میبردم حالا من فقط 2 روز با این راکت توپ زدم باز میخوام ببینم به این عادت میکنم یا نه چون با راکت قبلیم هر موقع وقت میکردم با دیوار حیاط توپ میزدم و یجورایی هر روز تمرین میکردم و فکر میکنم خیلی بهش عادت کرده بودم به نظر شما من دستمو به این راکت جدید عادت بدم یا نه؟

koury
09-03-2009, 08:33 PM
نظر شخصی من اینه:

کلا راکت های سری کی ویلسون مدتی طول می کشن تا دست شخص بهشون عادت کنه... فرقی هم نمی کنه هد سایز و گریپ و ... چی باشه کلا سری کی این خصلت رو داره! من با 5 مدل مختلف سری کی تمرین کردم و همش هم اینطوری بوده باید مدتی بازی کنی تا بهش اخت بشی... ممکنه الان شما با مایکروژل هد بتونی راحت بازی کنی و فورهندت هم مثل راکت قبلیت باشه ولی اگه با این راکت بیشتر تمرین کنی مسلما بیشتر عادت می کنی و فورهندت هم قویتر میشه!! :441:

ضمنا حیاط خونه بنظر من زیاد جای مناسبی برای تمرین و عادت کردن با راکت نیست...

موفق باشید

Tennis4progress
09-03-2009, 09:29 PM
مشخصات راکت قبلیت و جدیدت رو اینجا بنویس، همه بچه ها هم لطف کنید بیایید اینجا رو این تاپیک یه بحث علمی کنیم

weight
Headsize
Balance point
Tension
Lenght
Pattern

pinkfloyd
09-03-2009, 09:36 PM
امیدوارم که اینطور باشه .نه اشتباه نکن دوست عزیز تمرین با دیوار یکی از تمرینات مهم برای این ورزشه چون ما وقتی که قصد درست کردن استیل یا تداومی کار کردنو داشته باشیم ضربه های موازی بدلیل هماهنگی بیشتر پا و کمر و دست بیشتر مورد توجه قرار میگیره و نتیجه زودتری میده و با دیوار توپ زدن چون اکثرا به شکل موازی به توپ ضربه زده میشه ما میتونیم کاری که تو ذهنمونرو راحتتر پیاده کنیم

Tennis4progress
09-03-2009, 09:47 PM
امیدوارم که اینطور باشه .نه اشتباه نکن دوست عزیز تمرین با دیوار یکی از تمرینات مهم برای این ورزشه چون ما وقتی که قصد درست کردن استیل یا تداومی کار کردنو داشته باشیم ضربه های موازی بدلیل هماهنگی بیشتر پا و کمر و دست بیشتر مورد توجه قرار میگیره و نتیجه زودتری میده و با دیوار توپ زدن چون اکثرا به شکل موازی به توپ ضربه زده میشه ما میتونیم کاری که تو ذهنمونرو راحتتر پیاده کنیم

دیوار بهترین پارتنره>> Nick Bollettieri-مربی سرشناس دنیا

ولی نه هر دیواری. دیوار سیمانی صاف و بدون بر آمدگی و طویل با فضای آزاد بیش از 6 متر جلوی آن و البته پنجره همسایه رو هم مواظب باش که نترکه!:434:

koury
09-03-2009, 09:59 PM
دوست گلم همونطور که سعید عزیز گفتش نه هر دیواری!! شما تو خونت هم دیوار داری دلیل نمیشه بری تنیس تمرین کنی و پیشرفت هم بکنی

pinkfloyd
09-03-2009, 10:02 PM
درسته. بله دیوار صاف و با فضای کافی و این یکی از شرایط خوبیه که من از شانس تو حیاط دارم و دیواری که باهاش توپ میزنم بلنده و در رابطه با شیشه همسایه باید گفت که ما قصد فوتبال بازی کردنو نداریم که، قرار رو به دیوار به تمرینمون تداوم بدیم نه سرعت که توپو بزنیم جایی که نمیتونیم کنترلش کنیم

pinkfloyd
09-03-2009, 10:09 PM
عزیزان روش تمرین من همیشه با دیوار توپ زدن نیست این برنامه تمرینی من تو خونست که امیدوارم دوستان استفاده کنن:30دقیقه دویدن-10دقیقه نرمش-20دقیقه با دیوار توپ زدن-60دقیقه کار با وزنه همراه با 3تادر50تا شکم-3در100ساق پا-3در25شنا-5دقیقه استارت-و20دقیقه مسگری-در آخر 5دقیقه ریکاوری و باز 20دقیقه توپ زدن با دیوار و این تمرینه یکروز در میان من هست و هفته ای 3 روزو در باشگاه 2 ساعت توپ میزنم و 7 کیلومتر بعد از تمرین میدوم و این تمرینه واقعیه منه نه کم نه زیاد.

nemo62
09-05-2009, 04:37 PM
عزیزان روش تمرین من همیشه با دیوار توپ زدن نیست این برنامه تمرینی من تو خونست که امیدوارم دوستان استفاده کنن:30دقیقه دویدن-10دقیقه نرمش-20دقیقه با دیوار توپ زدن-60دقیقه کار با وزنه همراه با 3تادر50تا شکم-3در100ساق پا-3در25شنا-5دقیقه استارت-و20دقیقه مسگری-در آخر 5دقیقه ریکاوری و باز 20دقیقه توپ زدن با دیوار و این تمرینه یکروز در میان من هست و هفته ای 3 روزو در باشگاه 2 ساعت توپ میزنم و 7 کیلومتر بعد از تمرین میدوم و این تمرینه واقعیه منه نه کم نه زیاد.
:3t1::What: