PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فدرر سومین قهرمانی در سین‌سیناتی را جشن گرفت

Mohammad_Joulaei
08-24-2009, 10:01 PM
افتخاری دیگر در کارنامه مرد شماره یک ATP
فدرر سومین قهرمانی در سین‌سیناتی را جشن گرفت

http://78.38.204.145/iran_media/image/2009/08/483020809_orig.jpg
مرد شماره یک تنیس جهان ،با شکست نواک ژوکوویچ در فینال مسترز سین سیناتی،یک بار دیگر بهترین بودنش را به هم اثبات کرد.

به گزارش شبکه ایران،روژه فدرر،پرافتخارترین تنیسور جهان،موفق شد حرف صرب خود را در دو ست متوالی با نتایج 6-یک و 7-5 از پیش رو بردارد تا جایگاهش در صدر رده‌بندی ATP را تثبیت کند و با تجربه‌ای شیرین از فتح پیش در‌آمد آخرین گرند اسلم فصل راهی اوپن آمریکا (31 آگوست-9شهریور) شود.
او در حالی به فلاشینگ میدوز خواهد رفت که پیروزی مقابل اندی مورای و نواک ژوکوویچ مردا شماره 2 و 4 تنیس جهان اعتماد به نفس زیادی به او داده که احتمال ششمین قهرمانی متوالی‌اش در اوپن آمریکا را بالا می‌برد.رافائل نادال هم که در نیمه نهایی به ژوکوویچ باخت هنوز آنطور که باید وشاید به آمادگی کامل نرسیده و معلوم هم نیست که بتواند در نیویورک این کار را انجام دهد.
روژه فدرر که برای سومین بار فاتح مسترز سین‌سیناتی می‌شود در انتهای بازی‌اش با نواک ژوکوویچ گفت:«در مجموع بازی‌ام در این تورنمنت خوب بود.علاوه بر این قبل از شروع اوپن امریکا توانستم خودم را یک محک جدی بزنم که از این بابت بسیار خوشحالم. این رقابت‌ها را کمی شل شروع کردم اما از یک چهارم نهایی به بعد بهتر شدم و در نیمه نهایی هم که عالی بازی کردم.»
فاتح سین‌سیناتی در سال‌های 2005 و 2007 که این پیروزی او را به شصت و یکمین عنوان قهرمانی‌اش در کلیه تورنمنت‌ها و شانزدهمین در سری مسابقات مسترز سری 1000 رساند ادامه داد:«یک ماه پیش صاحب دو دختر دو قلو شدم.قبل از آن هم که قهرمان اوپن فرانسه و ویمبلدون.تابستان امسال تابستانی فراموش نشدنی برایم باقی می‌ماند چه در زندگی شخصی و چه در تنیس.فکر نمی‌کنم از این بیشتر دیگر بتوانم خوشحال باشم.اصلا فکر نمی‌کردم بتوانم در این مسابقات شرکت کنم چون دخترانم به من احتیاج داشتند.از مسئولان برگزاری این تورنمنت به خاطر جلو کشیدن زمان این بازی‌ها تشکر می‌کنم.زمان بندی این مسابقات واقعا خوب بود.سال بعد هم دوباره مرا در اینجا می‌بینید.»
اما نواک ژوکوویچ بد شانس که برای چهارمین بار در سال جاری در فینال رقابت‌های مسترز مغلوب حریفانش شد بعد از بازی به شوخی گفت:«متاسفانه در بد دوره‌ای به دنیا آمدم.در تمام فینال‌هایی که شرکت داشتم به قهرمانی نزدیک بودم اما فکر نمی‌کنم در این یکی مثل قبلی‌ها بوده باشم.امروزه همه دیگر تنیس را بالاترین سطح بازی می‌کنند.مخصوصا رافائل نادال و فدرر و البته مورای.آنها عالی بازی می کنند.روژه و رافا به نظر من بهترین تنیسورهای طول تاریخ هستند.در مورد روژه که مطمئنم.»

Rio
08-24-2009, 10:42 PM
مسئولین مسابقات باید یه جام بهتر در نظر بگیرن.
این چیه؟! مثل ظرف میوه خوری میمونه! :434:

nemo
08-25-2009, 11:51 AM
خيلي از اين اخلاق نواك خوشم مي ياد وقتي مي بازه خنده از لبش نمي ره حتي اگه ناراحت هم باشه بازم مي خنده عجب روحيه اي داره ولي راديك كه ايندفعه از فدرر باخت اينقدر قيافش زار مي زد كه قهرماني فدرر زياد نچسبيد همش دلم واسه راديك مي سوخت :251:

nemo
08-25-2009, 11:54 AM

آره راست مي گي همش بهشون ظرف و ظروف مي دن :251: يه عكسي هست تو قسمت عكسهاي سينسيناتي راجر و نواك جام به دست وايسادن راجر يه جوري به جام (ظرف)نواك نگاه مي كنه انگار داره مي گه ببينم بشقاب من بزرگتره يا مال تو ؟!:160:

Rio
08-25-2009, 12:41 PM
خيلي از اين اخلاق نواك خوشم مي ياد وقتي مي بازه خنده از لبش نمي ره حتي اگه ناراحت هم باشه بازم مي خنده عجب روحيه اي داره ولي راديك كه ايندفعه از فدرر باخت اينقدر قيافش زار مي زد كه قهرماني فدرر زياد نچسبيد همش دلم واسه راديك مي سوخت :251:

نواک اصلا با رادیک قابل مقایسه نیست.
نواک ست اول یه اسیر دست و پا بسته بود و حرفی واسه گفتن
نداشت.
دیدی اولین گیم خودش رو گرفت چقدر ذوق کرد؟! 1-5

رادیک تو یک قدمی پیروزی بود. اصلا در طول مسابقه بریک نشد!
بجز آخرین گیم.
رادیک تو فینال ویمبلدون فوق العاده کار کرد و اصلا تحت تاثیر نام
فـــدرر کبیـــر قرار نگرفت. کلا رادیک تو ویمبلدون عالی بود ولی مسابقه
فینال یه چیز دیگه بود.
من هم بخاطر رادیک ناراحت شدم ولی خوب وقتی مقابل راجر بازی
میکنی نباید انتظار برد و پیروزی داشته باشی! :655:

Rio
08-25-2009, 12:43 PM
جناب nemo شما با nemo 62 ما نسبتی دارین؟!!! :379::443:

nemo62
08-26-2009, 09:52 AM
جناب nemo شما با nemo 62 ما نسبتی دارین؟!!! :379::443:
اره دوقلوييم:251:
ديروز با اون يوزرنيم مشكل داشتم با اين يكي اومدم بد نشد چون تو رايگيري سينسيناتي فهميدم چرا نادال هر روز يكي بهش اضافه مي شه منم به راجر يكي اضافه كردم تا همه چيز متعادل بشه:434:
:254::254::254:

Mohammad
08-26-2009, 10:09 AM
كانه راجر كه ببازه زهرمار ميكنه مراسمو براي حريف.

Mohammad
08-26-2009, 10:13 AM
اره دوقلوييم:251:
ديروز با اون يوزرنيم مشكل داشتم با اين يكي اومدم بد نشد چون تو رايگيري سينسيناتي فهميدم چرا نادال هر روز يكي بهش اضافه مي شه منم به راجر يكي اضافه كردم تا همه چيز متعادل بشه:434:
:254::254::254:
چرا تهمت ميزنيد؟ اسامي همه كسايي كه راي دادن مشخصه؟! روي هر كودوم از اون عددا كه جلوي اسم هر كودوم هست كليك كنيد نتيجه راي گيري رو مي بينيد. :182:

milad28235
09-07-2009, 07:27 PM

اتفاقا راجر که داشت کنار نوواک عکس می نداخت بهش گفت:
I don't like the trophy

:434: