PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فدرر قهرمان رقابتهاي تنيس ويمبلدون شد

Mohammad_Joulaei
07-06-2009, 09:45 AM
فدرر قهرمان رقابتهاي تنيس ويمبلدون شد

راجر فدرر به مقام قهرماني رقابتهاي تنيس جام ويمبلدون رسيد.
به گزارش شبکه تلويزيوني اسکاي نيوز، در ديدار نهايي رقابتهاي تنيسجام ويمبلدون، راجر فدرر از سوئيس با غلبه بر اندي راديک از آمريکا بهمقام قهرماني اين رقابتها رسيد. در اين ديدار که چهار ساعت و شانزده دقيقهبه طول انجاميد و از آن مي توان به عنوان يک ماراتن ورزش تنيس نام بردفدرر در پنج ست با نتايج هفت بر پنج، شش بر هفت، شش بر هفت، شش بر سه وچهارده بر شانزده در ست پنجم توانست اندي راديک را مغلوب کند. اين ششمينعنوان قهرماني راجر فدرر در رقابتهاي تنيس جام ويمبلدون و پانزدهمين عنوانقهرماني وي در رقابتهاي مهم بين المللي ورزش تنيس بود.

Mohammad_Joulaei
07-06-2009, 11:24 AM
فدرر قهرمان تنيس جام ويمبلدون شد "راجر فدرر" سوئيسي با غلبه بر حريف آمريکايي اش به مقام قهرماني رقابت‌هاي تنيس جام ويمبلدون دست يافت.به گزارش سرويس ورزشي برنا، در ديدار فينال رقابت هاي تنيس جام ويمبلدون که يکي از چهار گرند اسلم بزرگ سال محسوب مي شود،"راجر فدرر" سوئيسي نفر دوم رنکينگ جهاني به مصاف "اندي راديک" آمريکايي رفت و در حالي که ست اول را نيز به اين تنيس باز واگذار کرده بود،اما در نهايت با حساب 3-2 به برتري دست يافت و براي ششمين بار قهرمان اين رقابت ها شد.

در اين جدال که 4 ساعت و 16 دقيقه به طول انجاميد،فدرر در ست هاي دوم،سوم و پنجم با نتايج 7-6، 7-6 و 16-14 پيروز شد و ست هاي اول و چهارم را نيز با نتايج 7-5 و 6-3 به راديک واگذار کرد.

اين پانزدهمين قهرماني فدرر در رقابت هاي مهم بين المللي به شمار مي رود.

Mohammad_Joulaei
07-06-2009, 06:45 PM
فدرر دست نيافتني شد
ششمين قهرماني «فـدرر» در ويمبلدون
جام جم آنلاين: روجر فدرر قهرمان رقابت‌هاي تنيس ويمبلدون در سال 2009 شد. تنيس‌باز سوئيسي و مرد شماره‌ دو دنيا، با شكست سه بر دو "اندي راديك" از آمريكا توانست سومين گرنداسلم تنيس سال را از آن خود كند. اين ششمين قهرماني فدرر در رقابت‌هاي ويمبلدون بود.
http://www.jamejamonline.ir/Media/images/1388/04/15/100911333676.jpg
با آنكه پيت سمپراس با هفت عنوان قهرماني در ويمبلدون پرافتخارترين تنيس‌باز به شمار مي‌آيد، اما فدرر با رسيدن به 15 عنوان قهرماني در رقابت‌هاي گرنداسلم پرافتخارترين تنيس‌باز جهان شناخته شد.
اين تنيس‌باز 27 ساله در بازي برابر راديك در ست‌هاي دوم، سوم و پنجم توانست حريف آمريكايي‌اش را شكست دهد.
به گزارش ايسنا، ديدار پاياني ويمبلدون مردان چهار ساعت و 16 دقيقه طول كشيد. ست پنجم اين ديدار به يك ماراتن شبيه بود و 30 گيم داشت كه سهم فدرر 16 و راديك 14 گيم بود.
اين دو پيش از اين دو بار در فينال اين رقابت‌ها برابر هم قرار گرفته بودند كه در هر دو مسابقه‌ي گذشته نيز فدرر توانسته بود پيروز از ميدان خارج شده و قهرماني را جشن بگيرد.
راديك و فدرر در مجموع 21 بار با هم روبرو شده‌اند كه سهم پيروزي فدرر 19 بار بوده است.
ديدار پاياني ميان مردان شماره‌ي دو و شش تنيس دنيا تماشاگران ويژه‌اي هم داشت. سرآلكس فرگوسن سرمربي منچستريونايتد، مشائيل بالاك هافبك آلماني چلسي، راسل كرو هنرپيشه‌ي معروف هاليوود در كنار پيت سمپراس قهرمان افسانه‌اي سال‌هاي پيش رقابت‌هاي تنيس از جمله‌ي تماشاگران ويژه‌ي ديدار فينال ويمبلدون 2009 بودند.
در رقابت‌هاي زنان هم عصر شنبه در ديدار خانوادگي ميان خواهران ويليامز اين سرنا بود كه با شكست دو بر صفر ونوس توانست جشن قهرماني را برپا كند.

Mohammad_Joulaei
07-06-2009, 06:47 PM
پانزدهمین قهرمانی گرند اسلم با فتح ویمبلدون

فدرر برتین تنیسور جهان شد

http://78.38.204.145/iran_media/image/2009/07/147880709_orig.jpg

هیچ کسی فکرش را نمی‌کرد که فدرر بتواند صدر جدول رده‌بندی برترین تنیسور‌های جهان را از نادال پس بگیرد اما او ویمبلدون را برای ششمین بار فتح کرد تا دوباره مرد شماره یک تنیس جهان شود.

به گزارش شبکه ایران،مرد شماره دو تنیس جهان یک بار دیگر فاتح معتبر ترین گرند اسلم فصل شد تا با یک تیر چند نشان زده باشد.این تنیسور سوییسی 27 ساله که در غیاب نادال با خیال راحت پا به فینال سومین گرند اسلم فصل می‌گذاشت در اخرین مرحله، در طولانی‌ترین فینال ویمبلدون که 4 ساعت 15 دقیقه بود از سد حریف امریکایی‌اش اندی رادیک گذشت تا ششمین قهرمانی در ویبلدون را به ویترین افتخارات خود بیفزاید.
فدرر با این عنوان نه تنها دوباره به رده قبلی‌اش در صدر رده‌بندی برترین تنیسور‌های جهان باز می‌گردد بلکه با 15 قهرمانی در رقابت‌های گرنداسلم رکورد پیت سمپراس را شکست تا حالا برترین تنیسور از لحاظ فتح معتبرترین رقابت‌های دنیای تنیس هم باشد.
او در 5 ست با نتایج 7-5 و7-6 و7-6 و 6-3 و 16-14 موفق شد رادیک را از پیش رو بردارد

nemo62
07-07-2009, 01:38 PM
پس كي راجر دوباره نامبر وان مي شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امتيازهاش چند شده؟

Mohammad
07-07-2009, 02:12 PM
شده عزيزم، دوشنبه نامبروان شد حضرت آقا!

Rio
07-07-2009, 10:24 PM

محمد جان این حضرت آقا گفتنت خیلی با احساس بود ! http://itsat.ws/forum/images/smilies/yahoo/yahoo%20%2860%29.gif http://itsat.ws/forum/images/smilies/yahoo/yahoo%20%2860%29.gif

Afshin
07-08-2009, 12:18 AM
حالا چرا ناراحتی محمد ؟ :Teethf:اشکالی نداره . . . دنیا همین جوریه یه بار شما پشت به زین بودین . . . 10 بار ما پشت به زین :vtongue:

Mohammad
07-08-2009, 12:26 AM
نه پس خوشحالم! الكي الكي در نبود رافاي من نامبروان شده، هنر كرده آقا!

Afshin
07-08-2009, 12:33 AM
اه . . . اینقدر نبود رافا رو به رخ اسطوره نکشید :Angry2: . اگه تنیسورتون نمیتونه سودرلینگ رو ببره ربطش به ما چیه ؟
اگه خودش رو داغون میکنه توی زمین و مصدوم میشه به ما چه ربطی داره ؟
اصلا واسه همینه که من میگم فدرر بهتره . . . چون که ثبات داره .

Mohammad
07-08-2009, 12:38 AM
شما هم يه چيزي ياد گرفتيد هي تكرارش ميكنيد ماشااله همه هم دكتر و فيزيوتراپ هستند؟! كي گفته اين مصدوميت رافا به خاطر فيزيكي بازي كردنشه؟ هان؟ اگه رافا تو 26 27 سالگي اينطوري ميشد يه چيزي ولي الان خيلي زوده بخوايم بگيم چون زياد ميدوه اينطوري شده.

Afshin
07-08-2009, 01:16 AM
اتفاقا داداشم فیزیوتراپه . . .وقتی بازیهای رافا رو میدید گفت این مفصلهای زانوش ماله انسان نیست که اینجوری داره ازشون کار میکشه
تازه محمد عزیز دقیقا واسه اینکه تو این سن و سال مصدوم شده میگم به خاطر فیزیکی بازی کردنشه . . . اگه رافا فیزیکی بازی نمیکرد که در اوج جونی مصدوم نمیشد

ali.b
07-30-2009, 04:17 PM
اصلن شما فکر کن فیزیکی بازی میکنه و واسه همین مصدوم شده وحالا بعد ازینکه مصدومیتش کامل خوب شد . ببین ایا فدرر میتونه به ردیفی grandslam بردنش ادامه بده یا نه . اونموقس که معلوم میشه رافا کیه و فدرر کیه . اصلن در کنار فرهندای جادوییش سرعت باورنکردنیش که باعث شده قشنگترین تنیسی رو بازی کنه که چشمهای ادمیزاد تا حالا دیده.

milad28235
07-30-2009, 04:28 PM
چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه فدرر چقدر گرند اسلم باید ببره؟
چند تا؟
چند بار باید پیاپی به فینال برسه؟
چند بار پیاپی به نیمه نهایی

کاملا مشخصه کا جایگاه فدرر و نادال چقدر با هم تفاوت داره
به امضای من دقت کنید :Laughg:

زیباترین تنیس ممکن رو هم راجر فدرر بازی می کنه
البته ممکنه از نظر تو نادال بازیهاش زیباتر باشه، ولی نظر اسطوره ها و کارشناسان تنیس با شما خیلی فرق می کنه

Rio
07-30-2009, 10:09 PM
اصلن شما فکر کن فیزیکی بازی میکنه و واسه همین مصدوم شده وحالا بعد ازینکه مصدومیتش کامل خوب شد . ببین ایا فدرر میتونه به ردیفی grandslam بردنش ادامه بده یا نه . اونموقس که معلوم میشه رافا کیه و فدرر کیه . اصلن در کنار فرهندای جادوییش سرعت باورنکردنیش که باعث شده قشنگترین تنیسی رو بازی کنه که چشمهای ادمیزاد تا حالا دیده.

اگه رافا بخواد به اشتباهات گذشته ادامه بده و بازم فیزیکی محض بازی کنه
با توجه به فشاری که بهش میاد همیشه باید یه گرند اسلم ببره و دو تا را از
تلویزیون تماشا کنه.
اگه بخواد بازی فیزیکی و دفاع مطلق را کنار بزاره مطمئن باش فدرر پشت سر هم
که سهله من میگم چپ وراست گرند اسلم میبره. :Box::Box:

ali.b
07-31-2009, 10:02 AM
هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها !!!
اولا میلاد نادال 4 سال از فدرر سنش کمتره و موقعیم که گرنداسلم هاش شروع کرد به بردن کسی نبود واسه همین پشت سر هم برد . 10 گرنداسم هم از سمپراس بیشتر ببره باز ارزش اونو نداره چون موقع سمپراس و اقاسی بود. الانم نادال اومده.
rio شما هم فقط نگاه کن چطوری رافا دوباره همونطوری بازی میکنه و بدنش اخ نمیگه . بعد ببین تا یه سال دیگه چند بار گریه "اقای اسطوره" درمیاد. اقا چرا گریه میکنی تو که انقدر گرنداسم بردی.

Mohammad
07-31-2009, 10:04 AM
. بعد ببین تا یه سال دیگه چند بار گریه "اقای اسطوره" درمیاد. اقا چرا گریه میکنی تو که انقدر گرنداسم بردی.
ايول اين تيكش عالي بود!

راجر: (در حالي كه گريه ميكند) مامان من اون كاپ رو ميخوام اين سيني رو نميخوام،
راوي: در همين حال كم مونده رافا بياد و به راجر بگه:
رافا: بيا راجر كوچولو، بيا اينو بگير، گريه نكن مرد كه گريه نميكنه اينم براي تو، كاپ دوس داري، آخي ميدونم ...

ali.b
07-31-2009, 10:35 AM
همون دیگه من فکر نمی کنم این دوستای محترممون که میان کامنتهای 8 خطی در مورد فدرر میدن و 6 سال یه بارم بازیاش ببینن . تو فینال australia open 2009 وقتی اسطوره زار زار گریه کرد اصلن نادال جام رو بالای سرش نبرد به محض اینکه جام رو دادن بهش اومد فدرر رو بغل کرد و واقعن چه منشی !!! قدیمیامون خوب میگفتن پهلوونی و ورزشکار بودن قهرمانها به منش و رفتار اونه برمیگرده نه تعداد و رنگ مدالاشون .

ali.b
07-31-2009, 10:41 AM
نادال این همه فینال باخت از اقای فدرر هیچ وقت اخرای بازی به داور گیر نداد که چرا توپ IN بوده تو گفتی IN ( اگه بگی IN من میبازم ) سه بار وایساده به المانی داره با داور کل کل میکنه حالا همه دیدن توپ IN بوده با فاصله زیاد ببین چقدر اشتباه کرد که3 تا challengeهاش تموم شد . میگم یه فرقی هست بین قهرمانی و جام زیاد بردن . فقط کافی دقت کنین.

Rio
07-31-2009, 11:59 AM
شما ها مثل اینکه بدجوری دلتون پره؟! :24:
مگه تقصیر ما هست که نادال اینجوری شده ؟! :418:

milad28235
07-31-2009, 12:27 PM
هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها !!!
اولا میلاد نادال 4 سال از فدرر سنش کمتره و موقعیم که گرنداسلم هاش شروع کرد به بردن کسی نبود واسه همین پشت سر هم برد . 10 گرنداسم هم از سمپراس بیشتر ببره باز ارزش اونو نداره چون موقع سمپراس و اقاسی بود. الانم نادال اومده.
rio شما هم فقط نگاه کن چطوری رافا دوباره همونطوری بازی میکنه و بدنش اخ نمیگه . بعد ببین تا یه سال دیگه چند بار گریه "اقای اسطوره" درمیاد. اقا چرا گریه میکنی تو که انقدر گرنداسم بردی.

صحبتهایی از این دست رو من بارها در ست ست پاسخ دادم که متاسفانه مجبورم پاسخ بدم
این گونه حرفای شما کاملا به جر زنی شبیهه و درماندگیتون رو نشون می ده

در هر دوره ای تنیسورهای خاص خودش حضور دارن و نمی تونی بگی اون موقع هیچ حریفی نبوده
سفین، هیوئیت، رادیک اون مواقع تنیسورهای کمی نبودن
همشون در پس استعداد راجر سوختن.
همشون اگه راجر نبود، چندین گرند اسلم بیشتر می بردن. حتی نیکولای داویدنکو و دیوید نلبندیان. اینها تنیسورهای کوچیکی نبودن
ولی راجر تحقیرشون کرد.

بعدش هم
بسیاری از گرند اسلمهای راجر در حضور رافا رقم خورده
نمونه اش همین رولند گاروس که در مقابل تنیسور سوئدی تحقیر شدین، ولی همون تنیسور رو راجر در سه ست له کرد و قهرمان شد.
حرفهای شما همه اش جر زنیه.

حرفای شما بی ارزشه، نه گرند اسلمهای راجر
همه از راجر بعنوان بزرگترین و کاملترین تنیسور تاریخ یاد می کنن، حتی خود رافا
کاش مصاحبه های تنیسورهای مختلف رو در مورد فدرر می شنیدی، اونها از شما بیشتر تنیس رو می دونن.

در مورد گریه ی راجر:

راجر کلا آدم عاطفی هست.
پس از تمام قهرمانی هاش اشک می ریزه.
و خودش می گه در بازیهای مهم هم وقتی می بازه اشک می ریزه، چون می گه دلم می سوزه اینهمه به جام نزدیک می شم و از دستش می دم.

شما هم نگاه کن ببین چطوری نادال از این پس ناکامی هاش رو با مصدومیت، توجیه می کنه :24:

milad28235
07-31-2009, 12:31 PM
همون دیگه من فکر نمی کنم این دوستای محترممون که میان کامنتهای 8 خطی در مورد فدرر میدن و 6 سال یه بارم بازیاش ببینن . تو فینال australia open 2009 وقتی اسطوره زار زار گریه کرد اصلن نادال جام رو بالای سرش نبرد به محض اینکه جام رو دادن بهش اومد فدرر رو بغل کرد و واقعن چه منشی !!! قدیمیامون خوب میگفتن پهلوونی و ورزشکار بودن قهرمانها به منش و رفتار اونه برمیگرده نه تعداد و رنگ مدالاشون .

من تمام بازیهای راجر رو در این 5-6 سال اخیر دیدم، هر ثانیه اش رو، هر ضربه اش رو
من بازیهای تنیسورهای دیگه رو هم مثلا در تورنمنتهای ضعیف نگاه می کنم، بازی راجر که جای خود داره
بی خودی افراد رو محکوم نکن

نادال تنیسور با اخلاقی هست
در این شکی نیست
این مساله چه ربطی به حرف ما داشت اصلا؟ چرا مسائل رو با هم قاطی می کنی؟

milad28235
07-31-2009, 12:36 PM
نادال این همه فینال باخت از اقای فدرر هیچ وقت اخرای بازی به داور گیر نداد که چرا توپ IN بوده تو گفتی IN ( اگه بگی IN من میبازم ) سه بار وایساده به المانی داره با داور کل کل میکنه حالا همه دیدن توپ IN بوده با فاصله زیاد ببین چقدر اشتباه کرد که3 تا challengeهاش تموم شد . میگم یه فرقی هست بین قهرمانی و جام زیاد بردن . فقط کافی دقت کنین.

زیاد چلنج دادن مگه ایراد داره؟
فدرر در تمامی بازیهای حساس زیاد چلنج می ده
حتی توپهایی که تابلو هست اوته رو چلنج می ده. خوب چه ربطی داره. آیا این مساله بی اخلاقیش رو می رسونه؟

همه می دونن فدرر از با اخلاقث ترین ورزشکارهاست
همین بس که چندین سال پیاپی جایزه ی اخلاق رو از طرف ATP گرفت
نکنه او.نها هم مثل من عاشق چشم و ابروی راجرن؟

به قول سهیل، شماها بدجوری دلتون پره معلومه
عیبی نداره
ورزش بالا پایین داره :211:

ali.b
07-31-2009, 01:10 PM
فکر نکنم "ما درمونده ایم و اینکه شما میگین تو ما طرفدارهای نادال حقیر شدیم ویا اینکه ما جرزنی میکنیم " صحبتهای درستی باشه که شما تو پستهاتون گفتین نه در شان تنیس نه این سایت.واسه همین تا احساسی تر نشدین و از این حد بیشتر نرفتین من ترجیح میدم که دیگه جوابتونو ندم . خوبه که تفاوت بین بحث کردن و توهین کردن رو بدونید.

Mohammad
07-31-2009, 01:21 PM
علي جون راجر در غياب رافا دو تا جام برده هواداراش دور برداشتن، تو دلشون هيچي نيست. :6: خودشونم ميدونن راجر جلوي رافا محكوم به لنگ انداختنه!

milad28235
07-31-2009, 01:22 PM
فکر نکنم "ما درمونده ایم و اینکه شما میگین تو ما طرفدارهای نادال حقیر شدیم ویا اینکه ما جرزنی میکنیم " صحبتهای درستی باشه که شما تو پستهاتون گفتین نه در شان تنیس نه این سایت.واسه همین تا احساسی تر نشدین و از این حد بیشتر نرفتین من ترجیح میدم که دیگه جوابتونو ندم . خوبه که تفاوت بین بحث کردن و توهین کردن رو بدونید.

درموندگی و جر زدن و تحقیر شدن اصلا توهین نیست
حقیقتیه که شماها بهش مبتلا شدین متاسفانه
منم توی بحث همین جوری کوبنده صحبت می کنم
و ناراحت نمی شم که کسی باهام به این شکل صحبت کنه

milad28235
07-31-2009, 01:25 PM
علي جون راجر در غياب رافا دو تا جام برده هواداراش دور برداشتن، تو دلشون هيچي نيست. :6: خودشونم ميدونن راجر جلوي رافا محكوم به لنگ انداختنه!

راجر فقط در غیاب رافا در ویمبلدون بود که قهرمان شد
در باقی جاهایی که قهرمان شده تنیسور درپیتی شما هم حاضر بوده
مادرید، رولند گاروس

بله
معلومه راجر جلوی رافا لنگ می ندازه
از امضای من کاملا مشخصه :211:

Rio
07-31-2009, 02:09 PM
دوستان توجه کنین 100 میلیون سال نوری رافا با راجر کبیر فاصله داره.:24:
هر وقت گرند اسلم های رافا دو رقمی شد بیایین جلو ببینیم حرف حسابتون
چیه ؟! :30: :Teeth:

Rio
07-31-2009, 02:11 PM
باز هر وقت تو دلتون شک افتاد یه نگاه به امضای میلاد
بندازین درست میشه! :6:

ali.b
07-31-2009, 02:49 PM
نه می خوای بیا فحشم بده !!!!!! یعنی فحش که ندادم پس توهین نکردم یعنی چی ؟ مگه فقط فوش دادن توهین کردنه . شلوغ کردن هم کوبوندن نیست!!!! فهمیدن فرق این چیزا سخت نیست.
ما ام دلمون پر نیست فقط هرچی کامنت میدین شماها طرفداری از فدرر توش نیست . بر ضد ناداله همش !!!! تعریف تشویق کردن سادست. اما وقتی شروع میکنین در مورد نادال نظر میدین . ما هم 3 تا رو جواب نمی دیم چها تا رو جواب نمیدیم و اگه پنجمی هم جواب ندیم امر به شما مشتبه میشه .

ali.b
07-31-2009, 02:52 PM
خوبه که تاپیک هم فرستادم در مورد us open برید اونجا ببینید در مورد فدرر چطوری صحبت کردم ادبیاتتون رو درست کنید لطفن . بزارین جو دوستانه بمونه . حالا شما به به امضای من دقت کن.

milad28235
07-31-2009, 03:01 PM
نه می خوای بیا فحشم بده !!!!!! یعنی فحش که ندادم پس توهین نکردم یعنی چی ؟ مگه فقط فوش دادن توهین کردنه . شلوغ کردن هم کوبوندن نیست!!!! فهمیدن فرق این چیزا سخت نیست.
ما ام دلمون پر نیست فقط هرچی کامنت میدین شماها طرفداری از فدرر توش نیست . بر ضد ناداله همش !!!! تعریف تشویق کردن سادست. اما وقتی شروع میکنین در مورد نادال نظر میدین . ما هم 3 تا رو جواب نمی دیم چها تا رو جواب نمیدیم و اگه پنجمی هم جواب ندیم امر به شما مشتبه میشه .

به نظر من اون حرفا توهین نیست
حقیقت محضه، ولی خوب حقیقت گاهی تلخه
نه عزیز دلم، کی گفته جواب نده. من اتفاقا از بحث لذت می برم.
من ادبیاتم توی بحث همینه
سعی می کنم طرف مقابل رو تا جای که می تونم بکوبم :9:

Rio
07-31-2009, 03:01 PM
خوبه که تاپیک هم فرستادم در مورد us open برید اونجا ببینید در مورد فدرر چطوری صحبت کردم ادبیاتتون رو درست کنید لطفن . بزارین جو دوستانه بمونه . حالا شما به به امضای من دقت کن.

علی آقای گل چرا اینقدر تند میری داداش؟!
این کل کل کردنه دیگه!
تو کل کل که از گل و بلبل حرف نمیزنن!
ولی یه چیزی را بگم :
ما با هم رقابت میکنیم اما رفاقتمون سر جاش هست.
زیاد این حرفها و لحن ها را جدی نگیر.
حالا یه مدت بگذره خودت متوجه میشی.
درود :Rose:

milad28235
07-31-2009, 03:04 PM
در مورد امضاتون

من خودم در کل کل با نزدیک ترین دوستای نادالیمهم ملاحظه ی هیچی رو نمی کنم
و البته دوستی هم جای خودش
کل کل جای خودش
اصلا این دو تا رو با هم قاطی نمی کنم.

با سه تا از نادالی های بسیار خفن یعنی ممد، کوروش، و خشایار رابطه ی بسیار نزدیکی هم دارم.
این مسائل بین ماها حل شده است.
توی کل کل آدم نباید ناراحت شه.

Saeid
07-31-2009, 03:26 PM
ما کشته مرده همین ادبیاتتیم آقا میلاد.:6:

بچه های دیگه هم که نمیشناسنت کم کم عادت میکنن.

Saeid
07-31-2009, 03:34 PM
آقا این کوروش چرا انقدر کم پیدا شده.

اینجا که مدیره هم زیاد پیداش نیست انگار.

ali.b
07-31-2009, 04:02 PM
تند نمیرم منم تو بحث میکوبم دیگه حالا شما بگو تند می کوبی . کوبیدن !!! کوبش !!! میلاد عزیز دلم بقیه حالتاش هم بگو شما با فعل کوبیدن خیلی اشنایی داری تو هر 1 خط 2 خطش داره یکی رو میکوبه خودشم داره میگه که داره میکوبه .:211::10: همه سلامت باشید تنیس بازی کنید عین من خونه نشین نشید یه دو هفتس تاندوم دستم کش اومده .

Rio
07-31-2009, 04:32 PM
تند نمیرم منم تو بحث میکوبم دیگه حالا شما بگو تند می کوبی . کوبیدن !!! کوبش !!! میلاد عزیز دلم بقیه حالتاش هم بگو شما با فعل کوبیدن خیلی اشنایی داری تو هر 1 خط 2 خطش داره یکی رو میکوبه خودشم داره میگه که داره میکوبه .:211::10: همه سلامت باشید تنیس بازی کنید عین من خونه نشین نشید یه دو هفتس تاندوم دستم کش اومده .

علی جان برات آرزوی سلامتی دارم. :Rose:

milad28235
07-31-2009, 05:27 PM
آقا این کوروش چرا انقدر کم پیدا شده.

اینجا که مدیره هم زیاد پیداش نیست انگار.

آدم شده
سایت زده واسه خودش
دیگه افتخار نمی ده

http://www.tehransat.ir

Rio
07-31-2009, 06:10 PM
آدم شده
سایت زده واسه خودش
دیگه افتخار نمی ده

http://www.tehransat.ir

مرسی کوروش !
ولی چقدر شبیه اون سایت قبلی هست !
پس بخش تنیسش کو؟! :234:

koury
07-31-2009, 06:53 PM
سهیل جان این سایت من نیست! سایت یکی از دوستان بوده بدلیل ذیغ وقت سپردش به من...ولی بخش تنیس هم حتما ایجاد میشه چون مال خود من نیست تنهائی نمیتونم کاری کنم ولی حتما در این مورد هم با صاحب سایت هماهنگ می کنم!
در مورد سایت قبلی هم منظورت کدوم سایت هست؟

Rio
07-31-2009, 07:05 PM
منظورم ست ست بود. البته چون این سایت هم از وی-بولتین استفاده میکنه
فضای سایت شبیه هست.
خوب موضوعات مورد علاقه کاربرا هم تو بیشتر سایتها مشابه هست.
امیدوارم تو اداره سایت موفق باشی. مطمئن هستم که به نحو احسن
انجامش میدی. :thumbup:

koury
08-01-2009, 05:03 PM
ممنون سهیل عزیز
شما و سایر رفقا هم اگه تمایل داشتن میتونن بیان اونجا هم عضو بشن...
موفق باشید

Mohammad
08-02-2009, 11:50 AM
سهیل جان این سایت من نیست! سایت یکی از دوستان بوده بدلیل ذیغ وقت سپردش به من...ولی بخش تنیس هم حتما ایجاد میشه چون مال خود من نیست تنهائی نمیتونم کاری کنم ولی حتما در این مورد هم با صاحب سایت هماهنگ می کنم!
در مورد سایت قبلی هم منظورت کدوم سایت هست؟
بخش تنیس دیگه چیه؟!! جمع کن بابا! یه بنر تنیس تاک رو میدم میزنی بالای سایت به عنوان بخش تنیس!:434: دیگه نشنوما! :395:

milad28235
08-02-2009, 12:34 PM
راس می گه
کلا همه سایتا بخش تنیسشون رو باید جمع کنن
همه ی اعضاشون بریزن اینجا
مطمئنم توی سایتهای فارسی کاملتر و بروز تر از ما نیست

اگه هست بدین ببینم

Rio
08-02-2009, 01:59 PM
من بخاطر این گفتم که تو سایتی که کوروش ادمین هست
حتما باید یه بخش فعال تنیس هم داشته باشه.
وگرنه این بدیهی هست که هیچ سایتی تو زمینه تنیس به
گرد تنیس تاک نمیرسه.

تنیس تاک برترین سایت تنیس

Hossein Murray
08-02-2009, 02:28 PM
محمد ماشالا سایتی دست و پا کرده که حالا حالا ها رو دستش نمیاد !
دمت گرم محمد (و سایر بر و بکس )