PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نادال برای معالجه زانو هایش به بارسلونا رفت

Hossein Murray
06-09-2009, 10:15 AM
http://www.worldculturepictorial.com/images/content/roger-federer_rafael-nadal.jpg
رافائل نادال برای آمادگی در رقابت های ویمبلدون تصمیم گرفت تا بادردی که از مدت ها پیش در زانوانش داشت و چند هفته اخیر شدت گرفته بود مقابله کند و بدون آسیب دیدگی از قهرمانی سال پیش خود دفاع کند . این درد جدی باعث شد تا نادال در مسابقات کویین که برای امادگی بر روی چمن ویمبلدون برگزار می شود نتواند خودرا آماده کند . " این چیز پنهانی نیست ... تقریبا همه می دانند من با زانو هایم در ماه های اخیر مشکلات فراوانی داشتم و این روی بازی من تاثیر جدی گذاشت . مخصوصا در فرانسه . البته من حذف خودم را توجیه نمی کنم اما باید باور کنیم که زانوهایم تاثیر گذار بودند . من به این موقعیت نیاز داشتم تا یا تیم خودم بر روی استراتژی هایم در ویمبلدون کار کرده و اصلاحات لازم را انجام دهم " راجر فدرر نیز درباره حذف نادال و به خطر افتادن موقعیتش در رده اول جدول گفت : " من امیدوارم او برای ویمبلدون آماده باشد تا مانند سالهای پیش با هم رقابت داشته باشیم . باید بگویم که ویمبلدون بدون رافائل نادال نباید برگزار شود . او بی شک مهمترین رقیب من است و من همیشه خواستار بازی با او در تمام تورنمنت ها هستم "