PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو پیرامون مسابقات رولند گروس!

Mohammad
05-22-2009, 05:18 PM
سلام

Come on Rafa and Novak

davidbeckham
05-22-2009, 06:33 PM
به امید فینال رافا نوواکhttp://i40.tinypic.com/312ydxk.jpg

nole
05-23-2009, 09:42 AM
ایول نوواک تو سمی خورده با راجر اگه مثل بازی آخرش با رافا بازی کنه حتما نابودش میکنه!!!!!!!!!!! اون طرف هم که رافا همه رو میزنه عجب فینالی بشه!!!!!!!

koury
05-23-2009, 05:01 PM
ایول به رافا و نوراک!! البته رافا مطمئنا قهرمان میشه ولی چون فدرر یه کم به بازیهای مادرید رو به خودش گرفته باید حالش گرفته بشه من پیش بینی می کنم فدرر تو رولند گروس امسال زودتر از سمی فینال میبازه ...

Mohammad_Joulaei
05-24-2009, 09:33 PM
سیمون دریک بازی پر دردسر موفق شدحریف آمریکاییش رو در دور اول3-2 شکست بده.

این تنیسور فرانسوی رده هفتی خیلی از سرش زیاده.

Mohammad_Joulaei
05-24-2009, 09:34 PM
موری - فرر - ورداسکو -سافین هم روز راحتی داشتن.
به راحتی حریفان خود رو شکست دادن نه مث سیمون.

Mohammad_Joulaei
05-24-2009, 09:41 PM
گولبیس هم موفق شد با نتیجه 3-1 حریف آمریکایی خود را شکست دهد.

Hossein Murray
05-25-2009, 04:26 PM
سلام کارشناسان محترم تنیس تاک ! این وسطای امتحانا یه فرصت گیر آوردم بیام پیشتون ...
دلم واسه تنیس تاک یه ذره شده بود :Cry:
خوب رولند گروس هم که شروع شد ...
ولی واقعا نمیشه گفت کی قهرمانه ... از یه طرف رافا تو خاک حریف نداره ... از یه طرف راجر تو مادرید بد حال رافارو گرفت ... از اون طرف هم نواک و اندی خودم قدرتمندانه برای پیروزی می جنگن ... من از 100 در صد برای پیروزی این نظرو دارم :
64% رافا
31% راجر
5% نوواک
.
.
.
100 % اندی :Happyf:
ولی واقعا نمیدونم کی قهرمان می شه ...

http://photos.madeinsport.com/E09/RG_TS_AFFICHE_PH_09_1_300.jpg

Mohammad
05-25-2009, 04:35 PM
حسین جون ما هم دلمون برات تنگ شده عزیز!
بابا اون باخت رافا به راجر رو فراموش کنید! اون بازی کشکی از دست رافا در رفت اینطور شد وگرنه عمرا دیگه رافا به راجر نمیبازه.

Mohammad_Joulaei
05-26-2009, 08:37 AM
من هم پیروزی نسبتا راحت راجر و رافارو تبریک میگم.
به امید حساس شدن بازی ها.

nemo62
05-26-2009, 09:27 AM
حالا يه مدته كه يه جقل بچه اومده دور برداشته طرفداراش چه سر و صدايي مي كنند :Whistle:
اميدوارم فدرر مثل دفعه قبل پوزه نادالو به خاك بماله و دوباره به همه ثابت كنه كه بهترينه و اگه فدرر قهرمان نشد اندي موري قهرمان بشه كه كارش درسته
بهرحال بايد منتظر شد و ديد ...........

Afshin
05-26-2009, 01:12 PM
سلام
اينجا خيلي جو ناداليه حال نميده !!!
ولي به هر حال ايشالله که راجر قهرمانه

davidbeckham
05-26-2009, 07:30 PM
حالا يه مدته كه يه جقل بچه اومده دور برداشته طرفداراش چه سر و صدايي مي كنند :Whistle:
اميدوارم فدرر مثل دفعه قبل پوزه نادالو به خاك بماله و دوباره به همه ثابت كنه كه بهترينه و اگه فدرر قهرمان نشد اندي موري قهرمان بشه كه كارش درسته
بهرحال بايد منتظر شد و ديد ...........
رولند گاروش مادرید نیست
فدرر اصلا نمیرسه فینال
چون نوواک لهش میکنه
http://marmolak.net/images/ft2jqw04vjjhp8jj1ch.jpg
http://marmolak.net/images/9k5hkl8r2uqgbfm3s2z.jpg

Mohammad_Joulaei
05-26-2009, 10:18 PM
با سلام
هم اکنون جیمز بلیک آمریکایی ست اول و دوم رو با نتایج 6-7 و5-7 واگذار کرده و ست سوم رو با نتیجه2-5 واگذار کرده.

اینم داره آخر عاقبتی مثل ایوان لیوبیچیچ پیدا میکنه وشاید بدتر و به رده های 50 شاید 70 سقوط میکنه کم کم باید غزل خ د ا ح ا ف ظ ی رو بخونه.

Mohammad_Joulaei
05-26-2009, 10:26 PM
از نتایج قابل توجه امروز میتوان به پیروزی خوان کارلوس فررو مقابل ایوان لیوبیچیچ اشاره کرد که فررو موفق شد با نتیجه 3-2 حریفش رو شکست بده.

Mohammad_Joulaei
05-27-2009, 06:03 PM
موری هم موفق شد حریف ایتالیایی خودش رو با نتیجه 3-1 شکست بده.
نکته جالب توجه این بازی این بود که موری در ست سوم 2 بار برک شد و تونست تو همون ست حریف رو 3 بار برک کنه و به بازی برگرده.

موری خاک با موری هارد کلی فرق داره.

Mohammad_Joulaei
05-27-2009, 06:03 PM
ماریا شاراپوا هم موفق شد در یک دیدار سخت نفس گیر هموطن خودش پتروا رو با نتیجه 2-1 و با ست های 6-2 1-6 7-6 شکست بده.

davidbeckham
05-27-2009, 09:42 PM
رافا خوب حال بچه پرروی روس رو گرفت :Happy:

davidbeckham
05-29-2009, 07:00 PM
هیوئیت داغون شد :Clap:

Rafa
05-30-2009, 07:23 PM
رافا یه نمه از اون return هاشو نشون داد.بابا تو دیگه کی هستی :Clap:
راستی ارغوان هم به دور چهارم رسید ولی از شانس بدش باید با دینارا سافینا بازی کنه :OK:

Mohammad
05-30-2009, 07:50 PM
ای بابا، ما رو باش رو کی حساب باز کرده بودیم، نواک! پسر آبروی ما رو که بردی تو !!! آخه کولشرایبر هم شد بازیکن که بهش باختی؟!!

Mohammad_Joulaei
05-30-2009, 09:51 PM
من برد اسطوره راجر رو مقابل این مردک پرروی فرانسوی رو تبریک میگم.
بازی سختی بود انگیزه بالای تنیسور فرانسوی و حمایت تماشاگران.

دورد بر شرفت راجر

Mohammad_Joulaei
05-30-2009, 09:52 PM
از حذف نواک ناراحت شدم.
راجر اگه حتی ناآماده باشه مردونه میاد به اینا میبازه.
ولی بعضیا ...
به هر حال باید یه فکری به حال چهارمی خودش بکنه وگرنه اونو هم از دست میده.
نواک نامبر وانی رو هم شاید روزی به چشمش نبینه.

زنده باد راجر

Rafa
05-30-2009, 10:33 PM
آقا من که باورم نمیشه یعنی به همین راحتی 0-3 به کولشرایبری که فرروی رنک 104 رو به سختی برده بود!!!!!
راجر خیلی شانس آوردی

Mohammad
05-31-2009, 08:55 AM
بزرگترین عامل عدم موفقیت نواک همین عدم ثباتشه! اگه یه ذره ثبات داشتا!

Mohammad_Joulaei
05-31-2009, 10:36 AM
بزرگترین عامل عدم موفقیت نواک همین عدم ثباتشه! اگه یه ذره ثبات داشتا!

محمد عزیز غصه نواک رو نخور اگه ثبات داشت الان کمه کم نابر تو(2)بود.

Hossein Murray
05-31-2009, 11:28 AM
نامبر تو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه حرفا ... مگه راجر و اندی بمیرن !
امروز کیلیکو له می کنیم ... :Happy:

milad28235
05-31-2009, 11:59 AM
اسم اون بازیکن چیلیچ هست حسین جان

Hossein Murray
05-31-2009, 03:31 PM
حالا هرچی باشه واسه اندی فرق نداره ! :Happyf:
( ممنون از تذکرت آقا میلاد گل )

nole
05-31-2009, 07:02 PM
سلام به همه ی دوستان نادلم باخت که این جام کلا عجیبو غریب بشه! امیدوارم هر کسی قهرمان بشه به جز فدرر!

Mohammad
05-31-2009, 07:13 PM
من یادم نمیاد رولند گروس اینقدر سریع بوده باشه.

Mohammad_Joulaei
05-31-2009, 07:36 PM
سلام به همه ی دوستان نادلم باخت که این جام کلا عجیبو غریب بشه! امیدوارم هر کسی قهرمان بشه به جز فدرر!

خیالت از این بابت راحت باشه فدرر کار آسونی نداره.
قهرمانیش خیلی سخته.
ولی سال هاست که آرزوی رسیدن به رولند گاروس رو داره.

Hossein Murray
05-31-2009, 07:57 PM
وایییییییییییییییییییییی ! عجب باخت بدی بود !!!!!!!! رافا رو رس ؟!؟!؟ :Baby: من که باورم نمی شه !!!!!!!!!

اندی هم که 3-0 چیلیچ ( :Teethf: ) رو شکست داد ( تو یه بازی 2 ساعت و 31 دقیقه ای ...:White: )
حالا دو تا اسم می درخشن : راجر & اندی ...

http://i176.photobucket.com/albums/w170/jesi3781/tennis/tennis/39b0d6158436cb9ac1ef9d25b8d379b5-ge.jpg
:Rose: Go Andy...

Mohammad_Joulaei
05-31-2009, 08:21 PM
آخرین خبر:
خواهران ویلیامز هم از تنیس دوبل حذف شدن.

Mohammad_Joulaei
05-31-2009, 08:54 PM
نیکلای داویدنکو هم با پیروزی3-0 مقابل فرناندو ورداسکو به یک چهارم رسید.

Mohammad_Joulaei
05-31-2009, 09:29 PM
ماریا شارا پوا هم موفق شد با شکست دادن2-1 لی نا از چین به یک چهارم نهایی راه پیدا کنه.

koury
05-31-2009, 10:03 PM
رافا همچنان سلطان خاک رس باقی خواهد ماند... سالیان سال طول می کشه کسی بیاد و جای رافا رو بگیره!!

Rafa
05-31-2009, 10:03 PM
نادال از زندگی نا امیدم کردی ،آخه من به امید تو زنده بودم آخه چرااااا چراااا چرا، دارم داغون میشم آخه این چه زندگییه،لعنت به این زندگی ،لعنت به این شانش ،آخه من تو چی شانس آوردم که این دومیش باشه، باختن تو رولند گاروس رو میذاشتی سال بعد چرا امسال، این باخت رو چجوری هضم کنم، بمیرم برات چجوری می خوای با این شکست کنار بیای، اشکاتو بعد بازی داشتم میدیم حالا الان چه حالی داری؟ خیلیا می گفتن میتونی calender slam رو ببری پس چی شد؟وای...وای...وای من چجوری امتحانا رو پاس کنم؟

Rafa
05-31-2009, 11:32 PM
نادال در کنفرانس مطبوعاتی:
آیا فکر می کنی اخیرا تورنمنت های زیادی بازی کردی؟چطوری می خوای واسه ویمبلدون آماده بشی؟

نادال:آره وقتی شما میبازی هر کسی شروع می کنه به آنالیز،اگه من زیاد بازی کردم،اگه من خسته ام،راستش من چهار سال پشت سر هم بردم با بازی یکسان،حقیقته من امسال همون جوری بازی کردم و باختم. چه اتفاقی افتاد؟من باختم،همین
چیزی که اتفاف افتاد،من یه فرصت دیگه رو واسه بردن یه تورنمنت بزرگ اینجا از دست دادم.همیشه باخت بزرگی برام هست.اما در پایان بیش از یه بازی نبود.

شما بااین با شوخ طبعی برخورد میکنی.اما واقعا چقدر بهت صدمه میزنه این شکست،اولین باخت در رولند گاروس،صادقانه؟
نادال:خوب،امروز بهترین روزم نیست.زیاد خوشحال نیستم.حقیقتش شما میدونی همیشه باختن در یک گرند اسلم سخته،به خصوص تو گرند اسلمی که شما شانس بیشتری برای برد داری نسبت به بقیه ی دیگه
اما من انجام دادم، خیلی خوب انجام دادم تو ویمبلدون و استرالیا،و نیمه نهایی پارسال تو یو اس اوپن ،من باید به خودم اعتماد داشته باشم و به رفتن و تلاشم ادامه بدم.
اگه امروز باختم .آن...خوب،آماده سازی روحی،نمی دونم،خوب نبود.
بنابراین باید من سخت کار کنم تا برای تورنمنت های بزرگ بعدی آماده بشم

شما باید می دونستی این روز خواهد آمد،شگفت زده نیستی که خیلی زود اومد؟
نادال:نمی دونم.اگه شما فکر می کنی زوده بعد از چهار سال؟(خنده).بازیکنای زیادی هستن که چهارسال تو یه ردیف بردن؟آیا بازیکنه دیگه ای هست؟

(چرا رافا خیلی زود باختی تو رولند گاروس، خیلی زود، افسوس که نتونستی اسمتو به تنهایی تو رکوردهای تنیس ثبت کنی...افسوس...افسوس )

Mohammad
06-01-2009, 07:17 AM
Rafa جون رافا اگه صد تا رولند گروس رو هم ببره باز بهش انگ میچسبون که فقط دفاع میکنه و کار دیگه بلد نیست.
ولی به نظر من بهتره دیگه رولندگروس رو نبره ولی به جاش یو اس اپن رو ببره. تو همون مصاحبه ای که شما زحمت کشیدی یه قسمتشو گذاشتی چند بار میگه که من کوتاه بازی کردم، خوب نوکرتم بلند بازی میکردی. برای من جالب بود تو اون مصاحبه رافا بیشتر از اینکه سودرلینگ رو استثنایی نشون بده، از بدبازی کردن خودش میگفت و اصلا سورپریز نشده بوده که سودرلینگ داره خیلی تهاجمی بازی میکنه. خودش قبول داشت که جلوی یه بازیکن تهاجمی مثل سودرلینگ اگه کوتاه بازی کنی آخرش میبازی. این شرایط دقیقا مشابه بازی با ورداسکو تو استرالیا بود ولی رافا اونجا شانس اورد و نباخت ولی دیروز شانس با سودرلینگ بود.

Mohammad_Joulaei
06-01-2009, 07:47 AM
احساس من اینه که از این جا به بعد راجر از دل و جون بازی میکنه که به این جام برسه. هر چند که سه سال پیاپی به فینال این بازی ها اومده ولی نتونسته. و راجر از شکست رافا و نواک هم باید درس بگیره که اشتباهات اونا رو مرتکب نشه.

راجب باخت رافا هم بگم که شکست مقدمه پیروزیه رافا از الان بگم که قهرمان ویمبلدونه.

واقعا کسب این گرند اسلم آرزوی دیرینه ما و خود راجره
امیدوارم همه از جمله دوستان نادالی با دعا خیر راجر رو حمایت کنند اگر صلاحه به این قهرمانی نائل بشه.

Rafa
06-01-2009, 08:33 AM
محمد جان قبل این تورنمنت من اصلا دوست نداشتم فدرر در حضور نادال قهرمان بشه، ولی الان بهتره که راجر قهرمان بشه چون بازیکن شایسته ی دیگه ای باقی نمونده .حیفه که گرنداسلم ها رو بازیکنای بی نام ونشان ببرند.گرند اسلم مال بازیکنای بزرگه ،خود رافا هم گفته دوست داره راجر قهرمان بشه.

milad28235
06-01-2009, 11:17 AM
راجب باخت رافا هم بگم که شکست مقدمه پیروزیه رافا از الان بگم که قهرمان ویمبلدونه.

من ترجیح می دم امسال هم راجر رولند رو نبره، ولی ویمبلدون رو ببره
ویمبلدون خانه ی اصلی راجر هست و او همیشه در مصاحبه هاش گفته که اون رو می خواد پس بگیره
رافا هم به نظر من از این پس رو حیه اش ویران می شه و همه میان لهش می کنن.

Hossein Murray
06-01-2009, 12:09 PM
چیه واسه خودتون جام می دین و می گیرین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :Ugly:
مگه اندی مرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا میلاد عزیز اگر راجر گفته که می خواد ویمبلدونو پس بگیره اونوقت هم رافا گفته که مهمترین رویداد زندگیش ویبلدونه و هرکاری می کنه تا از دستش نده ! اندی هم گفته شب و روز نمی خواببه تا تو خونه خودش جامو ببره ! :Angry:
این که نشد دلیل ... اما با این حرفت موافقم که رافا افتاده تو خط افت ... راجر هم قویتر شده ... اندی هم کارش تو خاک بهتر شده ... نوواک هم که حذف شده :BigGrin:

Rafa
06-01-2009, 01:41 PM
''رافا هم به نظر من از این پس رو حیه اش ویران می شه و همه میان لهش می کنن."
من هم بعد بازی این فکر رو میکردم که واقعا بدترین شکست career بوده ولی وقتی مصاحبشو خوندم نظرم تا حدودی عوض شد.رافا هیچ وقت روحیه اشو از دست نمی ده .وقتی ازش پرسیدن برنامه ات واسه ویمبلدون چیه و آیا تو queen شرکت می کنی؟ گفت:الان دارم آمده میشم واسه استخر خونمون!
ولی رافا برمیگرده مثل همیشه هر چند هضم این شکست خیلی سخته

Mohammad
06-01-2009, 04:48 PM
راجر هم به هر زحمتی بود تونست تومی هاس رو شکست بده.
تبریک به راجریهای عزیز :Clap: :Flower:

Mohammad_Joulaei
06-01-2009, 04:54 PM
خدا رو شکر
خوشحالم که فدرر جون سالم به در برد.
انصافا حق راجر نبود ست اول رو ببازه. ست اول هر گیم که سرویس دست فدرر بود اصلا هاس امتیازی نگرفت.
حالا بگیم ست دوم رو هاس خوب بازی کرد.

امیدوارم فدرر درسی از این بازی گرفته باشه و بازی های دیگر رو از این اشتباهات مرتکب نشه.

به امید موفقیت راجر در رولند گاروس

Mohammad_Joulaei
06-01-2009, 05:29 PM
تومی روبردو هم موفق شد حریف آلمانیش رو 3-1 شکست بده و به یک چهارم راه پیداکنه.

Mohammad_Joulaei
06-02-2009, 10:15 AM
راجر به احتمال زیاد فاتح این گرنداسلمه.
دلیل عمدش اینه که تنیسور های رقیبش به غیر از نادال و چند نفر دیگه بیشتر از 2 یا 3 ست دوام نمیارن.(یا زود میبرن) نمونش همین هاس و آکاسوسو و همین فرانسوی که قبل از هاس باش بازی داشت.
انشاا.. اگه مشکلی براش پیش نیاد قهرمانه.
به امید موفقیت راجر

nemo62
06-02-2009, 10:30 AM
به اميد قهرماني فدرر در ويمبلدون هورا :Clap:

Mohammad_Joulaei
06-02-2009, 05:00 PM
سودر لینگ هم مثل هلو نیکلای رو برد 6-1 6-3 6-1
ولی بازی سختی مقابل برنده موری و گونزالس داره.
کم کم باید داویدنکو هم بره تو جمع لیوبیچیچ و هاس و فررو و مارات سافین و...
اگه ورداسکو ثبات داشت (ورداسکو ملبورن 2009 ) بود ...

به امید موفقیت راجر

Mohammad_Joulaei
06-02-2009, 05:05 PM
دینارا سافینا هم موفق شد با نتایج 1-6 6-4 6-2 بر آزرنکای بلاروس غلبه کنه و راهی دور نیمه نهایی شه.

Mohammad_Joulaei
06-02-2009, 05:32 PM
زوج
Bryan هم موفق شدند زوج روبرده و مارک لوپز رو به نتایج 7-6 6-4 7-6 شکست بدن.
این نتیجه در صورتی حاصل شد که زوج روبردو و لوپز ست آخر رو 5-3 جلو بودن.

Rafa
06-02-2009, 05:53 PM
بابا این عوضی(سودرلینگ) دیگه کیه :What: داویدنکو رو اونجوری برد.فکر کنم این مرتیکه قهرمان بشه(البته خدا نکنه) مگر این که راجر یه کاری بکنه

Mohammad_Joulaei
06-02-2009, 07:59 PM
چه بازی کرد گونزالس.
اندی حذفش پیشبینی میشد.
این گونزالس منو به یاد گونزالس استرالیای 2007 انداخت.
قدمش برا فدرر خوش یمن بود خداکنه اینجا هم اینجور باشه.

Hossein Murray
06-03-2009, 12:37 PM
ای خدا ... این چه رولند گروسیه ... :Cry:
اندی خوب بازی نکرد ... حق گونزالس بود ... اما تو ست سوم که 6-0 باخت نزدیک بود گریم بگیره ... آخه این اندی بود ..:What: . :Cry: :Cry: :Cry:
واسه راجر دعا می کنم تا این جوجه هارو خفه کنه :Ugly:
تو ویمبلدون به همه نشون می دیم !
چه بالا برین چه پایین بیاین یا تو ویمبلدون و اگر هم نشد رو هارد یو اس اپن یه حال اساسی به بر و بکسATP
خواهیم داد . :Punishment: :Punishment:
http://i176.photobucket.com/albums/w170/jesi3781/tennis/tennis/bf88adfec7f461b14c4e3e4bbca0fdc0-ge.jpg

Mohammad_Joulaei
06-03-2009, 07:24 PM
برد شیرین راجر رو مقابل حریف چغرش منفیل یا(منفیس)رو تبریک میگم.

ست اول بازی حکم مرگ و زندگی رو داشت که خیلی بازی نزدیکی بود.الحق والانصاف ست اول حق منفیل بود. همون جوری که تو بازی با هاس ست اول حق راجر بود.

از تای برک بسیار متنفرم. ای کاش یه جوری میشد تای برک رو بردارن.جوری بشه که اختلاف گیم ها به دو برسه همین که وقتی مساوی میشه بازی ادامه پیدا کنه که هرکی دو گیم جلو بیفته بازی رو برده.

ست اول همیشه 60 درصد بازی رو تعیین میکنه...
به هر حال قهرمانی رولند گاروس آرزوی اول راجر بعدش منه.

راجر گل کاشتی به امید موفقیتت.

Mohammad
06-03-2009, 07:28 PM
منم به برو بچ راجری تبریک میگم!

milad28235
06-04-2009, 12:48 PM
تو ویمبلدون به همه نشون می دیم !
چه بالا برین چه پایین بیاین یا تو ویمبلدون و اگر هم نشد رو هارد یو اس اپن یه حال اساسی به بر و بکسATP
خواهیم داد . :Punishment: :Punishment:

ای بابا
توی ویمبلدون که پارسال باید مقابل همون گاسکه اوت می شدین
گاسکه خودش رو لوس کرد

حالا یو اس اوپن شاید یه امیدی داشته باشین.

Rio
06-04-2009, 09:51 PM
راجر تو بازی سمی فردا با دل پوترو باید یه راهی پیدا کنه که انرژی کمتری
مصرف کنه. چون فینال به احتمال زیاد با سودرلینگ هست و راجر باید بازیش
دقیق و با طراوت باشه.
من فکر نمیکنم دل پوترو برای راجر دردسر ساز بشه هر چند به قول متس ویلاندر
اگه من پیش بینی بلد بودم باید میرفتم سالن شرط بندی! :Thinkf:
من نگران بازی با سودرلینگ هستم البته نه بخاطر اینکه رافا را حذف کرده بخاطر
اینکه این روزها سودرلینگ بهترین تنیس عمرش را داره انجام میده.

راجر این دو تا بازی را خواهش میکنم مثل دو تا فینال با تمام قوا بازی کن !
دعای ما طرفداران بدرقه راهت راجر عزیز :Horn:

Hossein Murray
06-05-2009, 12:18 PM
آقا میلاد این نشون می ده شما کورکورانه بازیای اندی رو می بینی ...
پیشرفت اندی از ویمبلدون پارسال تا به حال به سرعت روشن شدن کبریت بوده ...
حتی کسی هم که مخالف بازی تدافعی اندیه می دونه که به غیر از سطح خاک بازی اندی روی بقیه سطوح حرفی نداره !
با این که قبول دارم ویمبلدون قبلی جزو بدترین بازی های اندی رو چمن بود

اما حتم دارم یا ویمبلدون یا یو اس اپن مال اندیه ... ( اینو از میامی به بعد فهمیدم )

Mohammad_Joulaei
06-05-2009, 05:44 PM
بازی قابل پیش بینی نبود.
گونزالس قدر زحمت هاشو ندونست.
بالاخره ای سوئدی ناشناس اومد فینال.
بازی خوبی بود.باید فدرر صورت حضور در فینال خیلی نکته ها از این بازی گرفته باشه.

به امید موفقیت راجر

Mohammad_Joulaei
06-05-2009, 09:52 PM
قربون خدا برم مردم و زنده شدم.
این پیروزیی که با دلخونی به دست اومد رو به تمامی دوستان تبریک میگم.
آخر بازی دلپترو رو دیدم که گریه میکرد.
من به این بازیکن 20 ساله تبریک میگم. حقت رده پنجمی نیست.جای دلپترو جز 3 نفر اوله.
خداکنه راجر از این بازی درس گرفته باشه و بره برا آرزوی سه چهار سالش.

راجر عزیز انشا.. که موفق باشی

Mohammad_Joulaei
06-05-2009, 10:20 PM
بازی با سودرلینگ به مراتب راحت تر از بازی با دلپترو است.

خدایا چی کشیدم سر بازی امشب....

راجر دیگه قدر این فرصت رو میدونه.

اگه سفت بازی کنه تو فینال 3-0 میتونه برنده شه.

من ناراحتم از این بازیکن ناشناس سوئدی...

نمونش دلپترو(ناشناس) بود راجر فکرش رو نمیکرد دلپترو اینجور بازی کنه.دلپترو تو این میدون حساس خودش رو رو کرد.

Mohammad
06-06-2009, 12:00 AM
تبریک به برو بچ فدرری، خوان یه ذره تمرکزشو بالا ببره میتونه تنیسور بزرگی بشه.

Hossein Murray
06-06-2009, 09:12 AM
واقعا بازی سختی بود ...
این سودرلینگم عجب آدمیه ها ...
http://www.gototennisblog.com/wp-content/uploads/2009/06/92f4699eff8c1185a2eefc9ee17708c1-getty-tennis-fra-open-roland-garros-1.jpg

Mohammad_Joulaei
06-06-2009, 05:48 PM
با سلام خدمت دوستان
امیدوارم که نادال هرچی زود تر خوب بشه و به ویمبلدون برسه.

ما یادمونه که فینال یو اس اپن که همه بازی رو به نفع اندی مورای ناشناخته میدونستن.انشا... که فینال رولند هم مثل فینال یو اس اپن بازی راحتی رو راجر از خودش ارایه بده.

اگه دوستان لطف کنن ترجمه مصاحبه تنیسور ها(راجر -سودرلینگ-دلپترو-گونزالس-...) رو بزارن ممنون میشم.

milad28235
06-07-2009, 12:40 PM
آقا میلاد این نشون می ده شما کورکورانه بازیای اندی رو می بینی ...
پیشرفت اندی از ویمبلدون پارسال تا به حال به سرعت روشن شدن کبریت بوده ...
حتی کسی هم که مخالف بازی تدافعی اندیه می دونه که به غیر از سطح خاک بازی اندی روی بقیه سطوح حرفی نداره !
با این که قبول دارم ویمبلدون قبلی جزو بدترین بازی های اندی رو چمن بود

اما حتم دارم یا ویمبلدون یا یو اس اپن مال اندیه ... ( اینو از میامی به بعد فهمیدم )

نه عزیز
شوخی می کنم باهات
موری توی خاک که عددی نبود تا یکچهارم اومد
توی ویمبلدون جای خود داره. یو اس اوپن هم بعد از راجر بخت دوم خواهد بود
خیلی خطرناک هستش

koury
06-07-2009, 02:03 PM
دوستان بالکل رافا رو یادشون رفته!!! مطمئنا هم تو ویمبلدون (اگه بازی کنه) هم تو یو اس اوپن رافا بخت اول و دوم هست و چون حالا رولند گروس رو باخته نمیشه از بین بخت های قهرمانیکنار گذاشتش!!!

اندی هم در حد همون سیدش شانس سوم مسابقات ویمبلدون و یو اس اوپن هست ... رافا سال پیش در مسابقات US open Series که در مسیر مسابقات آمریکا و با همون سطح زمین برگزار میشه اول شد و تازه تو مسابقات یو اس اوپن هم رسید نیمه نهایی!!

Rafa
06-07-2009, 06:33 PM
Congrats to Roger and all of his fans

اما آخه این بازیکن بود رسید فینال!!!!!!!!!!
رافا کجایییییییییییییییییییییییییییی ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

Mohammad
06-07-2009, 06:38 PM
من هم به طرفدارای راجر تبریک میگم، رافا این چند وقته اینقدر برده بود که منو یه ذره بی غیرت کرده بود همین باعث شده بود باختاش کمتر منو اذیت میکرد اما امروز خیلی عجیب دلم برای رافا تنگ شد.
ولی انصافا جا داشت راجر یه اسمی از رافا بیاره که متاسفانه این کارو نکرد. رو راست من از قهرمانی راجر خوشحال نشدم چون اگه رافا زبونم لال ویمبلدون رو از دست بده احتمالا نامبر وانی رو هم از دست میده (البته مطئنم نیستم هنوز)

فقط امیدوارم رافا به ویمبلدون برسه.

Mohammad_Joulaei
06-07-2009, 06:58 PM
با سلام به دوستان عزیز
تبریک به راجر فدرر و طرفداران با حوصله این اسطوره و تشکر از طرفداران نادال و... که مارو در گرفتن این جام حمایت کردند.
من تو این مدت خیلی از همتون بیشتر استرس بردن این جام رو داشتم.و دوباره بگم مبارکت باشه راجر.
واقعا این جام در لحظات رویایی به راجر رسید.
1-نازل شدن باران رحمت
2-حضور اسطوره آغاسی
3-انتظار 3-4 ساله
این فک کنم با ارزش ترین گرند اسلمی بود که راجر گرفت چون خیلی سخت به دست آمد.

ضمنا این گریه با گریه استرالیا(2009) و ویمبلدون و یو اس اپن و... معنیش یکیه.
من به این اعتقاد ندارم گریه استرالیا نشون از کم اوردن باشه .روح ستاره ما اینقدر بزرگه که هیچوقت فکر کم اوردن رو نمیکنه.
انشاا.. استحقاق گرفتن ویمبلدون و یو اس اپن و ... رو داشته باشه.
بااین پیروزی افتخارات راجر کامل شد.
و به سودرلینگ هم خسته نباشید میگم من بعدا راجب این ستاره بحث میکنم.
به اسطوره نادال هم خسته نباشید میگم و آرزوی موفقیت براش دارم.

خدایا شکرت

Mohammad_Joulaei
06-07-2009, 07:17 PM
من هم به طرفدارای راجر تبریک میگم، رافا این چند وقته اینقدر برده بود که منو یه ذره بی غیرت کرده بود همین باعث شده بود باختاش کمتر منو اذیت میکرد اما امروز خیلی عجیب دلم برای رافا تنگ شد.
ولی انصافا جا داشت راجر یه اسمی از رافا بیاره که متاسفانه این کارو نکرد. رو راست من از قهرمانی راجر خوشحال نشدم چون اگه رافا زبونم لال ویمبلدون رو از دست بده احتمالا نامبر وانی رو هم از دست میده (البته مطئنم نیستم هنوز)

محمد عزیز سلام

اولا رافا نامبر وان میمونه نگران نامبر وانی نباش.
نادال نامبر وان میمونه اگه هم نمونه پس از مدت کمی پسش میگیره.
محمد جان شما نباید نگران راجر باشی باید نگران تازه وارد ها باشیم.
دل پترو-سودرلینگ-تسونگا-مونفیل-گونزالس-موریو...
شاید این حرفم برای طرفدارا ناراحت کننده باشه.
راجر محاله (خیلی سخته) مجدد نامبر وان بشه تقریبا میشه گفت داره به آخر میرسه(آفتاب لب بومه)

محمد من تو ویمبلدون 2008 هم حال و روزی مث شما داشتم ولی به مرور زمان بی خیال شدم.

nemo62
06-07-2009, 07:57 PM
سلام به دوستان پيروزي راجر رو به همه تبريك مي گم سر بازي خيلي استرس بود با اينكه راجر بازي رو راحت برد بخصوص ست اول كه 1-6 بود :Happy: بهرحال سودرلينگ هم بازيكن خوبيه و تا حالا حريفاي خوبي رو شكست داده لحظه بلند كردن جام خيلي قشنگ بود با هواي باراني و گريه راجر واينكه سودرلينگ تو حرفاش به راجر ابراز ارادت و علاقه كرد و راجر هم به اغاسي اما دليل نداشت كه حرفي از رافا بزنه ..........
من خودم گاهي وقتها فكر مي كردم كه راجر ديگه سنش داره مي ره بالا و به قول دوستان افتاب لب بومه ولي راجر تو اين مدت خلاف اين رو ثابت كرد و نشون داد كه نمي شه به اين راحتي براي اينده پيشبيني بدي داشت بايد ما طرفداراي راجر بيشتر روش حساب كنيم چون اون واقعا داره سعيشو مي كنه اونم با اين رقباي جوون و تازه نفس به نظر من هنوزم بهترينه
و به اميد اينكه راجر به جايگاه اصليش برگرده و اون چيزي كه حقشه..........

Mohammad_Joulaei
06-07-2009, 08:14 PM
سلام به دوستان پيروزي راجر رو به همه تبريك مي گم سر بازي خيلي استرس بود با اينكه راجر بازي رو راحت برد بخصوص ست اول كه 1-6 بود :Happy: بهرحال سودرلينگ هم بازيكن خوبيه و تا حالا حريفاي خوبي رو شكست داده لحظه بلند كردن جام خيلي قشنگ بود با هواي باراني و گريه راجر واينكه سودرلينگ تو حرفاش به راجر ابراز ارادت و علاقه كرد و راجر هم به اغاسي اما دليل نداشت كه حرفي از رافا بزنه ..........
من خودم گاهي وقتها فكر مي كردم كه راجر ديگه سنش داره مي ره بالا و به قول دوستان افتاب لب بومه ولي راجر تو اين مدت خلاف اين رو ثابت كرد و نشون داد كه نمي شه به اين راحتي براي اينده پيشبيني بدي داشت بايد ما طرفداراي راجر بيشتر روش حساب كنيم چون اون واقعا داره سعيشو مي كنه اونم با اين رقباي جوون و تازه نفس به نظر من هنوزم بهترينه

من عرض کردم آفتاب لب بومه معنی از این داره که:

راجر پر افتخارترین تنیسور جهان هستیه
با کلکسیون کامل از افتخارات
راجر الان بی نیازه
چون از الان به بعد با افتخار میاد بازی میکنه و تنیسورای دیگه باید آرزوی رویارویی با این اسطوره رو داشته باشن.
و استرسش از گرفتن گرند اسلم برطرف شده. راحت تر از رولند گاروس امسال گرند اسلم میگیره.

دوست عزیز راجر رو من همیشه دوست داشتم ودارمدوست عزیز بهتره موقع ناکامی ها هم باشی نه...

پیروز و موفق باشی

milad28235
06-07-2009, 11:32 PM
دوستان بالکل رافا رو یادشون رفته!!! مطمئنا هم تو ویمبلدون (اگه بازی کنه) هم تو یو اس اوپن رافا بخت اول و دوم هست و چون حالا رولند گروس رو باخته نمیشه از بین بخت های قهرمانیکنار گذاشتش!!!

اندی هم در حد همون سیدش شانس سوم مسابقات ویمبلدون و یو اس اوپن هست ... رافا سال پیش در مسابقات US open Series که در مسیر مسابقات آمریکا و با همون سطح زمین برگزار میشه اول شد و تازه تو مسابقات یو اس اوپن هم رسید نیمه نهایی!!

موری در ویمبلدون بخت سوم و در یو اس بخت دوم هست
بالاتر از رافا
دوست دارم بیفته طرف رافا تا حقش رو بذاره کف دستش

البته اگرم موری به رافا باخت باکی نیست، اسطوره می ذاره توی کاسه اش

شماها هم فعلا واسه آینده دست به دعا باشید :Laughg:

milad28235
06-07-2009, 11:34 PM

همین تنیسور ، رافای شمارو له کرده بود
چقدر زود یادتون رفته :Laughg: :Laughg:

milad28235
06-07-2009, 11:36 PM
[quote="Mohammad Ragu":2whi8fse]من هم به طرفدارای راجر تبریک میگم، رافا این چند وقته اینقدر برده بود که منو یه ذره بی غیرت کرده بود همین باعث شده بود باختاش کمتر منو اذیت میکرد اما امروز خیلی عجیب دلم برای رافا تنگ شد.

محمد عزیز سلام

اولا رافا نامبر وان میمونه نگران نامبر وانی نباش.
نادال نامبر وان میمونه اگه هم نمونه پس از مدت کمی پسش میگیره.
محمد جان شما نباید نگران راجر باشی باید نگران تازه وارد ها باشیم.
دل پترو-سودرلینگ-تسونگا-مونفیل-گونزالس-موریو...
شاید این حرفم برای طرفدارا ناراحت کننده باشه.
راجر محاله (خیلی سخته) مجدد نامبر وان بشه تقریبا میشه گفت داره به آخر میرسه(آفتاب لب بومه)

محمد من تو ویمبلدون 2008 هم حال و روزی مث شما داشتم ولی به مرور زمان بی خیال شدم.[/quote:2whi8fse]

آره راجر لب بومه
فقط نمی دونم توی گرند اسلمها اینجوری رکورد داره
14 گرند اسلم
20 نیمه نهایی پیاپی
19 فینال

به قول متس: راجر هر روز از روز قبل جوان تر می شه. من به جوون تر ها هشدار می دم.

Mohammad
06-07-2009, 11:43 PM

خودت شروع کردی میلاد!!

خیلی آدم بی جنبه ای هستی، دو تا قهرمانی اوردی خدا رو بنده نیستی، جای ما بودی چیکار میکردی؟
برو اطلاعات عمومیت رو ببر بالا چارتا مصاحبه بخون ببین وضع جسمی رافا چطوره بعدا بگو تنیسور ما توسط سودرلینگ له شده!! له شدن به نتیجه فینال پارسال رولندگروس میگن، به بازیهای رو در روی این دو میگن، خوبه بازیهای قبلیشون هم یه مرور بکنی ...
برید فقط دعا کنید رافا به ویمبلدون نرسه که ایندفعه تو سه ست پیاپی حسابتون رو میرسه. :Horn: :GFather:

nemo62
06-08-2009, 09:34 AM

من عرض کردم آفتاب لب بومه معنی از این داره که:

راجر پر افتخارترین تنیسور جهان هستیه
با کلکسیون کامل از افتخارات
راجر الان بی نیازه
چون از الان به بعد با افتخار میاد بازی میکنه و تنیسورای دیگه باید آرزوی رویارویی با این اسطوره رو داشته باشن.
و استرسش از گرفتن گرند اسلم برطرف شده. راحت تر از رولند گاروس امسال گرند اسلم میگیره.

دوست عزیز راجر رو من همیشه دوست داشتم ودارم دوست عزیز بهتره موقع ناکامی ها هم باشی نه...

پیروز و موفق باشی
سلام محمد جولايي قصد من اشكال گرفتن از شما نبود و فقط يه اظهار نظر بود. من خودم از اطلاعات شما استفاده مي كنم چطوره مي تونم به نظراتتون اشكال بگيرم!؟ در مورد روزهاي ناكامي بايد بگم كه خيلي وقت نيست كه با اين سايت اشنا شدم و جديدا افتخار اين رو داشتم كه عضو جديد اين سايت بشم براي همين نبودم ولي از اين به بعد همراه طرفداراي راجر به عنوان عضو جديد و تازه وارد هستم :Wink:
حرفهاي شما در حمايت از راجر به من روحيه مي ده و از شما مديران و همينطور مديريت سايت بابت اين سايت خيلي خوب ممنونم

Hossein Murray
06-08-2009, 03:31 PM
http://i176.photobucket.com/albums/w170/jesi3781/tennis/tennis/capt_rog17806071722_france_tennis_f.jpg
تبریـــــک به محمد گل و راجری های عزیز (گرچه یه کم دیر ولی نگن نامردی ! ) این از گرند اسلم رس ... حالا من به یو اس اپن و ویمبلدون دل بستم و بدونین که چهره واقعی اندی اونجاست نه رو رس ... تو رولند گروس تا همینجاش هم که اومد خوب بود . انتظار زیادی ازش نمی رفت . اما اندی تو دو تا گرند اسلم بعدی مهمترین و جدی ترین رقیب راجر و رافا خواهد بود ... همونطور که هست

milad28235
06-09-2009, 10:38 AM

خودت شروع کردی میلاد!!

خیلی آدم بی جنبه ای هستی، دو تا قهرمانی اوردی خدا رو بنده نیستی، جای ما بودی چیکار میکردی؟
برو اطلاعات عمومیت رو ببر بالا چارتا مصاحبه بخون ببین وضع جسمی رافا چطوره بعدا بگو تنیسور ما توسط سودرلینگ له شده!! له شدن به نتیجه فینال پارسال رولندگروس میگن، به بازیهای رو در روی این دو میگن، خوبه بازیهای قبلیشون هم یه مرور بکنی ...
برید فقط دعا کنید رافا به ویمبلدون نرسه که ایندفعه تو سه ست پیاپی حسابتون رو میرسه. :Horn: :GFather:

نه
اینجوری نیست
بنده ی مخلص خدا هستم، قربونش برم که حال شماهارو گرفت
اتفاقا شماها خدا رو بنده نبودین که گذاشت توی کاسه تون. :Laughg: :Laughg:

بله، به اون بازی هم می گن له شدن، به باختن در دور چهارم رولند هم می گن له شدن.

دعا می کنم رافا به ویمبلدون برسه، چون جذابیت بازیها کم می شه اگه نرسه
از همین الان هم می گم افا اصلا به فینال نمی رسه در ویمبلدون که شما بخوای شاخ و شونه بکشی
اگرم رسید باکی نیست، خیالم راحته

هر چند واسه من دیگه نتایج مهم نیست
راجر همه چی رو بهم هدیه داده
همین که روح ماهش رو ببینم کافیه واسم :Rose:

milad28235
06-09-2009, 10:39 AM
محمد جان مشخصه شما وضع روحی مناسبی نداری پس از باخت رافا
عیبی نداره
یه کم برو استراحت کن
من و باقی رفقا سایت رو می گردونیم تا تو یه کم سر حال بیای
برو عزیزم :Rose:

abbas