PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نادال : مورای می تواند شماره یک شود !

Hossein Murray
05-15-2009, 03:27 PM
نادال : مورای می تواند شماره یک شود !
http://i176.photobucket.com/albums/w170/jesi3781/tennis/tennis/nadal-murray.jpg
رافائل نادال در باره ی پدیده جوان تنیس یعنی اندی مورای گفت که او در حال حاضر در برترین های تنیس سوم است و می تواند در آینده ای نزدیک به مرد شماره یک جهان تبدیل شود .
اوافزود : او بهتر از هر کس می داند که توانایی بیشتری نسیت به هرکس برای کسب رتبه اول در تنیس رادارد . می دانم که در حال حاضر شماره یک تنیس من هستم و عناوین مختلف را کسب می کنم اما از آینده هیچ کس خبر ندارد و من می دانم کسی با پشت کار مورای در حال حاضر در تنیس وجود ندارد . اگر روزی برسد که من به رتبه 3 تنیس سقوط کنم باز هم خوشحال خواهم بود چون همواره بیشترین سعیم را می کنم .
او در باره ضعف مورای در رس نیز گفت : اطمینان دارم برنامه های ویژه ای برای بهبود کار خود در رس دارد و اگر این کار انجام شود کسی رقیب او نخواهد بود . به خاطر داشته باشید که او در بقیه سطوح( چمن و زمین سخت ) بسیار خوب بازی می کند .

Mohammad
05-15-2009, 04:15 PM
حسین جون زیاد دلتو به حرفای رافا خوش نکن، رافا با رنک 2000 م بازی کنه این حرفارو میزنه! :White:

Hossein Murray
05-15-2009, 07:35 PM
بهتره یه کم بیشتر دقت کنی ... یه روزم نوبت رافا می شه :Happyf:

nole
05-16-2009, 12:02 PM
رافا از این حرفا زیاد میزنه دلتونو به این حرفا خوش نکنید!!!!!!! پارسالم تقریبا همین موقعا بود گفته بود نامبر 2شو به نوواک دادهi lose number 2 to nole ولی حدود 3ماه بعدش خودش نامبر وان شد! حالا امسال این حرفو زده 3 ماه دیگه میخواد چیکار کنه؟ خدا میدونه!

Mohammad_Joulaei
05-16-2009, 07:21 PM
رافا از این حرفا زیاد میزنه دلتونو به این حرفا خوش نکنید!!!!!!! پارسالم تقریبا همین موقعا بود گفته بود نامبر 2شو به نوواک دادهi lose number 2 to nole ولی حدود 3ماه بعدش خودش نامبر وان شد! حالا امسال این حرفو زده 3 ماه دیگه میخواد چیکار کنه؟ خدا میدونه!

آرسام جون اینقد به بالا فشار میاره که سر از ته جدول سر در میاره. :Laughf:

دوباره نامبر وانی نصیب ر ا ج ر میشه.

Mohammad
05-16-2009, 10:06 PM
آرسام جون اینقد به بالا فشار میاره که سر از ته جدول سر در میاره. :Laughf:

دوباره نامبر وانی نصیب ر ا ج ر میشه.

محمد جون آرزو بر جوانان عیب نیست! این اولا، دوما با این بازی که من امروز از رافا دیدم واقعا خدا میدونه میخواد آخرش به کجا برسه! بزنم به تخته تا چشمش نزدم ... :Baby: