PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راكت تنيس

khan3a
05-10-2009, 07:59 PM
لطفا اطلاعاتي راجع به انواع راكت و خصوصيات آن بدهيد! ممنون

fashion_1984
05-10-2009, 09:21 PM
سلام بهترین های راکت تنیس ویلسن و بابولات هستند اگر اطلاعات بیشتری خواستید من در خدمتتون هستم(من مرتضی هستم)

khan3a
05-13-2009, 05:47 PM
بله ممنون ميشم اگه اطلاعات بيشتري در مورد وزن مناسب راكت هم بدهيد!

koury
05-22-2009, 08:56 PM
سلام

دوست عزیز شما وقتی مبتدی هستید سعی کنید راکت های سنگین تر و وزن معمولا بالای 300 گرم رو انتخاب کنید!! همچنین راکت هایی با صفحه های بزرگتر که برای مبتدیان ضربه زدن به توپ را راحت تر می کند...

در موارد دیگر هم اگه اطلاعاتی لازم داشتید بپرسید در خدمت هستم!

یا علی

khan3a
05-26-2009, 09:22 AM
خيلي ممنونم. اينجا تو هيات تنيس دو تا راكت بهم معرفي كردن نميدونم كدومشو بردارم هر دوتاشون 150 تومن هستن، يكيشون دست دوم prince M925 و اون يكي تازه است و wilson. هردو هم حدود 240 تا 250 گرم هستن... حالا چكار كنم??? prince ؟؟؟ wilson ؟؟؟ هردو؟؟؟ هيچكدام؟؟؟ :Think:

Hossein Murray
05-26-2009, 06:40 PM
دو تا مسئله هست دوست عزیزم :
اولین و مهمترینش اینکه با کدوم بیشتر راحتی ... تو دستت تکونش بده و ببین ضربه با کدوم برات راحت تره ...
دوم اینکه راکت های ویلسون یه سر و گردن بالاتر از پرنسه . اگه از الان با ویلسون خوب شروع کنی مطمئنا دستت بهتر می شه .
موفق باشی :Hi:

khan3a
05-27-2009, 11:25 AM
خيلي ممنون از راهنماييتون! راستش خودمم دوست دارم wilson رو بردارم اما كمي مشكوكه نميدونم مگه زه راكت از قبل تو كارخونه گذاشته نميشه؟؟ :Thinkf: نميدونم چرا وقتي رفتم راكتو ببينم تازه داشتن براش زه مي بستن!! اين تو كيفيت راكت اثري نداره؟؟؟

Hossein Murray
05-27-2009, 12:31 PM
شما گفته بودی این ویلسون تازست ! ولی من ندیدم رو راکت های نو زه ببندن ! راستش با این چیزی که گفتین فکر کنم بهتره از هر دوتاش دست بردارین و یه سر بزین تهران و خیابون منیریه و یه راکت خوب از هر نوعی که دلتون خواست بخرین . چون تو شهرستان ها عموما کسی قیمت واقعی راکتو نمیدونه ولی چون تو تهران این مسائل نیست و مخصوصا تو منیریه لوازم تنیس پره همه به قیمت های واقعی و البته راکت های اصل می فروشن . با همین مبلغی که الان دارین می تونین یه هد یا ویلسون خوب یا حتی یه بابولات مناسب هم تهیه کنین .
بازم این نظر من بود . هر طور خودتون صلاح می دونین :Rose:

khan3a
05-27-2009, 10:02 PM
چه جالب :What:! درست ميگي همين كارو ميكنم هيچكدومو نميگيرم ولي فكر نميكنم بتونم به اين زودي ها بيام تهران، شايد سفارش دادم با پست برام بيارن :Thinkf:... امان از كمبود امكانات. همين كارا رو ميكنن كه استعدادهايي مثل من :Cool: پيشرفت نميكنن ديگه :GFather:!!! به هر حال آقاي *موراي* از اينكه وقت گذاشتين منو راهنمايي كردين ممنونم!

koury
05-28-2009, 12:48 AM
ضمن تشکر از حسین عزیز ولی بنظر من منیریه اغلب راکت هاش و وسایل تنیسش دست دو هست!! خوشبختانه این دو سه ساله اخیر وضع نمایندگی کمپانی ها در ایران بهتر شده! شما میتونی ویلسون رو از نمایندگیش تو مجموعه ورزشی انقلاب بخری پرنس و هد رو از نمایندگیشون (مدرن اسپورت) تو جردن! و بابولات رو تو مجموعه تنیس استقلال!! تهیه کنی!!

ویلسون میدونم که تو 3-4 شهر دیگه هم نمایندگی داره حالا کرمانشاهم جزو اوناس یا نه رو مطمئن نیستم؟!

بهر حال من میگم اول وزن راکت بعد راحت بودنش رو تست کنید بعد بخرید ولی یه مشورتی هم از مربیتون بگیرید!! چون هیات تنیس موظف هست یه سری راکتی که فدراسیون براشون میده رو بفروشه و تعهدی برای راحتی مشتری نداره ولی مربی بهتر میتونه کمکتون کنه...
یا علی

khan3a
05-28-2009, 12:52 PM
koury عزيز از راهنماييتون ممنونم! كرمانشاه نمايندگي نداره (البته تا جايي كه من ميدونم) سعي ميكنم بيام تهران. بازم ممنون! :Hi:

Hossein Murray
05-28-2009, 03:27 PM
البته که هر چی آقا کورش می گه درسته . چون من تو تهران نیستم و دقیقا اطلاع ندارم و راکت هدم رو خیلی وقت پیش از تهران تهیه کردم .
موفق باشی دوست عزیز .:Kiss:

khan3a
06-04-2009, 07:49 PM
بچه ها يه سواله ديگه.... به نظرتون باني اسپورت براي خريد راكت مناسبه (از نظر قيمت و كيفيت)؟؟؟

ehsanfederer
07-02-2009, 07:31 PM
behtarin ja bani sport to shariati roberoye hoseynie ershad age khasti takhfifam migiram baratt :D:D:

suni
07-29-2009, 12:03 PM
اگه خواستی اسکان رو هم یه نگاه بنداز

shahri
03-20-2010, 10:48 AM
سلام
اگه ممکنه در مورد این راکت یه توضیح بدین Babolat Aero Storm من دیروز دست2(درحد آک) خریدم 150 تومان

http://img.tennis-warehouse.com/new_big/BAS08-1.jpg

مشخصاتشم اینه

Weight: 10.6 Ounces (unstrung) / 11.1 Ounces (strung)
Length: 27 Inches
Tension: 55-62 Lbs.
String Pattern: 16M x 20C
Headsize: 98 in.²
Beam Width: 22/21/21mm, Tapered Beam
Balance Point: 32.6cm. / 12.8in.
Balance: Head Light
Flex (RDC): 67
Composition: High Modulus Graphite
Swing Weight: 304
Power Level: Low
Swing Type: Fast & Long
Grip: Babolat Syntec Grip
Technology: Cortex System, Woofer, Aero Modular

iman1990
04-10-2010, 06:48 PM
سلام بهترین های راکت تنیس ویلسن و بابولات هستند اگر اطلاعات بیشتری خواستید من در خدمتتون هستم(من مرتضی هستم)
می خواستم ببینم راکت BABOLAT Contact Team Tennis Racket قیمتش چنده و راکت خوبیه؟:1065::397:ممنونم

shahri
04-12-2010, 11:06 AM
دوستان اگه ممکنه در مورد راکت babolat aero storm نظر بدین ظاهرا قدرتش کمه بیشتر توپا از تور رد نمیشه دیروز باری داشتم مچ دستم بدجور درد میکنه توپ که میخواستم بزنم راکت تو دستم میچرخید مشکل از کریپ سایزشه؟ خواهش میکنم راهنمایی کنین

REZA007
04-15-2010, 09:36 AM
با سلام
بنده با توجه به اينكه تصميم به خريد يكي از انواع راكت هاي ويلسون را دارم - لطفا قيمت راكت هاي ذيل را در نمايندگي هاي تهران به فروش مي رسد اگر داريد براي بنده اعلام فرمائيد , همچنين لطفا بفرمائيد كدام يك از راكت هاي فوق چه از نظر وزن و سايز با توجه به قدرتي بازي كردن فرد مذكور مورد قبول شما واقع مي گردد ...... لطفا با توجه به اينكه بنده عجله دارم از تسريع در پاسخ شما كمال تشكر را دارم .
K BLADE TEAM ?
K BLADE 98?
K PRO OPEN?
K PRO TOUR?
K SIX.ONE TORE?

REZA007
04-15-2010, 09:44 AM
با سلام
بنده با توجه به اينكه تصميم به خريد يكي از انواع راكت هاي ويلسون را دارم - لطفا قيمت راكت هاي ذيل را در نمايندگي هاي تهران به فروش مي رسد اگر داريد براي بنده اعلام فرمائيد , همچنين لطفا بفرمائيد كدام يك از راكت هاي فوق چه از نظر وزن و سايز با توجه به قدرتي بازي كردن فرد مذكور مورد قبول شما واقع مي گردد ...... لطفا با توجه به اينكه بنده عجله دارم از تسريع در پاسخ شما كمال تشكر را دارم .

K BLADE TEAM ?
K BLADE 98?
K PRO OPEN?
K PRO TOUR?
K SIX.ONE TORE?

amir23
04-16-2010, 07:25 PM
دوستان اگه ممکنه در مورد راکت babolat aero storm نظر بدین ظاهرا قدرتش کمه بیشتر توپا از تور رد نمیشه دیروز باری داشتم مچ دستم بدجور درد میکنه توپ که میخواستم بزنم راکت تو دستم میچرخید مشکل از کریپ سایزشه؟ خواهش میکنم راهنمایی کنین

من با این راکت بازی نکردم اما از رو مشخصاتش یه سری نکات جالبی میشه فهمید:

الگوی 16*20 داره که نشون میده کمی کنترلی تر از راکت ناداله (16*19 ). درضمن چون صفحه اش 2 اینچ کوچیک تره باعث میشه sweet spot کوچیک تری از راکت نادال ( صفحه 100 ) داشته باشه.

چون که 4points head light هست یه مقداری سرش از راکت نادال ( 5points head light ) سنگین تر باشه.

بر اساس اطلاعات وب سایت رسمی بابولات کنترلش بیشتر از راکت نادال( 50% کنترل 50% پاور ) هست ( حدودا 65% کنترل و 35% پاور داره) .

در کل به نظر من راکت خوبیه. اگه تازه شروع به بازی کردی ممکنه یه کم قدرتش برات کم باشه اما اگر یاد بگیری که سرعت سر راکتت رو بیشتر کنی خیلی بازی باهاش راحت میشه.

مشکل چرخیدن راکت توی دست رو من هم داشتم. حتی استخوان شماره 4 کف دستم به خاطرش ترک برداشت و تنیس رو برای 2 ماه کنار گذاشتم. دست من خیلی عرق میکنه که مشکلش رو با عوض کردن over grip برطرف کردم( من از یک نوار پارچه کتان به عنوان over grip استفاده میکنم. حتما این رو امتحان کن. به من خیلی عالی جواب داد.) درضمن باید یاد بگیری که با مچت سرعت سر راکتت رو زیاد کنی تا فشار ضربه هات رو استخوان های کف دستت نیاد.
بازم مشکلی هست؟؟؟ :443: