PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو پيرامون مسابقات مسترز مادرید!

Mohammad
05-08-2009, 11:37 PM
درود

VAMOS RAFA AND NOVAK

ROGER FEDERER
05-10-2009, 05:17 PM
محمد جان.
مي بينم ترس برت داشته .سنگ اين بچه جغله رو به سينه ميزني.
راجر هر دو شون رو پودر ميكنه.

Mohammad_Joulaei
05-10-2009, 05:23 PM
محمد جان.

سعید جان خوشحالم که دوباره راه گم کردی و اومدی به (tennistalk). :BigGrin:

همیشه بیا اینجا ما رو خوشحال کن و من فدرری رو تنها نزار.

امیدوارم که با حضورت فدرر به فینال و بعد به قهرمانی برسه.

come on ROGER

Mohammad
05-10-2009, 05:34 PM
به به دكتر گل خودم

دكتر جون من خيلي وقته كه نواك رو دوست دارم! تازه الان كه رافا داره همه كاپها رو درو ميكنه؟ از چي بايد بترسم؟ LOL

Red-Line
05-11-2009, 10:07 AM
ســـــلام

این تورنومنت همیشه به خاطر حضور بازیکنان تیم رئال مادرید در ورزشگاه برای تشویق رافائل نادال خیلی خیلی جذاب بوده

امیدوارم امسال هم با اینکه خیلی وضعشون خرابه رافا رو تنها نزارن

--==--

اما دوباره شانس ما قرعه این گولبیس سخت افتاد . باید دور اول با هاس بازی کنه دور دوم با رادیک !!! من که امیدوارم هردوشون رو بترکونه !!

Mohammad_Joulaei
05-13-2009, 02:49 AM
با سلام به همه دوستان

برد راجر هرچند بازی خوبی انجام نداد رو به همه هواداران تبریک میگم.

امیدوارم که حریف بعدی راجر جیمز بلیک باشه. و راجر منفجرش کنه.

come on ROGER

Mohammad_Joulaei
05-13-2009, 06:26 PM
برد رافا مقابل ملزر رو به ماتادور های سایت تبریک میگم .
و همچنین خوشحالم که جیمز بلیک با بردن مقابل کارلوویچ حریف راجر افسانه ای شد.این فرصت خوبی برا انتقامه.هر چند این جیمز بلیک اون جیمز بلیک همیشگی نیست(شیر بی یال دمه).
راجر لهش کن!
come on ROGER

Mohammad
05-13-2009, 06:39 PM
مرسي محمد جان، فك كنم كل بازي 61 دقيقه شد اگه 30 دقيقه شو قر و فراي رافا موقع سرويس زدن حساب كنيم ميمونه 31 دقيقه!!! ببين چه ميكنه! :Horn:
حريف ميطلبيم!
:Horn:

davidbeckham
05-13-2009, 06:49 PM
چه میکنه رافا
فقط 3 تا خطا :Happy:

nole
05-14-2009, 02:57 PM
درود بر همه ی دوستان به افتخار محمد عزیز:
VAMOS RAFA AND NOVAK

nole
05-14-2009, 03:15 PM
محمد جان.
لطفا دیگه از این حرفا نزن :Angry: نوواک هرچی باشه خیلی بهتر از این فدرر پیرمرد با اون زن خپلشه!!!!!!!!!

Mohammad_Joulaei
05-14-2009, 04:38 PM
برد نسبتا راحت فدرر رو مقابل جیمز بلیک رو به هواداران عزیز تبریک میگم.این جیمز بلیک حساب کار دستش اومد.که باید کم کم ....

من هنوز موندم تو المپیک چه طور به این جیمز بلیک ...

زنده باد راجر

Hossein Murray
05-14-2009, 07:53 PM
http://images.shareapic.net/images5/016946482.jpg (http://www.shareapic.net/zoom.php?id=16946482)
فدای اون تیپ جدیدش برم ... :Kiss:
چقدر خوش تیپ شده بود امروز :Teethf:
چقدر شارژ بود امروز ... بدم بازی نکرد ( تو ست اول یه کم لنگید :Liar: اما ست دوم اندی خودم بود ! )

milad28235
05-15-2009, 11:20 AM
محمد جان.
لطفا دیگه از این حرفا نزن :Angry: نوواک هرچی باشه خیلی بهتر از این فدرر پیرمرد با اون زن خپلشه!!!!!!!!!

آره
راس می گی
دو تا بازی برده
دیگه بهتره!!!! :Laughf:

یو اس اوپن یادت نره :Laughf:

nole
05-15-2009, 11:50 AM
محمد جان.

آره
راس می گی
دو تا بازی برده
دیگه بهتره!!!! :Laughf:

یو اس اوپن یادت نره :Laughf:
استرالیا پارسال یادت نره!!!!!!!! :Laughf:

Mohammad_Joulaei
05-16-2009, 07:25 PM
برد فدرر مقابل رادیک رو به هواداران تبریک میگم.

امیدوارم که با برد در مقابل دلپترو به فینال برسه.

Mohammad
05-16-2009, 09:33 PM
زنده باد نواک و رافا، انصافا بازی قشنگی بود مخصوصا ست سوم!

امروز بیش از پیش از نواک خوشم اومد، انصافا خیلی مرده تو تایبریک قشنگ معلوم بود داره از بازی لذت میبره، میخندید، تشویق میکیرد، با اینکه خیلی موقعیت حساس بود نمیدونم امروز حال داد به من خلاصه ، دمش گرم ...

davidbeckham
05-16-2009, 09:46 PM
مرسی رافا :Happy:
نوواک هم عالی بود
دلم واسش سوخت

!GH-9924
05-16-2009, 10:18 PM
امروز بیش از پیش از نواک خوشم اومد، انصافا خیلی مرده تو تایبریک قشنگ معلوم بود داره از بازی لذت میبره، میخندید، تشویق میکیرد، با اینکه خیلی موقعیت حساس بود نمیدونم امروز حال داد به من خلاصه ، دمش گرم ...

BRILLIANT...ABSOLOUTLE BRILLIANT MATCH

يك بازي كامل...سرشار از تمامي فاكتوراي مهم بازي تنيس...سرشار از روحيه,استقامت,سرعت و نمايش بي نظير قدرت

واقعا اسم اين بازي رو نميشه رو يك مسترز نوشت..تا حالا چنين مسترزي با چنين تايم رويايي وجود نداشته.
بدون ترديد پيروزي حق نوله بود كه تقريبا تو تمامي امارها موفق تر بود ..اون همه چيزو با خودش تو زمين اورده بود به جز حمايت طرفداران....

nole
05-16-2009, 11:07 PM
سلام به همه به نظر من این بازی یکی از دراماتیک ترین بازی های طول تاریخ تنیس حتی دراماتیک تر از فینال نادال فدرر امسال یا اون فینال معروف بین بورگو مکنرو! واقعا امروز با رافا حال کاردم روحیش فوقالعادس! و به طرفداراش تبریک میگم! ولی میشه گفت این بازی یه هشداری بود واسه رولند گروس!!!!!!!!!!!

Mohammad_Joulaei
05-16-2009, 11:44 PM
باسلام به تمامی دوستان عزیز مخصوصا محمد جواد عزیز که بالاخره آفتابی شد.

بازی نواک رافا یک بازی رویایی بود و در این بازی ثابت شد رافا تو شانس هم نامبر وانه! یه جورایی حق نواک بود که ب ب ر ه.

تو زمین تخصصی نادال که اینجوری باش بازی میکنه تو زمین های دیگه چه جوری باش بازی میکنه؟

این پیروزی رو به هواداراش محمد جان و خشایار جان و کورش عزیز و سایر دوستان نادالی عزیز تبریک میگم.

فینالیست شدن راجر عزیز رو به طرفداراش سعید جان. محمدجواد. میلاد و....تبریک میگم .

هر چند راجر شروع خوبی نداشت ولی رفته رفته خوب شد واین ارسال های کوتاهش خیلی جالب بود.

به امید فینالی خوب

راجر اراده کنه قهرمانی دور از دسترس نیست

davidbeckham
05-17-2009, 03:53 PM
فدرر خواب بردن نادالو رو خاک ببینه

nole
05-17-2009, 04:44 PM
امیدوارم رافا امروز راجرو تحقیر کنه!!!!!!!!! :Box:

Mohammad
05-17-2009, 07:19 PM
اولا تبریک به برو بچ فدرری!
دوما فینال به این بی روحی نوبره والا، بیچاره ورداسکو آخرای بازی رسیده بود باورش نمیشد چرا رافا اینقدر وا داده!
آخه یکی نیست بگه نوکرتم، رافا جون تو که میخوای ببیازی همون دیروز میباختی که نواک بیاد رنک سه دیگه، آخه چه کاریه!
بازی نواک و راجر جذاب تر می شد!
خلاصه بازم تبریک به راجری ها!

davidbeckham
05-17-2009, 07:20 PM
رافا واقعا گند زد :Angry2:
خوب ادم حسابی حداقل به نوواک میباختی

Mohammad_Joulaei
05-17-2009, 07:42 PM
من هم این قهرمانی رو به هواداران تبریک میگم.
این باخت هیچ چیز از ارزش های نادال رو کم نمیکنه.
شاید طرفدارهای خودمون از حرفم ناراحت شن.
قهرمان واقعی نواکه.فینال دیروز بود.
امیدوارم این انگیزه ای باشه برا کسب چهاردهمین و پانزدهمین گرند اسلم راجر.

Mr.Swit
05-17-2009, 07:44 PM
به طرفداران راجر تبریک میگم !! عامل باخت نادال سه چیز بود :
1 : بد بازی کردن رافا - 2: خوب بازی کردن نسبی راجر 3 - شانس راجر که تو ست دوم کاملا واضح بود !!!

رافا اینجوری تو رولند گاروس گند میزنه !!!

Mohammad_Joulaei
05-17-2009, 07:48 PM
امیدوارم رافا امروز راجرو تحقیر کنه!!!!!!!!! :Box:

آرسام جون سلام

این نادال نادال دیروز نبود.نواک یه اسطوره بد شانسیه.
اگه نواک همیشه مث نواک دیروز باشه نامبر وانی براش دور از دسترس نیست.
اگر نادال نادال دیروز بود راجر تحقیر میشد.

Mohammad_Joulaei
05-17-2009, 07:52 PM
به طرفداران راجر تبریک میگم !! عامل باخت نادال سه چیز بود :
1 : بد بازی کردن رافا - 2: خوب بازی کردن نسبی راجر 3 - شانس راجر که تو ست دوم کاملا واضح بود !!!

رافا اینجوری تو رولند گاروس گند میزنه !!!

کاوه جان سلام

من از الان بهت بگم که نادال قهرمان رولند گاروسه.
شرایط گرند اسلم خیلی با شرایط مسترز فرق میکنه.یعنی هر تنیسور یک روز در میون بازی میکنه.و...
اگه این شرایط رو مسترز مادرید داشت الان نادال قهرمان این مسترز بود.

انشا.. که راجر به رکورد 15 گرند اسلم برسه.

!GH-9924
05-17-2009, 08:26 PM
با سلام
قهرماني راجر رو به همه طرفداراي خوبش تبريك ميگم...تمركز تو زمين مسابقه مهم ترين فاكتوره....امروز راجر با دو فاكتور خيلي مهم بازي تنيس بازي رو برد Focus & Service (تمركز و سرويس)//رالي هاي سنگين با تايم بالا رو به بازي نياورد. و Drop Shot هاشو به نحو احسنت زد.

نادال امروز خوب نبود..اما اين باخت چيزي از ارزش هاي رافا كم نميكنه.

Rafa
05-17-2009, 09:17 PM
آخه چرا رافا؟ تو که راحت می تونستی ببریش از جوکویچ که قوی تر نبود اونم رو clay اونم تو اسپانیا،باید clay رو کامل تموم میکردی
باید خیلی زود انتقام بگیری

nole
05-17-2009, 09:36 PM
واقعا نمیدونم چی بگم؟؟!! بگم خسته بود؟؟؟آخه ناداله! بگم چی یکی به من بگه؟؟؟؟ رافا امروز افتضاح بود!!!!! اگه دیروز جلو نوله اینطوری بازی کرده بود میتونم بگم تحقیر میشد! آخه این چه بازیی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم چرا همه جلو نوواک لوک خوش شانس میشن جلو بقیه بد شانس ترین ادم دنیا امروز رافا تا اومد که به خودش بیاد بدشانسی اورد! تبریک به طرفدارای راجر!

Rafa
05-17-2009, 10:13 PM
کاش نوواک سمت فدرر بود امروز فینال رافا-نوواک برگزار میشد که نوواک واقعا شایستگیشو داشت حتی اگه رافا رو می برد اینقدر دردناک نبود که نادال تو ست های مستقیم به فدرر ببازه طرفدارای فدرر خودشون هم باورشون نمیشه که فدرر رافا رو برده به هر حال تبریک بهشون فدرر هم به یه عنوان قبل رولند گاروس نیاز داشت.امیدوارم نوواک تو رولند گاروس سمت فدرر باشه تا فینال بین دو بازیکنه شایسته برگزار بشه

قربون فروتنی هاش برم که بعد بازی گفته "چیزی واسه گفتن ندارم،او شایستش بود " و هیچ بهانه ای هم واسه باختش نیاورده

davidbeckham
05-17-2009, 10:39 PM
رافا مشاوران بسیار بدی داره
واسه چی تو همه مسابقات شرکت میکنه

Mohammad
05-17-2009, 10:49 PM
خشایار جون اینکه مسترز بود و ناچار بود شرکت کنه، ولی فک نمیکنم اضافه بر سازمان چیز زیادی شرکت کنه!

davidbeckham
05-17-2009, 10:57 PM
بارسلونا رو الکی شرکت کرد
پارسال هم بخاطر اون رم رو از دست داد

Rio
05-18-2009, 12:07 PM
بارسلونا رو الکی شرکت کرد
پارسال هم بخاطر اون رم رو از دست داد

نادال از نظر بدنی خیلی قویه بنابراین از نظر شرکت تو تورنمنتهای خاک کم نمیاره منتها خوب اونم آدمه و میبازه مثل همه.
ما نباید فکر کنیم رافا Super Human هست. برای اونم راه هایی هست تا بازیشو از فرم بندازی هر چند خیلی سخته اینکار.
با درود
:Rose:

milad28235
05-18-2009, 12:21 PM
بهونه نیارید
اگر نوواک هم بود، با همین بازی، لهش می کردیم.
دلیل باخت رافا هم خستگی نبود، چون بازی رالی آنچنانی نداشت که رافا بخواد خسته بشه،
فدرر تمامی رالی ها رو توی نطفه خفه می کرد.

سنگ نوواک رو هم به سینه نزنید
اگه شایسته ی قهرمانی بود رافا رو می برد.
اونی که شایسته بود رو دیدین
تو 2 ست رافا رو پودر کرد.

Mohammad_Joulaei
05-18-2009, 12:28 PM
دوستان اگه توجه داشته باشن ایوان لیوبیچیچ تنیسور 30 ساله امسال خوب کار کرده.
در 3 مسترز اندیانا ولز و مونت کارلو و مادرید به یک چهارم (8 نفر) رسیده .
و باتوجه به به روز شدن رنکینگ الان در رده 43 قرار داره.
ولی در نهم مارس در رده 74 بود.
شاید بتونه به 30 نفر برتر هم برسه.

Rio
05-18-2009, 12:57 PM
بهونه نیارید
اگر نوواک هم بود، با همین بازی، لهش می کردیم.
دلیل باخت رافا هم خستگی نبود، چون بازی رالی آنچنانی نداشت که رافا بخواد خسته بشه،
فدرر تمامی رالی ها رو توی نطفه خفه می کرد.

سنگ نوواک رو هم به سینه نزنید
اگه شایسته ی قهرمانی بود رافا رو می برد.
اونی که شایسته بود رو دیدین
تو 2 ست رافا رو پودر کرد.

فدرر اگه کمی هوشیارتر بود تو همون استرالیا میبرد.
فقط خدا کنه یه کم روحیه بگیره و بعد از این از بازی با نادال نترسه و
از پیش باخته تو زمین نیاد.
بعد از این نادال باید از باخت به فدرر بترسه و سایه اشو پشت سرش
احساس کنه.
البته به شرطی که فدرر مثل گذشته با ذهنیت برنده وارد کورت بشه.

:Horn: :Happy:

Mohammad
05-18-2009, 01:04 PM
ای کسانی که تنیس نگاه میکنید، انصاف داشته باشید!

رالی وقتی بوجود میاد که رافا همه توپها رو تریس کنه ولی خدائیش دیروز یه بارم اینکارا رو نکرد، بله شرایط هم کمتر مهیا بود، انصافا مسابقات سطحش سریع بود به نسبت، امار Ace ها و Serve Point ها خودش اینو ثابت میکنه، ولی رافا اگه اون پشتکار همیشگی رو داشت، حداقل بازی رو به ست سوم میکشوند؟! نه؟! آخه سلطان خاک اینقدر وا میده؟ نه؟!

Rio
05-18-2009, 01:28 PM

رالی وقتی بوجود میاد که رافا همه توپها رو تریس کنه ولی خدائیش دیروز یه بارم اینکارا رو نکرد، بله شرایط هم کمتر مهیا بود، انصافا مسابقات سطحش سریع بود به نسبت، امار Ace ها و Serve Point ها خودش اینو ثابت میکنه، ولی رافا اگه اون پشتکار همیشگی رو داشت، حداقل بازی رو به ست سوم میکشوند؟! نه؟! آخه سلطان خاک اینقدر وا میده؟ نه؟!

محمد جان رافا شاید هم فکر نمیکرد فدرر اینجوری باهاش بازی کنه.
ببینین سرویس فدرر عالی بود
توپهای خوبی را رو خط خوابوند. چه کنار زمین چه ته زمین
امتیازهای خوبی را گرفت.
البته من هنوز از بازی راجر راضی نیستم! چون لرزان بود
از اون توقع بیشتری هست
با ارادت خدمت طرفداران نادال باید بگم که دیروز روز نادال نبود
:White:

Mohammad
05-18-2009, 01:38 PM

امتیازهای خوبی را گرفت.
از اون توقع بیشتری هست

ریو جان ضمن عرض خوش آمد به شما، من هم همینو میگم میگم روز روز رافا نبود. به نظر من راجر بدجوری به سرویسهای اولش وابسته ست، درسته دیروز به نسبت بهتر سرو زد. همیشه هم که سرویسای اولش رو خراب کنه بازی رو از دست میده، نمونه عالیش هم هم فینال ویمبلدون بود و هم استرالیا!
قربون رافام برم که کلا بیخیال مقوله سرویس شده :BigGrin: خوب زدن و نزدنش فرقی نمیکنه، خودش هم عادت کرده! :Whistle:

Rio
05-18-2009, 06:33 PM
استاد ارجمند بنده هم از اینکه در خدمت شما هستم خیلی خوشحالم.
سایت بسیار زیبایی دارین که نشونه توانایی بالای جنابعالی و اساتید دیگر است.
براتون آرزوی موفقیت دارم و خداوند پشت و پناهتون باشه. :Rose:

Rafa
05-18-2009, 10:26 PM
[quote="Mohammad Ragu":3vbhgrjp]ای کسانی که تنیس نگاه میکنید، انصاف داشته باشید!

امتیازهای خوبی را گرفت.
از اون توقع بیشتری هست

ریو جان ضمن عرض خوش آمد به شما، من هم همینو میگم میگم روز روز رافا نبود. به نظر من راجر بدجوری به سرویسهای اولش وابسته ست، درسته دیروز به نسبت بهتر سرو زد. همیشه هم که سرویسای اولش رو خراب کنه بازی رو از دست میده، نمونه عالیش هم هم فینال ویمبلدون بود و هم استرالیا!
قربون رافام برم که کلا بیخیال مقوله سرویس شده :BigGrin: خوب زدن و نزدنش فرقی نمیکنه، خودش هم عادت کرده! :Whistle:[/quote:3vbhgrjp]
سرویس های رافا نسبت به سال های قبل بهتر شده چون روش کار می کنه ولی همون طوری که خودش گفته باید بیشتر کار کنه هنوز از سرویس هاش راضی نیست.میانگین سرعت سرویس هاش رو از 159 به 185 رسونده که خوبه ولی کافی نیست. دیروزم اصلا خوب سرویس نزد. برعکس فدرر که به نظرم بردش رو با سرویس هاش که سرعت بعضیشون بالای 220 بود و دراپشات هاش به دست آورد. فدرر زیاد بازی رو کش نمی داد و نمی خواست رالی کنه چون می دونست داره با کی بازی می کنه

nemo62
05-19-2009, 08:33 AM
مهم نيست كه بيشتر امتيازها با سرويس بوده يا چيز ديگه هر كسي در قسمتي مهارتهاي بهتري نسبت به ديگران داره كه بايد روي اونها بيشتر برنامه ريزي كنه تا بازي رو به دست بگيره و اين بار راجر براي اين بازي بازي فكر بهتري كرد تا بازي رو برد. به نظر من راجر اين دفعه با روحيه بهتري كار كرد و بازي رو جدي گرفت :OK:
بهرحال پيروزي راجر فدرر رو به همه تبريك ميگم اميدوارم تا دوباره به همون جايگاه اصليش برگرده :Cool:

davidbeckham
05-19-2009, 09:39 AM
مهم نيست كه بيشتر امتيازها با سرويس بوده يا چيز ديگه هر كسي در قسمتي مهارتهاي بهتري نسبت به ديگران داره كه بايد روي اونها بيشتر برنامه ريزي كنه تا بازي رو به دست بگيره و اين بار راجر براي اين بازي بازي فكر بهتري كرد تا بازي رو برد. به نظر من راجر اين دفعه با روحيه بهتري كار كرد و بازي رو جدي گرفت:OK:
بهرحال پيروزي راجر فدرر رو به همه تبريك ميگم اميدوارم تا دوباره به همون جايگاه اصليش برگرده :Cool:
فعلا که رافا نامبروانه
تو رولند گاروش درسی بهش میده که تا عمر داره یادش نره

Rafa
05-19-2009, 07:58 PM
عجب گافی "نادال هیچ وقت نمی تونه جای فدرر رو بگیره!!!!

Fakhruddin
05-19-2009, 10:32 PM
با سلام خدمت همگی.من هم تازه به این سایت اومدم واز طرفداران رافا هستم.امیدوارم توی رولند گاروس نواک سمت فدرر باشه که در ان صورت قهرمانی رافا حتمی است ولی وای به روزی که نواک این سمت باشه نفس رافا رو میگیره.

Mohammad_Joulaei
05-19-2009, 11:07 PM
با سلام خدمت همگی.من هم تازه به این سایت اومدم واز طرفداران رافا هستم.امیدوارم توی رولند گاروس نواک سمت فدرر باشه که در ان صورت قهرمانی رافا حتمی است ولی وای به روزی که نواک این سمت باشه نفس رافا رو میگیره.

دوست عزیز به تنیس تاک خوش امدی.

هرکی تو رولند گاروس نیتش قهرمانی باشه براش نباید مهم باشه که حریفاش کدوم ور باشن کدوم ور نباشن.

Mohammad
05-19-2009, 11:43 PM

دوست گلم، منم خوش آمد میگم بهتون امیدوارم لحظات خوبی رو کنار هم داشته باشیم
ولی به نظر من نواک مرد رولندگروس نیست، چون نشون داده استقامت خوبی نداره و تو گرنداسلم هم که شرایط بازی مشخصه، تازه اونم روی سطح خاک که به مراتب انرژی بیشتری میطلبه!

milad28235
05-20-2009, 12:18 AM

آخه شما به من بگو رافا از کدوم بختش، استفاده نکرد
بنده خدا تا برک پوینت می شد، یهو فدرر یه سرویس خیلی خوب می زد یا خیلی خوب کار می کرد.
دققا بر خلاف مسابقه ای مثل فینال ویمبلدون که فدرر کلی برک پوینت هدر داد.
تنیس هم بازی فرصت از این لحظه هاس.
فدرر از تک تک فرصتهاش استفاده کرد و برک کرد.
ولی واقعا این اجازه به رافا داده نشد.

یکی دو بار نادال عالی سرویسهارو برگشت می داد، و مثلا 40-15 جلو می افتاد
ولی یهو فدرر سرویسهای غیر قبال مهار می زد.
چیزی که دقیقا توی استرالیا و ویمبلدون سر فدرر اومد
روز روز فدرر بود.

نادال تریس نکرد. چون اون توپها قابلیت تعقیب رو نداشتن.
بازی خوابیده بود. یا به عبارتی فدرر بازی رو خوابونده بود.

milad28235
05-20-2009, 12:23 AM
قربون رافام برم که کلا بیخیال مقوله سرویس شده :BigGrin: خوب زدن و نزدنش فرقی نمیکنه، خودش هم عادت کرده! :Whistle:
سرویس های رافا نسبت به سال های قبل بهتر شده چون روش کار می کنه ولی همون طوری که خودش گفته باید بیشتر کار کنه هنوز از سرویس هاش راضی نیست.میانگین سرعت سرویس هاش رو از 159 به 185 رسونده که خوبه ولی کافی نیست. دیروزم اصلا خوب سرویس نزد. برعکس فدرر که به نظرم بردش رو با سرویس هاش که سرعت بعضیشون بالای 220 بود و دراپشات هاش به دست آورد. فدرر زیاد بازی رو کش نمی داد و نمی خواست رالی کنه چون می دونست داره با کی بازی می کنه[/quote]

قاعده اش هم همینه
نباید با نادال رالی کرد.
چون فدرر تو رالی به نوواک که نمی رسه
نوواک استراتژی رالی رو انتخاب کرد و باخت
اگه با نادال رالی کنی، هر لحظه بیشتر رو فرم میاد و بازی رو می گیره

milad28235
05-20-2009, 12:24 AM
عجب گافی "نادال هیچ وقت نمی تونه جای فدرر رو بگیره!!!!

معلومه که نمی تونه بگیره
هرگز به اون جایگاه و رتبه نخواهد رسید
رو دست اسطوره ی ما تنیسوری نیومده و نخواهد اومد :Happy:

milad28235
05-20-2009, 12:25 AM
مهم نيست كه بيشتر امتيازها با سرويس بوده يا چيز ديگه هر كسي در قسمتي مهارتهاي بهتري نسبت به ديگران داره كه بايد روي اونها بيشتر برنامه ريزي كنه تا بازي رو به دست بگيره و اين بار راجر براي اين بازي بازي فكر بهتري كرد تا بازي رو برد. به نظر من راجر اين دفعه با روحيه بهتري كار كرد و بازي رو جدي گرفت:OK:
فعلا که رافا نامبروانه
تو رولند گاروش درسی بهش میده که تا عمر داره یادش نره

آقا خشایار
معلومه حالت خوب شده که داری کری می خونی
خوبه
آخه بچه ها می دونید
خشایار خیلی حالش بد بود بعد از فینال. یه مشت و مال اساسی نیاز داشت تا سر حال بیاد :Laughf:

nemo62
05-20-2009, 09:02 AM
اينقدر حرص مقام اولي نادالو نزنين خودش كه گفته به احتمال زياد موري جاشو بگيره - به اين زودي تسليم شد :Whistle:
تازه توي يه برنامه اي وقتي از فدرر حرف مي زد اب از لب و لوچش مي ريخت همش مي گفت اون ادم كامليه و نقص نداره بهر حال بايد ديد بازيهاي بعدي چي مي شه ولي اگر هم فدرر دوباره اول نشه اين نشونه ضعف اون نيست چون اون از نادال 8-9 سالي بزرگتره و امپراتوري طولاني اي داشته حالا ببينيم نادال چقدر دوام مي ياره :GFather:

Mohammad
05-20-2009, 05:37 PM
اولا رافا متولد سال 86 و راجر 81!
8-9 سال اختلاف آخه رو چه حساب؟!!
دویما، اگه چهار تا مصاحبه از رافا بخونی متوجه میشی که رافا از بقال سر کوچشون هم به عنوان Tough Opponent نام می بره!! دیگه اندی موری که جای خودش! پارسال بعد از بازی با نیشیکوری زاپنی تو کوئینزکلاب اینقدر ازش تعریف کرد و گفت میاد تو Top 10 این حرفا!!!
رافاه دیگه قلبش رئوفه، تو تعریف از همه اغراق میکنه؟!

milad28235
05-21-2009, 12:26 PM
ربطی به اختلاف سن نداره
مدت زمان درخشش رافا در تنیس کوتاه تر از فدرر خواهد بود

Rafa
05-21-2009, 01:33 PM
آوازه ی فروتنی و تواضع رافا تو کل دنیا پیچیده شما خبر نداری؟؟؟ بعد استرالیا ازش پرسیدند که بهترین بازیکن کیه و رافا طبق معمول گفت فدرر در حالی که همه می دونستند رافا شایستگی هاش رو اثبات کرده و طبق معمول شخصیت humble خود را نشان داد. او با این کار فشار روانی رو به فدرر منتقل می کنه نه به خودش و یکی از دلایل برد های بیشترش مقابل راجر همینه. رافا هیچ وقت لاف نمی زنه حتی اگه بهترین باشه!!! راجر ویمبلدون پارسال گفته بود که بدون باخت ست قهرمان میشه ولی...

milad28235
05-22-2009, 12:18 PM
خود رافا هم می دونه که از لحاظ فنی راجر بهترینه
منظورش از لحاظ فنی بود
ولی واسه قهرمانی، شرایط روحی روانی هم مهمه که رافا توش قوی تره

منم تو ویمبلدون واقعا تصور می کرد فدرر فینال رو 3-0 می زنه، خیلی عالی بازی می کرد
ولی همون گیم اول بازی رو اومد برک شد و مثل یه جنازه بازی می کرد
هنوز واسم سواله که چش شده بود