PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راجر فدرر از صعود به دیدار پایانی تنیس مسترز رم بازماند.

Mohammad_Joulaei
05-02-2009, 09:19 PM
راجر فدرر از صعود به دیدار پایانی مسابقات تنیس مسترز رم بازماند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر،در مرحله نیمه پایانی این رقابت ها،امروز نوواك جوكوویچ صرب مرد شماره سه تنیس جهان با نتیجه 2 بر 1 از سد راجر فدرر سویسی ، دومین تنیس باز رده بندی جهانی گذشت و راهی دیدار پایانی شد .

در بازی دیگر این مرحله نیز رافائل نادال از اسپانیا برترین تنیس باز کنونی جهان با حساب 2 بر 0 مقابل فرناندو گونزالس از شیلی به برتری رسیدو حریف جوكوویچ در دیدار پایانی شد.

Mohammad_Joulaei
05-02-2009, 11:37 PM
تنيسور صرب بر راجر فدرر پيروز شد

نواک جکوويچ تنيسور شماره سه جهان از صربستان در مسابقات تنيس ايتاليا توانست بر راجر فدرر سوئيسي پيروز شود.
به گزارش شبکه پنج تلويزيون فرانسه، نواک جکوويچ مدافع قهرمانيمسابقات تنيس ايتاليا روز شنبه توانست در سه ست با نتايج چهار بر شش، ششبر سه و شش بر سه پيروز شد.
در مسابقه ديگر دور نيمه نهايي رافائل نادال اسپانيايي با فرناندز گوانزالس از شيلي در حال مسابقه دادن است.

Forehand
11-28-2010, 02:34 PM
راجر تو سراشیبی است و بیشتر از یکسال دیگه نمیتونه بازی کنه چون دیگر تحمل فشار تمرینات سخت و وحشتناک در این سطح را نداره !! شاهدش همین شکستهاست ! دیگه باید غزل خداحافظی را دو صدایی با دوست دخترش بخونه !!
مرا ببوس ...مرا ببوس
برای آخرین دفعه ....
خدا کند ترا خفه ...!
که میروم خداحافظی کنم !!
بجای تنیس ،گردو بازی کنم ...!!

FaRzIn
11-28-2010, 03:22 PM
راجر تو سراشیبی است و بیشتر از یکسال دیگه نمیتونه بازی کنه چون دیگر تحمل فشار تمرینات سخت و وحشتناک در این سطح را نداره !! شاهدش همین شکستهاست ! دیگه باید غزل خداحافظی را دو صدایی با دوست دخترش بخونه !!
مرا ببوس ...مرا ببوس
برای آخرین دفعه ....
خدا کند ترا خفه ...!
که میروم خداحافظی کنم !!
بجای تنیس ،گردو بازی کنم ...!!

چرا چرت و پرت ميگي بابا اين تاپيك كه مال يه سال قبله !!!!!