PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدال احتمالي نادال و فدرر در غرب لندن

Mohammad_Joulaei
04-11-2009, 05:14 PM
تنيسور اسپانيايي به دنبال تكرار قهرماني است

جدال احتمالي نادال و فدرر در غرب لندن
خبرگزاري فارس: قهرمان تنيس جهان و مرد شماره يك ورزش اسپانيا قصد دارد با حضور در مسابقات جايزه بزرگ لندن از قهرماني خود در اين رقابت ها دفاع كند.

http://media.farsnews.com/Media/8711/Images/jpg/A0609/A0609253.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، رافائل نادال كه از سال 2005 تا كنون در تمام جايزه بزرگ هاي لندن به نام "ملكه " حضور داشته است، قصد دارد از دو قهرماني پياپي خود در اين رقابت ها دفاع كند.
اين در حالي است كه راجر فدرر مرد شماره دو تنيس جهان نيز در اين بازي ها نام نويسي كرده است.
اگر اين دو تنيسور بزرگ دنيا برابر هم قرار گيرند، فدراسيون بين المللي تنيس فرصت دارد بار ديگر براي تغيير رده بندي جهاني تصميم بگيرد.

milad28235
04-11-2009, 08:45 PM
این خبرهای بی اساس رو برای چی در اینجا قرار می دین؟؟؟؟؟؟؟
فدرر مثل هر سال در فصل چمن توی آلمانه و نادال انگلستان
لطفا از خبرگزاری های ایرانی کپی پیست نکنید
کلاس سایت پایین میاد

Mohammad
04-11-2009, 10:25 PM
اوه اوه عجب خبر داغونيه، من باز پست رو نخونده تشكر كردم، محمد جان خودت ترتيب تاپيك رو بده، ميلاد من هم باهات موافقم كلا همه خبرگزاري هاي ايراني حتي بي بي يس پرژن هم تو تنيس خيلي ضعيف عمل ميكنند، شايد تو بقيه رشته ها هم همينقدر داغونن!
به نظر من هم فقط اخبار تنيس ايران رو بايد از خبرگزاري ها نقل كرد، در مورد خبرهاي خارجي واقعا تعطيلن!