PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما نادال رکورد سمپراس رو تغییر خواهد داد ؟

Red-Line
02-05-2009, 05:41 PM
با ســـــلام

همانظور که دوستان می دونن سمپراس با کسب 14 گرنداسلم رکورد دار بیشتر عنوان قهرمانی در معتبر ترین مسابقات تنیس یعنی گرنداسلم هست . بعد از اون راجر فدرر با 13 گرنداسلم قرار داره . اما نادال با اینکه تنها 22 سال داره موفق به کسب 6 عنوان قهرمانی در مسابقات گرنداسلم شده .

این روز ها بحث های زیادی مبنی بر اینکه نادال به رکورد سمپراس خواهید رسید مطرح میشه . از این رو تصمیم گرفتم تا یک نظر سنجی تو این سایت راه بندازیم و دوستان با دلیل بیان نظرشون رو بگن

سوال نظر سنجی : ایا نادال به رکورد سمپراس خواهد رسید ؟

گزینه 1 - بله ( بیشتر از 14 گرنداسلم )
گزینه 2 - مساوی ( 14 گرنداسلم )
گزینه 3 - خیر ( کمتر از 14 گرنداسلم )

Red-Line
02-05-2009, 05:45 PM
به نظر خود من می تونه این رکورد رو بشکنه !!!

چون نادال در رولندگاروس نشون داده که ثبات بسیار خوبی داره . به نظر من حداقل 3 یا 4 بار دیگر در طول عمر ورزشی خودش میتونه رولندگاروس رو ببره . و از بین 3 گرنداسلم باقی مونده در هر سال نادال اگر حداقل تا 4 سال اینده یکشون هم بگیره ( حداقل یکی ) به راحتی میتونه به رکورد سمپراس برسه . اگر در یک سال مثل سال گذشته بتونه 2 گرنداسلم رو ببره که رکورد افسانه ای از خودش به جای خواهد گذاشت

Mohammad
02-05-2009, 05:52 PM
بهمن جون حال کردی چه سریع جواب دادم؟
به نظر من باید تا اپن امریکا صبر کنیم. چون خود رافا هم همین دیروز میخوندم که کار خودشو اونجا خیلی سخت تر می دونست. او اشاره می کرد که تو استرالیا می شه تا حدودی تاپ اسپین زد و بونس توپها بیشتره ولی تو امریکا شرایط مشکل تره باید فلت تر ضربه زد و ... مثلا همین استراتژی اصلی رافا تو فینال استرالیا زیاد تو امریکا جواب نمیده چرا که راجر اونجا خیلی راحتر بکهنداشو میزنه به عت بونس کمتر توپها
من که به رافا ایمان دارم
پس بله

Nadal
02-06-2009, 12:30 AM
اگه نادال این رکورد رو نشکونه، کی میخواد بشکونه؟

نادال به راحتی 17 گرند اسلم میبره: 10 رولند گاروس، 4 ویمبلدون، 2 OZ و 1 US!

davidbeckham
02-06-2009, 03:12 AM
رافا اگه اراده کنه میتونه رکورد سمپراس رو بزنه

koury
02-06-2009, 03:42 AM
منم شکی ندارم رکورد رو میشکنه ... البته اتفاقات پیش بینی نشده و غیر متقربه ای مثل مصدومیت همواره در کمین تنیسور هایی با این سطح بازی هست ولی اگه شانس فدرر رو داشته باشه و تو عمرش مصدوم نشه میتونه راحت بالای 15 گرند اسلم ببره !
اگه در نظر بگیریم رافا تا 30 سالگی بازی کنه با میانگین سالی 1.5 گرند اسلم بالای 9 گرند اسلم دیگه میبره ولی اگه بتونه دووم بیاره و تا 10-12 سال دیگم بازی کنه مسلما رکورد استفی گراف هم میتونه بشکنه (22 تا) !!!
البته همونطور که گفتم به خیلی مسائل بستگی داره

Mohammad_Joulaei
02-06-2009, 11:57 PM
پديده هاي جواني مثل فرناندو ورداسكو و تسونگا و اندي موراي و جوكويچ و دل پترو و سيمون و .... كار رو براي نادال سخت ميكنه ونكته ديگه اينكه ادم از اينده خودش خبر نداره و نميدونه كه سال بعدش چي ميشه؟

به هر حال من اين ركورد شكني رو براي نادال سخت ميدونم و اميد وارم كه بهش دست پيدا كنه. همون جور كه فدرر يازدهمين گرند اسلمشو برد گفتن كه به راحتي به ركورد سامپراس ميرسه.

nole
02-07-2009, 01:12 PM
هرگز!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matador.no1
02-07-2009, 01:42 PM
خيلي راحت!!!! تو همين امسال 8 تا گرند اسلم رو شاخشه!!!براي بقيش هم حالاحالاها وقت هست.

em_boys
02-07-2009, 03:16 PM
دوستان خیلی خوش خیال هستید.....!!! اولا رکوردو فدرر میشکونه نه نادال .......... دوم اینکه نادال بای سعی کنه رکوردی که فدرر به جا میزاره بشکوه که احتمالا 16-17 تا میشه که نادال تمیتونه بشکونه.... :)

امیر کریمی
07-01-2009, 10:38 AM
طرفدارای رافا خیلی خوشبین هستن :Teethf: فدرر حتما این رکورد رو می زنه:Teethf:

Mohammad_Joulaei
07-01-2009, 11:13 PM
اقا با این مصدومیت ها صد سال نمیزنه
بعد با پیدا شدن تنیسور هایی مث موری دلپترو و سودرلینگ و...............................بازم صد سال
تنیسوری که با استفده از قدرت بدنی و رالی بازی کنه از این بلا ها زیاد سرش میاد باید سبک بازیش (تاکتیکش رو عوض کنه)

Hossein Murray
07-01-2009, 11:37 PM
اینم شد نظر سنجی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شتر در خواب بیند لپ لپ خورد دانه دانه ؟؟؟؟؟ :Teethf:
اینطور که بوش میاد دوران رافا هم داره به سر می رسه و فصل جدیدی آغار خواهد شد .
سمپراس کجا !!!!!!!!! رافا کجا !!!!!!!!! بی خیال :Happyf:

Rafa
07-02-2009, 08:01 AM
رافا اگه میخواد رکورد بزنه،باید سبک بازیشو عوض کنه،هنوز می تونه!این تونی نادال هم معلوم نیست چیکار می کنه.اگه سبک بازیشو عوض کنه،که امیدواریم این کار رو بکنه.دیگه بازی هاش زیبا نمیشه نتیجه گرا میشه!جذابیت بازی های رافا به همین رالی هاشه .
جام دیویس رو هم از دست داد!
البته یه چیزی
رافا کجا!!!!!!موری کجا!!!!!!!
موری 22 سالشه چی برده ؟!!!!

milad28235
07-02-2009, 10:04 AM
رافا هرگز بازیش زیبا نبوده
بلکه همیشه نتیجه گرا بوده

بازی زیبا: بازی راجر فدرر
همین و بس

Mohammad
07-02-2009, 10:16 AM

همین و بس

آخی، دیروز دیدم چقدر زیبا بود بازی، تق تق تق گیم فدرر. تق تق تق گیم کارلوویچ. تق تق تق گیم ست مچ فدرر. واقعا لذت بخش بود مردم از لذت!! حیف که رالی نمیشد دو تا از اون بکنداشم بزنه تا لذت ما اکمل بشه!! :Ugly:

Hossein Murray
07-02-2009, 10:18 AM
رافا اگه میخواد رکورد بزنه،باید سبک بازیشو عوض کنه،هنوز می تونه!این تونی نادال هم معلوم نیست چیکار می کنه.اگه سبک بازیشو عوض کنه،که امیدواریم این کار رو بکنه.دیگه بازی هاش زیبا نمیشه نتیجه گرا میشه!جذابیت بازی های رافا به همین رالی هاشه .
البته یه چیزی

مگه من حرفی از موری زدم ! شما می دونی من طرفدار موری هستم می گی ! اصلا هم اشکال نداره . خیلی هم خوب . ولی نشون داد روحیه انتقاد پذیریت یه مقدار ضعیفه . به گفته کارشناسان تنیس دوره های طلایی با شروع قرن 21 باید پایان می پذیرفت (دور های سلطه ی بزرگانی مثل سمپراس و بکر و آغاسی و ... ) اما ظهور پدیده هایی مثل فدرر و در مرحله های بعد نادال باعث شد تا این دوران نه به اندازه قبل اما باقی بمونه . پیشرفت تنیسور ها و افزایش سطح کیفی آموزش ها باعث شده نقش سلطنت و یک سویگی در این ورزش با مرور زمان از بین بره . در این دوران وشاید چند سال بعد هیچ وقت شما کسی رو مثل فدرر و آغاسی نخواهی یافت چون تقریبا همه مدعی هستن . اندی مورای که به گفته ی بعضی از کارشناس ها پدیده جدیدی در تنیسه به عنوان اولین امید بعد از فدرر و نادال شناخته می شه تا سوپر تنیسور بعدی باشه . اما نه تنها من بلکه تمام تنیسور ها معتقدند موری یا باقی تنیسورهای مطرح هیچ وقت نمی تونن مثل آغاسی یا فدرر باشن ( که دلیلشم بهت گفتم بنابراین مقایسه در این سطح کمی مضحک به نظر می رسه . و من طرفدار موری هستم و به بازیش ایمان دارم و اون رو الگوی خودم قرار می دم و به شما هم اطمینان می دم همونطور که تنیسور مطرحیه در سالهای بعدی نشون خواهد داد چقدر می شه روش حساب کرد .

nemo62
07-02-2009, 12:37 PM
نادال اينو شايد تو خواب ببينه ولي مثل اينكه طرفداراش بيشتر مي خوابن از اين خوابا مي بينن
به نظر من دوره نادال زياد طولاني نخواهد و مثل اينكه طرفداراش ول كن نيستن مثل پدرم!
الان اميدهاي جديدي توي تنيس ظاهر شدن كه اين اجازه رو به نادال نمي دن
به نظر من حسين موراي چيز خوبي گفت

Mohammad_Joulaei
07-02-2009, 01:51 PM

همین و بس

آخی، دیروز دیدم چقدر زیبا بود بازی، تق تق تق گیم فدرر. تق تق تق گیم کارلوویچ. تق تق تق گیم ست مچ فدرر. واقعا لذت بخش بود مردم از لذت!! حیف که رالی نمیشد دو تا از اون بکنداشم بزنه تا لذت ما اکمل بشه!! :Ugly:

محمد جان نادال باید تو کف زدن این سرویس ها باشه!!!
اگه نادال سرویس زدن بلد بود الان به این وضعیت دچار نبود کمی هم سرویس ها به کمکش میومد.
راجب بازی فدرر و کارلوویچ بگم که وقتی بازیکن یه دنده ای مث کارلوویچ میاد باید با روش خودش بردش.

milad28235
07-02-2009, 07:51 PM

همین و بس

:Laughg: :Laughg: :Laughg: :Laughg: :Laughg: :Laughg:

آخی بدجوری بوی سوزش میاد
می خوای مقابل کارلوویچ زیبا بازی کنه؟
کارلوویچ بهش این اجازه رو می ده؟

عصبانیتت رو دلیلی نداره با این حرفای غیر منطقی بروز بدی

milad28235
07-02-2009, 07:54 PM
البته یه چیزی

مگه من حرفی از موری زدم ! شما می دونی من طرفدار موری هستم می گی ! اصلا هم اشکال نداره . خیلی هم خوب . ولی نشون داد روحیه انتقاد پذیریت یه مقدار ضعیفه . به گفته کارشناسان تنیس دوره های طلایی با شروع قرن 21 باید پایان می پذیرفت (دور های سلطه ی بزرگانی مثل سمپراس و بکر و آغاسی و ... ) اما ظهور پدیده هایی مثل فدرر و در مرحله های بعد نادال باعث شد تا این دوران نه به اندازه قبل اما باقی بمونه . پیشرفت تنیسور ها و افزایش سطح کیفی آموزش ها باعث شده نقش سلطنت و یک سویگی در این ورزش با مرور زمان از بین بره . در این دوران وشاید چند سال بعد هیچ وقت شما کسی رو مثل فدرر و آغاسی نخواهی یافت چون تقریبا همه مدعی هستن . اندی مورای که به گفته ی بعضی از کارشناس ها پدیده جدیدی در تنیسه به عنوان اولین امید بعد از فدرر و نادال شناخته می شه تا سوپر تنیسور بعدی باشه . اما نه تنها من بلکه تمام تنیسور ها معتقدند موری یا باقی تنیسورهای مطرح هیچ وقت نمی تونن مثل آغاسی یا فدرر باشن ( که دلیلشم بهت گفتم بنابراین مقایسه در این سطح کمی مضحک به نظر می رسه . و من طرفدار موری هستم و به بازیش ایمان دارم و اون رو الگوی خودم قرار می دم و به شما هم اطمینان می دم همونطور که تنیسور مطرحیه در سالهای بعدی نشون خواهد داد چقدر می شه روش حساب کرد .

این که موری شبیه فدرر نخواهد شد رو فقط نباید در وجود حریفهای چغر و مدعی دیگه جستجو کرد
استعداد راجر فدرر رو هیچکس نداره
از هر کسی باید اندازه ی استعدادش انتظار داشت

Hossein Murray
07-02-2009, 09:08 PM
البته یه چیزی

این که موری شبیه فدرر نخواهد شد رو فقط نباید در وجود حریفهای چغر و مدعی دیگه جستجو کرد
استعداد راجر فدرر رو هیچکس نداره
از هر کسی باید اندازه ی استعدادش انتظار داشت
میلاد جان طوری حرف می زنه انگار راجر پدیده بی نقصیه که همه برای اینکه مثل اون بشن تلاش می کنن ! چرا ادبرگ تو دهه 80 محبوب بود اما موفق نبود ؟ چرا بکر پیشش کم می اورد اما نامبر وان تنیس زمان خودش بود ؟؟ یعنی فدرر واقعا بی نقصه ؟؟؟؟؟؟ شما از استعداد حرف زدی و من این مقوله رو قبول دارم که شرط دوم بعد از علاقه ست . من این حرفو چند بار تکرار کردم که فدرر اسطوره است و تک ! همونطور که خودش و سبکش شبیه آغاسی یا سمپراس نیست خوب معلومه سبک رافا یا اندی و استعدادشون تو زدن ضربات و تفکرشون فرق می کنه دیگه !

milad28235
07-02-2009, 10:47 PM
راجر فدرر یعنی یه نابغه در تنیس
همه آرزو دارن مثل او بازی کنن
به قول رافا:

Everything Perfect

معلومه که پدیده ی بی نقصیه.
خدای تنیس یعنی راجر فدرر
فقط از لحاظ روحی کمی شکننده هستش.
از لحاظ فنی بی حرف و حدیثه

Mohammad
07-02-2009, 10:49 PM
حسین جون این میلاد رو ولش کن، بویی از منطق نبرده. همش فدرر، فدرر. من خودم یه طرفدار متعصب رافا هستم، ببین چقدر از رافا انتقاد میکنم. ولی تو گویی آسمون دهن بازه کرده آقای راجر خان افتاده پائین!! انصافم خوب چیزیه والا!

milad28235
07-02-2009, 11:02 PM
مشخصه که آسمون دهن وا کرده یه راجر افتاده پایین
برید رکوردهایی که زده رو نگاه کنید

4 بار پیاپی بهترین ورزشکار سال جهان شده

از نوابغ ورزش هست

از نشانه های وجود خداوند روی زمین

آیینه ی قدرت الهی

Hossein Murray
07-03-2009, 07:03 AM
می گم پس پایه این از این به بعد راجرو بعنوان Holy Roger صدا بزنیم ... یا بریم دینمونو راجر پرستی کنیم ...
جنبه ی نقد چیز خوبیه که متاسفانه نه تنها خیی از فدرری های اینجا ندارن ( به غیر از محمد ) بلکه بیشتر نادالی ها هم از اون بی بهره اند!
منم دیگه بی خیال می شم و ویمبلدونو وا می ذارم به خواست خدا تا ببینیم چی می خواد .

Mohammad
07-03-2009, 09:42 AM
آره حسین جان، این فدرری ها همشون رو نگیم 99% اینجورین. ولی خدا رو شکر طرفدارای رافا و موری ذاتا آدمای منطقی به نظر می رسن. LOL

milad28235
07-03-2009, 01:37 PM
چه بخواید قبول کنید چه نخواید، راجر فدرر یه معجزه ی الهی هست
انقدر حسادت نکنید

nemo62
07-04-2009, 09:56 AM
خواهشا طرفداراي رافا به دليل غيبتش كوتاه نيان مي دونم كه نبودن رافا خيلي جمع رو ناراحت كرده ولي دوباره كه بياد حسابي خوشحالتون مي كنه پس الان كوتاه نياين و صحنه رو خالي نكنيد (هميشه در صحنه باشيد!!!!!!!!!) همه ي اين قهرمانها به جاي خود همشون عزيز و عالين

Afshin
07-07-2009, 12:53 PM
دوستان شرمنده ! من خیال کردم منظورتون راجر فدرره که بهش رای دادم !
در مورد تاپیک و موضوع نسبتا خنده دارش یه چیز بیشتر نمیگم !
محمد خان شما که ادعا میکنی منطق داری .. . کجای دنیا وقتی یه نفر فقط یه پله با شکستن رکورد فاصله داره میان در مورد اونی که 9 پله فاصله داره نظر سنجی میکنن ؟! این منطقه ؟!!!!!
نادال رکورد سمپراس رو نمیتونه تغییر بده ولی در حد 10-12 گرند اسلم هست

Mohammad
07-07-2009, 01:19 PM
من مرده شما زنده، ببين ميشكونه يا نه، بشكن بشكنه، بشكن!!!

nemo62
07-07-2009, 01:58 PM
سؤالتون رو بايد عوض كنيد به اين:
ايا نادال مي تونه ركورد راجر فدرر رو بزنه يا نه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!
فعلا كه فدرر ركورد سمپراس رو زد.:Clap:

Rio
07-07-2009, 11:05 PM
سؤالتون رو بايد عوض كنيد به اين:
ايا نادال مي تونه ركورد راجر فدرر رو بزنه يا نه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!
فعلا كه فدرر ركورد سمپراس رو زد.:Clap:

چه فدرر و چه سمپراس فرقی نمیکنه در دو حالت جواب نه است ! http://itsat.ws/forum/images/smilies/yahoo/yahoo%20%2860%29.gifhttp://itsat.ws/forum/images/smilies/yahoo/yahoo%20%2860%29.gif

Mohammad
07-07-2009, 11:44 PM
آرزوم اينه كه شما طرفداراي فدرر دو زار منطق داشته باشين! خدائيش تو اين دو تا گرنداسلم آخر اگه رافا سالم بود راجر ميتونست قهرمان شه؟ نه خدا وكيلي ميتونست؟ انصافم خوب چيزيه خدائيش.

Afshin
07-08-2009, 12:10 AM
اولا که رافا سالم هم بود راجر میگرفت ! اصلا کی گفته سالم نبود ؟! خود تو دو زار منطق نداری . . . کورکورانه نظر میدی
رافا توی مادرید در اوج آمادگی باخت ! در مورد بازی قبلش هم نباید حرفی بزنید چون که توی استرالیا کی ورداسکو رو برد فرداش هم راجر فدرر رو برد اومدید گفتید این است غیرت رافا! پس اینو بدون که فدرر راه و روش بازی با رافا رو فهمید که بردش . .

در ضمن مگه فدرر مسئول مصدومیت رافا قبل از ویمبلدونه ؟!! تنیسورتون بلد نیست برنامه ریزی کنه . . .توی بازی هم خودشو پاره پوره میکنه همین میشه دیگه . . . برای باز هزارم چرا فدرر مصدوم نمیشه ؟!

نادال اگر به خودش فشار نیاره و از این استعداد زاتیش(قدرت بدنی ما فوق بشریش رو میگم)استفاده نکنه 90% جام ها رو از دست میده . . .یکی مثه فدرر بخاطر استعدادش و تکنیکش قهرمان میشه یکی هم مثه رافا به خاطر جنگندگیش و غیرتش . . . ولی چیزی که هست اینه که شیوه ی بازی رافا مصدومیت به همراه داره و بازی فدرر این جوری نیست . . . شما هم تا 100 ساله دیگه بشین با خودت بگو اگه رافا سالم بود ال میشد . . بل میشد !
استرالیا ی 2009 . . . ویمبلدون 2008 . . . بارسلون 2009 و غیره عامل مصدومیت رافا شده . . .چیز کمی هم به خاطر مصدومیتش بدست نیورده . . . دو تا گرند اسلم ( به جز رولند که همیشه مقتدرانه قهرمان شده )

بی منطق ! تو آیتی ست بهتر بودی . . . این جا سایت خودته خراب کردی محمد

Mohammad
07-08-2009, 12:34 AM
اولا چهار تا مصاحبه بخون ببين رافا از كي مصدوم بوده ولي رسانه ايش نكرده بوده كه هي هر دقيقه امثال شما نگيد سبك بازيش فلانه سبك بازيش بهمانه.
دوما، اينجا متعلق به شما و بقيه دوستانه.

Afshin
07-08-2009, 12:40 AM
به قول خودت مرغ شما یه پا داره . . . اصلا رافا خدا :Teethf:

Rio
07-08-2009, 07:01 PM
آرزوم اينه كه شما طرفداراي فدرر دو زار منطق داشته باشين! خدائيش تو اين دو تا گرنداسلم آخر اگه رافا سالم بود راجر ميتونست قهرمان شه؟ نه خدا وكيلي ميتونست؟ انصافم خوب چيزيه خدائيش.

ما مخلص شما هم هستیم قربان. :White:

nemo62
07-09-2009, 09:53 AM
به نظر من اگه رافا هم بود بازم راجر جامو مي گرفت اندي راديك هم بدجوري عزم و جزم كرده بود ولي راجر حواسش بود بهرحال فدرر گفته كه بازم بازي مي كنه و اين اخرين ويمبلدونش نيست پس باز هم فرصت رقابت براي نادال هست هر چند كه ارزو مي كنم كه مصدوميتش زودتر خوب بشه هرچي باشه رافا بازيكن خوب تنيسه و خيلي هم بااخلاق و متواضع خيلي جالبه تو تنيس حداقل 90% بازيكنها بااخلاقن پس هر كسي بداخلاقه بره تنيس بازي كنه كه خوش اخلاق بشه (مثلا خودم)
اينم بگم كه ديگه فدرر از قله اورست هم بلندتره و هيچ كس نمي تونه اونو فتح كنه پس فعلا هم رافا تو خواب ببينه كه به فدرر برسه

Nadal
07-11-2009, 02:58 PM
سلام بچه ها! محمد، آخه اینم سوال کردن داره؟ واضحه که رکورد سمپراس و راجر و... رو میزنه! نادال با 18 قهرمانی گرند اسلم، دوران بازیگریش رو به پایان میبره. رکورد قهرمانی های مسترز هم که صد در صد تا سال ها متعلق به نادال خواهد بود! فدرر سن پدربزرگ نادال رو داره، مثل نادال 15 تا مسترز برده!!

Mohammad
07-11-2009, 04:46 PM
سلام علي جون، كجايي تو پسر؟!! دلم برات تنگ شده بود.
آره بابا منم بهشون ميگم ولي اينا حسودن، كاريش نميشه كرد ... با عمل همه چي رو ثابت ميكنيم، هر چند تا همين الانم ثابت كرديم.
علي بيشتر بيا.

Nadal
07-11-2009, 05:57 PM
الان که دانشگاه تعطیله، حتماً بیشتر به سایت سر می زنم ;)

Afshin
07-11-2009, 10:11 PM
سلام علي جون، كجايي تو پسر؟!! دلم برات تنگ شده بود.
آره بابا منم بهشون ميگم ولي اينا حسودن، كاريش نميشه كرد ... با عمل همه چي رو ثابت ميكنيم، هر چند تا همين الانم ثابت كرديم.
علي بيشتر بيا.
زرشک ! شما هم دلتون خوشه ها . . . بشینید هی بگید رافا 30 تا یا شاید 40 تا گرند اسلم میبره . . .شاید یه فرجی شد
تنیسور بی ثباتتون خیلی هنر کنه 10 تا یا 11 تا ببره . . . تازه اگه رولند نبود همین قدر هم نمیبرد . . . :Teethf:

رکورد مسترز هم ارزونیه خودتون . . . ما عنوانهای میکی ماوس نمیخوایم !
خیلی خوشحالم که شما هنوز اینقدر امید و آرزو دارین . . . این جوری کل کل بیشتر حال میده . . . :Laughf:
در ضمن عنوان نظر سنجی رو عوض کن آقا محمد . . . فعلا که رکورد دست اسطورست ! در ضمن آقا علی شما که میگی راجر سن پدر بزرگ نادال رو دار . . . یه جواب برات دارم
واقعا خجالت داره از چهار تا گرند اسلم آخر 3 تا رو بابا بزرگ ببره و یکی رو نوه !! اونم نوه ای با این همه ادعا و دکو پز
رافای شما تا 26 سالگی هم دووم نمیاره . . . من مرده شما زنده . . . بشینید و ببینید

Rio
07-12-2009, 08:35 PM
افشین جان چه تندی داداش!
حالا هر چند تا هر کدوم ببرن به ما چه که اینطور با هم شدید
کل کل کنیم؟
یه وقت حرفهای ما به دوستان نادالی بر نخوره ؟
اونها هم عزیز ما و هم وطن ما هستن.
مخلص همه اشون هم هستیم :Rose:

Mohammad_Joulaei
07-12-2009, 08:56 PM
با توجه به گفته های افشین عزیز اینو بگم که خود رافا سه چهار ساله داره میگه که من با درد بازی میکنم یعنی بدنم به این دردا عادت داره.

خوب این دردهایی که بدنش تو این سن داره دیگه تو سن 26 و 27 سالگی واویلاست.

اگه رافا میخاست به این رکورد دست پیدا کنه باید کمه کم امسال(2009) 3 گرند اسلم میگرفت.تو اوج امادگی

بعد حریفای آماده روز به روز دارن زیاد میشن. که یکی از اونا چلیلچ 20 ساله کروات دلپترو 20 ساله آرژانتینی

اندی موری و نواک تو هارد حریفشه/دلپترو و نواک تو خاک/راجر و موری هم تو چمن حریفشه.
البته تو کل این سطوح راجر حریف اولشه.

جهان تنیس لحظه به لحظه در حال تحوله و پیر مرد هایی مث هاس فررو هوویت و ..... ادمارو غافلگیر میکنن نمونش کسی فک میکرد رادیک به فینال ویمبلدون برسه یا سودرلینگ به فینال رولند گاروس.

اگر هم رولند گاروس تا 5 سال پیش براش راحت بود از این به بعد دو چندان سخته براش.

شاید بتونه رکورد سامپراس رو بزنه ولی رکورد راجر رو هیچ وقت نمیزنه شما فک میکنید راجر رو همین 15 گرند اسلم میمونه؟

به هر حال آرزو بر جوانان عیب نیست

به قول خودتون به امید بردن گرند اسلم بیست و چهارم

Afshin
07-13-2009, 11:32 AM
افشین جان چه تندی داداش!
حالا هر چند تا هر کدوم ببرن به ما چه که اینطور با هم شدید
کل کل کنیم؟
یه وقت حرفهای ما به دوستان نادالی بر نخوره ؟
اونها هم عزیز ما و هم وطن ما هستن.
مخلص همه اشون هم هستیم :Rose:
سلام بر سهیل عزیز :Teethf:
بابا اگه این کل کلا نباشه حال نمیده :Ugly: در ضمن من نمیتونم بگم به من چه . .. آخه از برد و باختهای راجر خوشحال و ناراحت میشم . . . ولی خب همه ی بچه ها رو هم دوست دارم و واسه ی همشون احترام قائلم. . . یکسالی هم میشه که علی و محمد رو میشناسم اونا هم منو میشناسن . . . اصلا قصد بی احترامی نداشتم و اگر هم کسی رو ناراحت کردم همین جا رسما عذر خواهی میکنم
ولی اسطوره اسطورست !!! نادال اسطوره نیست :Teethf:

Mohammad
07-13-2009, 12:24 PM
افشین جون راحت باش داداش! ما هم داریم واست! آسیاب به نوبت! LOL

Rio
07-13-2009, 08:31 PM
منم اهل کل کل هستم ولی خوب دنیا و بخصوص ورزش قهرمانی بالا پایین زیاد داره!
پارسال این موقع طرفدارهای نادال تو آسمون پرواز میکردن و اصلا باورشون نمیشد یه همچین
روزهایی هم هست. هر چی ما میگفتیم اونا مست پیروزی بودن و به ما میخندیدن.
به هر حال ما باید ضمن احترام به دیگران که همه شما بزرگواران به ما ها درسش را میدین
کل کل کنیم و یادمون باشه اگه امروز سواریم فردا ممکنه پیاده باشیم.
بنده فقط خواستم این واقعیت را گوشزد کرده باشم.
نادال تنیسور بسیار بزرگیه اما بعلت روش غلط بازی اش یه دوران سخت را داره میگذرونه
و من آرزو میکنم که این جوون با اخلاق سالم و سر حال به زمین مسابقه برگرده و رقابت
را در تورنمنتها تشدید کنه. :Hi:

davidbeckham
07-14-2009, 01:00 PM
فعلا که تو مسابقه های رودر رو رافا از فدرر جلوتره
تازه رافا طلای انفرادی المپیک رو هم داره :Clap:

Mohammad_Joulaei
07-14-2009, 03:37 PM
فعلا که تو مسابقه های رودر رو رافا از فدرر جلوتره
تازه رافا طلای انفرادی المپیک رو هم داره :Clap:

ماهم 5 تا یو اس اپن داریم. دوبل المپیک رو داریم حدود بیست نیمه نهایی پی در پی گرند اسلم ها رو داریم.دوبل گرفتن هم کار هر کسی نیست اونم تو المپیک. :Clap:

مدال المپیک هم مداله چه دوبل باشه چه انفرادی حجمش و وزنش و بندش یکیه و تو المپیک که جایزه پولی نمیدن... :Laughg:

ما 15 گرند اسلم داریم. تنیسور ما مثل تنیسور شما بی عقل نیست که مصدوم بشه.

شما هم وقتی کم میارید میرید سراغ بازی های رو در رو.میدونم حق دارید اینو نگید چی بگید؟ :Laughg:

من قبلا عرض کردم رافا باید اول رکورد سامپراس رو بزنه بعد بیاد سراغ راجر.

فدرر اسطورست فعلا نادال باید بالا بره و پایین بیاد تا .... :Laughg:

شما باید حدود 6 تا 7 سال دیگه بیای با ما کل کل کنی . :Laughg:

خود شما از اون کسایی بودی که صحبت از خداحافظی اسطوره میکردی :Laughg:

از قدیما هم گفتن هرکی با راجر در افتاد ور افتاد اینو به خاطر اون امضای توپت گفتم :Laughg:

davidbeckham
07-17-2009, 02:40 PM
همین که نادال نامبر وانی رو از فدرر گرفت کلی حال کردم
همین الانم کل کل میکنم
نترس دوباره دوران افت فدرر هم میرسه
مطمئن باش
دوبل المپیک در برابر انفرادی المپیک هیچی نیست

Rio
07-17-2009, 08:37 PM
همین الانم کل کل میکنم
مطمئن باش

خشایار جان افت جزئی از ورزش قهرمانیه.
همه افت میکنن دیر یا زود!

Federer
07-18-2009, 12:30 PM
چه خوش خیال

Federer
07-18-2009, 12:35 PM
به نظر من نادال نمیتونه رکورد افسانه ای 15 گرند اسلم اسطوره تاریخ تنیس ، راجر فدرر رو بشکنه.
تازه امپراطوری نادال تو رولند گاروس هم از بین رفت و راجر باز هم نامبر وان شد.
اصولا باید واقع نگر بود . راجر که به لطف خدا در بهترین شرایطه ... بقیه رقیب های نادال
رو هم نباید دست کم گرفت.
البته من به نادال به عنوان یک بازیکن بزرگ احترام زیادی میذارم.

Mohammad_Joulaei
07-20-2009, 11:27 AM
همین الانم کل کل میکنم
مطمئن باش

میگی نامبر وانی رو ازش گرفت این حرفت نشون میده که تنیسورا خیلی ناتوانن که نامبر وانی رو از فدرر بگیرن.
و ما هم خیلی حال کردیم که فدرر 28 ساله دوباره نامبر وانی رو پس گرفت.

نادال اگه از قهرمانیش تو منترال دفاع نکنه نامبر 2 رو هم از دست میده.اون موقع بازم حال میکنی؟

ما هم کل کل میکنیم مث تو وقتی تنیسورمون باخت قهر نمیکنیم بریم و نیایم.

زمان افت هر تنیسوری میرسه صحبت فدرر و نادالش نیست.

خب اگه مدال دوبل هیچی نیست نادال بره مدال دوبل المپیک رو بگیره بیاره. و دوباره میگم طلاهای المپیک هیچ فرقی باهم ندارن.

منتظر کل کل جدیدتم

یا علی

Rio
07-20-2009, 10:18 PM
میگی نامبر وانی رو ازش گرفت این حرفت نشون میده که تنیسورا خیلی ناتوانن که نامبر وانی رو از فدرر بگیرن.
و ما هم خیلی حال کردیم که فدرر 28 ساله دوباره نامبر وانی رو پس گرفت.

نادال اگه از قهرمانیش تو منترال دفاع نکنه نامبر 2 رو هم از دست میده.اون موقع بازم حال میکنی؟

ما هم کل کل میکنیم مث تو وقتی تنیسورمون باخت قهر نمیکنیم بریم و نیایم.

زمان افت هر تنیسوری میرسه صحبت فدرر و نادالش نیست.

خب اگه مدال دوبل هیچی نیست نادال بره مدال دوبل المپیک رو بگیره بیاره. و دوباره میگم طلاهای المپیک هیچ فرقی باهم ندارن.

منتظر کل کل جدیدتم

یا علی

محمد شمشیرش را از رو بسته!
اسمایلی هم نداریم بیان احساس کنیم!!

Mohammad
07-20-2009, 10:26 PM
وای وای، درستش میکنم سهیل جان راستی آواتارم میتونی بزاری درستش کردم

davidbeckham
07-21-2009, 12:33 AM
دوباره میگم ارزش طلای دوبل در برابر انفرادی دوبل از لخاظ انفرادی قابل قیاس نیست
نادال رتبه 100 هم بره کار خودشو کرد
و اونم گرفتن نامبروانی بود

Mohammad_Joulaei
07-21-2009, 10:30 AM
دوباره میگم ارزش طلای دوبل در برابر انفرادی دوبل از لخاظ انفرادی قابل قیاس نیست
نادال رتبه 100 هم بره کار خودشو کرد
و اونم گرفتن نامبروانی بود

منم دوباره میگم طلای المپیک طلای المپیکه هرجاش میخواد باشه همه برا به دست اوردنش سرو دست میشکونن.بعد شما صحبت از انفرادیش یا دوبلش میکنی؟

راجب بحث دومت بگم که منظورت اینه که تنیسورای دیگه اینقدر کوچیکن که ارزو دارن یکی دوساعت نامبر وانی رو از اسطوره بگیرن؟ و بعدش برن صدم یا پایین تر؟ واقعا خنده اوره...

حرف دیگه ای هم داری براگفتن ما جواب بدیم؟

Mohammad
07-21-2009, 11:13 AM
منم دوباره میگم طلای المپیک طلای المپیکه هرجاش میخواد باشه همه برا به دست اوردنش سرو دست میشکونن.بعد شما صحبت از انفرادیش یا دوبلش میکنی؟

راجب بحث دومت بگم که منظورت اینه که تنیسورای دیگه اینقدر کوچیکن که ارزو دارن یکی دوساعت نامبر وانی رو از اسطوره بگیرن؟ و بعدش برن صدم یا پایین تر؟ واقعا خنده اوره...

حرف دیگه ای هم داری براگفتن ما جواب بدیم؟
از كي تا حالا ارزش طلاي انفرادي با دوبل يكيه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Thinkf:
اونم براي فردي كه عاشق مقام و كاپ قهرمانيه!!! نگيد اينا رو!!! :cool:

Mohammad_Joulaei
07-21-2009, 08:43 PM
از كي تا حالا ارزش طلاي انفرادي با دوبل يكيه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Thinkf:
اونم براي فردي كه عاشق مقام و كاپ قهرمانيه!!! نگيد اينا رو!!! :cool:

تو آمار و ارقام میگن طلای المپیک نمیگن طلای کجا.
اگه نادال هم میتونه بره طلای دوبل رو بگیره.
از اینکه راجر عاشق جام و قهرمانیه خیلی خیلی خوشحالم . میشه گفت عادت شده براش.

فدرر تمام افتخارات اورده دیگه چی نیورده؟

davidbeckham
07-22-2009, 01:49 AM
اتفاقا میگن دوبل المپیک رو برده
فدرر هم اگه میتونه بره انفرادی رو بگیره
عالم و ادم میدونن ارزش انفرادی بیشتر از دوبله
مثلا اینه که بگی مقام قهرمانی دوبل گرند اسلمهاهم ارزش انفرادی هستش

Mohammad_Joulaei
07-22-2009, 10:43 AM
اتفاقا میگن دوبل المپیک رو برده
فدرر هم اگه میتونه بره انفرادی رو بگیره
عالم و ادم میدونن ارزش انفرادی بیشتر از دوبله
مثلا اینه که بگی مقام قهرمانی دوبل گرند اسلمهاهم ارزش انفرادی هستش

مهم اینه که طلای المپیک رو داره مدال طلا هم تو المپیک یه مداله اینجوری که داری حرف میزنی داری میگی مدال نادال مثلا دو یا سه مدال حساب میشه نه اینجوری نیست این یه مداله اونم یه مداله.

اگر دوبل المپیک بی ارزش و آسونه نادال هم بره بگیره.

مدال طلای المپیک هر جاش باشه فرقی نداره.مدال طلاست.

فدرر ما اینقدر امتیاز داره که به 800 امتیاز المپیک براش هیچه اگر رنکینگ رو هم نگاه کرده باشی فدرر امسال 17 تورنمنت شرکت کرده ولی نادال با اینکه مصدوم بده 18 تا.

Rio
07-22-2009, 12:51 PM
وای وای، درستش میکنم سهیل جان راستی آواتارم میتونی بزاری درستش کردم
عالی شده محمد جان! http://itsat.ws/forum/images/smilies/new/8.gif

davidbeckham
07-22-2009, 01:53 PM
من قانع نمیشم
به هبچ وجه
هر کی نظری داره
از نظر من مقام انفرادی ارزشش بیشتر از دوبله
ضمنا اینطور که شما میگی ارزش مقامی که زیمونیچ ونستور تو ویمبلدون کسب کردنبرابر با ارزش قهمانی فدرره
من از لحاظ المپیکی نیمگم
بحث من اینه که انفرادی مهمتر از دوبله

Mohammad_Joulaei
07-22-2009, 02:25 PM
من قانع نمیشم
به هبچ وجه
هر کی نظری داره
از نظر من مقام انفرادی ارزشش بیشتر از دوبله
ضمنا اینطور که شما میگی ارزش مقامی که زیمونیچ ونستور تو ویمبلدون کسب کردنبرابر با ارزش قهمانی فدرره
من از لحاظ المپیکی نیمگم
بحث من اینه که انفرادی مهمتر از دوبله

معلومه منم قانع نمیشم!!!!!!!!
از نظر من مدال المپیک تو هر رشته ای یکیه.دوبلش باشه . انفرادیش باشه و رشته های ورزشی دیگه...
بحث ما راجب تنیس دوبل و انفرادی المپیکه.
من بحث گرنداسلمها رو نکردم.
گرند اسلم ها هم حسابش جداست.

یا علی

davidbeckham
07-22-2009, 02:58 PM
از لحاظ تیمی اره جفتش طلاست
ولی از لحاظ ورزش تنیس انفرادی با ارزش تره
اگه بگی نه از لحاظ تنیس هم جدا نیست
یعنی اینکه قهرمانی زیمونیچ و نستور هم ارزش قهرمانی فدرره
در صورتیکه اینطور نیست

Mohammad_Joulaei
07-22-2009, 04:56 PM
از لحاظ تیمی اره جفتش طلاست
ولی از لحاظ ورزش تنیس انفرادی با ارزش تره
اگه بگی نه از لحاظ تنیس هم جدا نیست
یعنی اینکه قهرمانی زیمونیچ و نستور هم ارزش قهرمانی فدرره
در صورتیکه اینطور نیست

خشایارجان خوشحالم متوجه شدی. هدفم همین بود که متوجهت کنم.

تو المپیک که طرف برا خودش بازی نمیکنه برا کشورش.

پس نادال یه مدال برا کشورش اورده و فدرر هم همنیطور.

تو المپیک بخش شخصی نیست . بخش کشور یا تیمه.

بعد اسم اون دونفر رو هم نیار که ربطی به بحث ما نداره.

بحث یا کل کل ما فدرر و نادال و المپیکه که هیچ فرقی با هم ندارن.

یا علی

pourya RF
08-05-2010, 01:35 AM
شاید اگه میدونستید راجر 16 تا میگیره این نظرسنجی رو درست نمیکردین

jiji-federer
08-05-2010, 01:44 AM
عمراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.

Mohammad_Joulaei
08-05-2010, 01:01 PM
از حق نبايد گذشت نادال پتانسيلش رو داره!!!!!!!!!!!!!!بستگي به اتفاقات روزگار داره!!!!!!!!!!!

A!i
08-05-2010, 04:21 PM
از حق نبايد گذشت نادال پتانسيلش رو داره!!!!!!!!!!!!!!بستگي به اتفاقات روزگار داره!!!!!!!!!!!

دقیقا نادال هم پتانسیلشو داره هم اینکه با این سنش میتونه جام های زیادی رو ببره تازه تا بازنشستگی فدرر ۲ ۳ سالی بیشتر نمونده:182::243:
کار نادال راحته:443:

شایان نادال
08-05-2010, 05:36 PM
رافا خیلی راحت میتونه 14تا گرند اسلم ببره.الان 24 سالشه اگه یواس امسالو ببره که میبره یه پنج سال دیگه از چهار ده تاهم بالا تر میره

msh13792
08-05-2010, 06:04 PM
رافا خیلی راحت میتونه 14تا گرند اسلم ببره.الان 24 سالشه اگه یواس امسالو ببره که میبره یه پنج سال دیگه از چهار ده تاهم بالا تر میره

:254::254::254::254::254:
حالا وقتيس كه ميگن ....
آرزو بر جوانان عيب نيست :160::443::350:

pourya RF
08-06-2010, 02:13 PM
رافا با این نوع بازی نهایت تا 26 سالگی میتونه تو اوج باشه این حرف من نیست با این حساب رکورد سمپراس رو هم نمیتونه بشکنه.ایشالا رافا 40 تا گرنداسم ببره