PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک خبر خوب از پخش مستقیم مسابقات!!!

koury
12-15-2008, 12:46 AM
سلام عزیزان

امروز یه خبر فوق العاده دارم که مربوط هست به مسابقات اوپن استرالیا!

از قرار معلوم شبکه ی Abu dhabi Sport یا همون AD sport قصد داره با هماهنگی با پکیج ART تمام مسابقات اوپن استرالیا رو بصورت مستقیم پخش کنه!

ضمنا گرند اسلم فرنچ اوپن نیز همانند چند سال اخیر به الجزیره اسپورت خواهد رسید و همچنین ابوظبی اسپورت قصد داره در کنار اوپن استرالیا مسابقات یو اس اوپن هم همانند امسال پخش کنه!

هنوز خبری مبنی بر پخش مسابقات ویمبلدون از دوبی اسپورت مانند سال 2007 و 2008 اعلام نشده ولی کلیه ی مسابقات مسترز سریز (Top 1000) و مسابقات مسترز کاپ لندن هم از خود الجزیره پخش خواهد شد! :lol:

منبع خبر:فرزاد

Red-Line
12-18-2008, 09:29 PM
با ســلام و تشکر از کوروش عزیر بابت این خبر بسیار بسیار ویژه اش .. واقعا خوشحال شدم

ولی به هر حال این کانال کیفیت Euosport Int رو نخواهد داشت . ولی حداقل می تونیم این بازی ها رو ببنیم !! ولی من تو یکی دوتا سایت خارجی دیدم که اعلام شده فید های این مسابقات بیشتر موقع فعال هستند . پس دوستان شاید بتونن از فیدهای این مسابقات هم استفاده کنند .

به هر حال باید تا زمان شروع این مسابقات صبر کرد

koury
12-19-2008, 06:12 PM
به به بهمن عزیز ! خوش اومدی بهمن جون... lk
قابلی نداشت بهمن جون!!! wd
این شبکه مسابقات یو اس اوپن رو با کیفیت صدا و تصویر خیلی بدی نشون میداد هم مسابقات رو نصفه پخش میکرد! ولی خدا کنه برای استرالیا هم صدا-تصویر بهتر بشه هم مسابقات رو کامل پخش کنن!
من که فک می کنم همه چیز بهتر از قبل بشه ولی خدا کنه ضد حال نخوریم!!!
یورواسپورت هم من شنیدم برنامه های پخش تنیسش برای 2009 ببعد بد تر میشه چون خیلی از مسابقاتی که امسال یا پارسال پخش میکردن رو پخش نمیکنن!!! tw

ROGER FEDERER
12-22-2008, 09:08 PM
با سلام.
آيا منظورتان الجزيره اسپورت كد شده و كانال art است.اينكه خوشحالي ندارد.!!!مدت هاست براي پكيج art كدي منتشر نشده.!!

koury
12-25-2008, 01:40 AM
سلام
سعید جان نه منظور شبکه ی آزاد در نیلست هست بنام Abu dhabi sport که تازگیا اسمش AD sport هم هست!
این شبکه آزاد برنامه پخش میک نه !
من سعی می کنم فرکانس و اطلاعات تکمیلیش رو برات بزارم!
یا علی

aj7mclean
12-31-2008, 04:08 PM
اين كانال ABU DHABI همونه كه رو HOTBIRD هم هست؟! آيا رو HOTBIRD هم پخش ميكنه؟

Mohammad
01-01-2009, 09:13 AM
در هاتبرد هم هست ولي اينكه اونجا هم پخش بكنه مطمئن نيستم!

Mohammad_Joulaei
01-05-2009, 04:10 PM
اين كانال ABU DHABI همونه كه رو HOTBIRD هم هست؟! آيا رو HOTBIRD هم پخش ميكنه؟
دوست عزیز روی کانالABU DHABI هاتبرد حساب نکن. کانال ABU DHABI در هاتبرد یک کانال متفاوت باABU DHABI در نایلست میباشد که موقع پخش مسابقات تنیس و... برنامه های دیگری پخش میکند. که این کانال هم بود یا نبود آن فرقی نداره .